Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Několik fotografií s barevnými dřívky od nanuků visí nad bílou komodou na mátově zelené zdi.

Kreativní tip

Jednoduše k sežrání: vyrobte si originální rámečky na fotky

Tato dekorace dětského pokoje má styl: vytvořte s vašimi potomky rámečky na jejich oblíbené fotografie! Z dřívek od nanuků a lepicí pásky můžete vytvořit barevné, jedinečné dekorace, které hrají všemi barvami - a přinesou do dětského pokoje nejen letní náladu, ale také mnoho krásných vzpomínek. Takže i ti nejmenší se mohou zapojit do výzdoby svých čtyř stěn, a mít tak na očích své kamarády, prarodiče, mazlíčky nebo oslavu svých narozenin.

Ačkoli by to vašim dětem pravděpodobně nevadilo: Nemusíte sníst tolik zmrzliny, abyste získali dostačující materiál pro tento kreativní tip. Tyto dřívka snadno seženete v hobby marketech, v obchodě s řemeslnými potřebami nebo někdy dokonce i v papírnictví. Pokud chcete být kreativní sami: S washi páskou nebo jinou lepicí fólií, trochou barvy, lepidlem a třpytivými prvky mohou vaše děti navrhnout rámečky úplně samy - a popustit uzdu své fantazii.

Na stole leží balíček černobílých fotografií s dřívky od nanuků, pestrobarevnými washi páskami, nůžkami a pravítkem.
Při navrhování rámečků se kreativitě meze nekladou.

Co budete potřebovat k výrobě rámečků?

• dřívka od nanuků (4 ks na jednu fotografii)

• oblíbené vzpomínky na fotkách

• washi pásky nebo barevné lepicí fólie

• lepidlo

Jak na to?

Krok č. 1

Nejprve vyberte společně s dětmi ty správné vzpomínky na vašich fotografiích. Jako motivy jsou vhodné zejména krásné okamžiky, společné výlety, víkend u prarodičů, rodinné portréty, mazlíčci nebo kamarádi. Fotografie objednejte ve formátu 9 x 13 nebo 10 x 15 cm.

Na stole jsou tři vlastnoručně vyrobené rámečky, vedle nich washi páska, fotky a barevná dřívka od nanuků. V rámečcích jsou fotky členů rodiny a přátel.
Vlastnoručně vyrobené rámečky lze libovolně kombinovat s fotografiemi.

Krok č. 2

Nyní je čas vyrábět a zdobit! Rozkaz zněl jasně: „Vše je povoleno". Dětičky mohou dřívka od nanuků různě polepovat, malovat nebo orazítkovat. V našem případě jsme zvolili washi pásku v různých provedeních - je však možné použít i štětce a barvy, samolepky nebo třeba lepidlo a třpytivé dekorace.

Když jsou malí umělci hotoví, spojte dřívka a vytvořte rámeček. Nejprve vyberte fotografii a umístěte jedno dřívko na horní a dolní okraj. Pokapejte pravý a levý konec lepidlem. Přitlačte na ně další dvě dřívka tak, aby byly navzájem v 90stupňovém úhlu a současně byly zarovnány s okraji fotografie. Nechte lepidlo krátce zaschnout. Nakonec fotografii zezadu připevněte k rámu lepidlem nebo lepicí páskou.

Je vše hotové? Pak rychle do dětského pokoje, vyberte místo pro rámečky a navrhněte svůj nový oblíbený koutek odpovídající barvou! Poté může každý za odměnu dostat dalšího nanuka - ať máte spoustu materiálu na další tvoření ...

Náš tip: Vzhledem k tomu, že rámečky budou pravděpodobně docela barevné, doporučujeme objednat černobílé fotky.

Přejeme spoustu zábavy při tvoření

tým CEWE

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými