Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Tisk fotek Tisk fotek

Tisk fotografií

Vyvolejte si své oblíbené fotografie. Na značkový fotopapír, ve standardní i prémiové kvalitě a s matným i lesklým povrchem. Nabízíme celou řadu formátů.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ
Vyvolání fotografií Vyvolání fotografií

Vyvolání fotografií

Nejkvalitnější fotografie, různé typy papíru, dokonalá kvalita.

ZOBRAZIT PRODUKT

Fotobox

Vaše fotografie v designovém balení, které ochrání vaše vzpomínky

ZOBRAZIT PRODUKT

Art Prints

Vaše oblíbené motivy s kreativním nápadem

ZOBRAZIT PRODUKT

Ocenění TIPA

Naše CEWE fotostanice získaly ocenění v kategorii "Best Retail Finishing System Worldwide". Vytiskněte si fotky u nás na prodejně.

ZOBRAZIT PRODUKT

Vyvolávané fotografie vždy po ruce

Vyvoláme vám je v různých formátech na kvalitním fotopapíru.
Vynikající kvalita fotografií
Další možnosti designu
Značkový fotopapír

Oblíbené formáty našich zákazníků

Akrylové sklo, nálepka nebo velký formát

Vyberte pro zhmotnění vaší fotografie speciální způsob!

Fotografie za akrylovým sklem

Samolepky

Velké formáty fotografií

Plakát premium

Jedna fotografie v různých velikostech

Objevte naše fotosety!

Přihlaste se k odběru CEWE newsletteru

Objevte všechny naše výhody

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 100 Kč na CEWE fotoprodukty.

Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit

Úspěšné přihlášení

Už jen jedno kliknutí...

Z důvodu ochrany osobních údajů obdržíte brzy potvrzovací e-mail.

Kliknutím na potvrzovací odkaz v e-mailu aktivujete zasílání novinek.

Z odběru newsletteru se samozřejmě můžete kdykoli odhlásit.

Omlouváme se

Litujeme, vyskytla se chyba

Je nám líto, ale nepodařilo se nám vás přihlásit k odběru novinek.

Okamžitý tisk fotografií na našich prodejnách CEWE Fotolab

Zdigitalizujeme vám vzpomínky zachycené na diapozitivech, fotografiích a negativech

Malá umělecká díla pro váš domov

Vylepšete vaše fotografie pomocí velké palety designů, filtrů a rámečků

Jak si přejete navrhnout své fotografie?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.

Aplikace CEWE fotosvět

 • rychlá instalace do mobilu

 • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

 • vše uložené v aplikaci

Doporučujeme

Program CEWE fotosvět

 • jednoduchá instalace

 • velký výběr designů

 • ukládání projektů na vašem PC

CEWE Online Designer

 • rychlé objednání v prohlížeči
 • bez instalace
 • uložení projektů na 6 měsíců

Často kladené otázky

Ideální nastavení poměru stran pro tištěné fotografie 10x15 cm je 3:2. V případě vyvolání fotek 9x13 nebo 13x18 cm je nejlepší nastavit poměr stran 4:3. Při takto zvolených poměrech stran a formátů fotografie nevznikají žádné ořezy a fotografie bude vytištěna tak jak jí vidíte na displeji.

Pro zobrazení na displeji mobilu, v monitoru/displeji počítače, notebooku či tabletu je nejlepší poměr stran 16:9, který využijete i pro tisk fotek nebo třeba na širokoúhlé fotografie pro panoramatické fotoknihy. Proto, aby nebyli ořezané nastavte v online editoru volbu formátu na „původní formát“ nebo v případě vyvolání fotek přes program CEWE fotosvět nastavte poměr stran tištěné fotografie na „původní“.

Tip: Vyzkoušejte CEWE FOTOKNIHU, která je moderní verzí oblíbených fotoalb. U ní nebudete muset řešit formát fotografií, jednoduše do ní vložíte fotografie s poměrem stran 1:1, 3:2, 4:3 nebo třeba 16:9, který je často v mobilech označován jako „celá obrazovka“.

Fotografie z laboratoře

Nejlevnější možností jak vytisknout, vyvolat fotky je online nebo prostřednictvím programu CEWE fotosvět přímo z CEWE fotolaboratoře.

Vyvolání fotek standard:

 • 9 x 13 cm nabízíme za 3,99 Kč již od jedné fotografie v objednávce
 • 10 x 15 cm již od 3,99 Kč za kus při objednání 200 fotografií nebo 4,49 Kč od jedné fotografie

Tisk fotografií premium:

 • 9 x 13 cm nabízíme za 4,99 Kč již od jedné fotografie v objednávce
 • 10 x 15 cm již od 4,99 Kč za kus při objednání 200 fotografií nebo 5,49 Kč od jedné fotografie

Podívejte se na kompletní ceník s dodacími lhůtami pro nejlevnější tisk fotek.

Okamžitý tisk fotek

Nejrychleji vytisknete fotografie na každé prodejně CEWE Fotolab, kterých je po České republice několik desítek. Připojíte mobil, flash paměť, paměťovou kartu… k fotoautomatu a ihned tisknete své fotky. Ceny začínají na 7,90 Kč a vybírat můžete z formátů:

 • 10 x 15 cm
 • 13 x 18 cm s okrajem
 • 15 x 15 cm
 • 15 x 20 cm
 • 20 x 20 cm
 • na některých fotoautomatech vyvoláte fotografie s rozměrem 20 x 30 cm, který cca odpovídá formátu papíru A4

V prodejnách CEWE Fotolab si k vytisknutým fotografiím zakoupíte i rámečky na fotky nebo fotoalba.

Tip. Vyzkoušejte CEWE FOTOKNIHU, která je novější obdobou klasických fotoalb. Inspirujte se jaké typy fotoknih nejčastěji zpracováváme.

Nejrychleji vytisknete fotografie z telefonu v desítkách prodejen CEWE Fotolab po celé ČR. Na každé z nich najdete hned několik CEWE fotostanic (fotoautomatů) na kterých vytisknete fotografie během minuty. Připojíte mobil k červenému fotoautomatu, vybere si fotografie a ihned je vytisknete. Červené automaty na fotky nabízejí základní úpravu fotek, přidání textů, klipartů… Samozřejmostí je výběr z mnoha formátů, designů fotografií. Vytisknout na nich můžete i přání k narozeninám, velikonocím, vánocům, novému roku (PF)…během chvilky.

Další fotoprodukty ihned:

Vybrat, upravit a poslat fotky na tisk můžete v soukromí nebo i cestou na prodejnu, kde následně jen zadáte kód a fotografie ihned tisknete. Využijte služby order at home. Víte, že i z mobilního telefonu si vytvoříte CEWE FOTOKNIHU? Stáhněte si mobilní aplikaci nebo ještě lépe program na objednání všech CEWE fotoproduktů.

Dnešní mobilní telefony disponují snímači s vysokými rozlišeními, které dostačují i pro velké formáty fotografií. Díky tomu lze i z lepšího mobilu se snímačem o rozlišení 8 Mpx vytvořit kvalitní tištenou fotografii o formátu A4 nebo třeba A4 CEWE FOTOKNIHU.

Fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy (zrcadlovky a bezzrcadlovky) nebo profesionální kompaktní fotoaparáty mají větší plochy snímače a kvalitnější objektivy, takže při stejném rozlišení s nimi vytvoříte ještě detailnější a větší fotografie. Ty využijete třeba na fotoobrazy nebo do velkých panoramatických fotoknih s fotografií přes obě strany.

Doporučujeme k ukládání fotografií z telefonu i fotoaparátu používat nejběžnější formáty jakou jsou JPG, JPEG v případě fotografií, které chcete upravovat v počítači, tabletu formát RAW, TIFF.

Tisk, vyvolání fotografií mnoha formátů a provedeních

Vyberte si svůj oblíbený rozměr fotky v lesku či matu a objevte i další možnosti tisku fotek!

Vyvolání fotek u CEWE

Digitální fotka se stává fotografií až tehdy, když je vytištěna. Přeměňte společně s námi fotografické 1 a 0 v opravdové vytištěné fotky. Nejenom, že vaše vzpomínky, zážitky znovu ožijí a dostanou hmatatelnou podobu, ale hlavně už je neztratíte na pár kliknutí či kvůli chybě na disku, kartě!

Cena tištěné fotografie

Ročně profesionálně vytiskneme miliony fotografií, které se od konkurence odlišují vysokou kvalitou a přitom dostupnou cenou. Tu navíc můžete ovlivnit zvolením kvality fotopapíru - vyvolávané fotky standard či tištěné fotografie premium.

Fotka to není jen 10 x 15 cm

Formát, respektive velikost fotky 10 x 15 cm je stále velmi oblíbená, ovšem na popularitě kromě dalších malých formátů 9x13, 13x18 rostou i velkoformáty ve standardní nebo prémiové kvalitě s rozměry 20 x 30 cm, 30 x 45 cm, 60 x 80 cm, 80 x 80 cm... včetně toho největšího - 150 x 100 cm. V takto velkých velikostech vynikne každý detail i fotografie jako celek.

Odeslat fotky do online fotosběrny

Originální tisk fotografií

Chcete znát další způsoby, jak vytisknout, vyvolat své digitální foto? Prohlídněte si ostatní fotografické produkty. Nečekaný umělecký dojem dodá akrylové sklo, na kterém je nalepená fotografie, včetně stylového stojánku na stůl, polici. Doporučujeme vyzkoušet moderní fotoalbum - CEWE FOTOKNIHU, v níž si své vzpomínky perfektně utřídíte a to vše online z pohodlí domova, nebo třeba při cestě do práce.

Magnetky z fotek, jsou zase ideální na lednici nebo jiné kovové povrchy. Pokud chcete fotografie zvěčnit opravdu originálně, využijte jeden z několika ART Printů - Retro Prints v podobě instantních/okamžitých fotografií, filmového pásu se třemi malými fotografiemi Mini Prints - ideální osobní foto záložka do knihy nebo čím dál populárnější čtvercový formát Square Prints.

Spěchám a potřebuji okamžitý tisk fotografií

Zapomněli jste na výročí, narozeniny, svátek blízkého a chcete mu udělat radost, ale nemáte čas? Fotka je ideálním způsobem, jak oživit cenné vzpomínky! Navštivte jednu z našich prodejen CEWE FOTOLAB a vytiskněte si foto na počkání z mobilu, vyberte si rámeček na fotku nebo jiný fotoprodukt.

Průkazové foto

Potřebujete vyfotografovat, vytisknout, nebo získat elektronickou verzi fotografie na doklady, jako je občanský průkaz, vízum, CV (životopis), Lítačku, IN kartu... ? Přijďte k nám, s desítkami prodejen jsme vždy poblíž (v Praze navíc blízko metra) a průkazovou fotografii si od nás odnesete během pár minut.

Využijte také naši bezplatnou službu zaslání průkazového fotografie do datové schránky úřadu vyřizující občanské průkazy a zkraťte tak jeho návštěvu. Buďte si jistí, že teď už vám to bude slušet nejenom na těchto důležitých dokladech totožnosti.

CEWE myPhotos

Využijte naše nové cloudové uložiště CEWE myPhotos, které má hned několik skvělých funkcí:

Garance dodání do Vánoc

Tištěné, vyvolávané fotografie jsou častým vánočním dárkem, pokud je chcete darovat i vy, podívejte se do kdy je potřeba jejich objednání, tak abychom vám mohli garantovat jejich včasné dodání!

Nestíháte už termíny objednání do Vánoc?

Přijďte přímo na vybranou prodejnu a využijte naší služby CEWE foto ihned v rámci níž vám na vybrané prodejně CEWE FOTOLAB a na počkání vytiskneme některé druhy fotografií, fotosety, ale i kalendáře a další originální foto dárky.