Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

TOP pokročilé funkce programu CEWE fotosvět

Vytvořit fotoknihu ze svatby, objednat fotografie z narozeninové oslavy, vytvořit fotodárek k úspěšnému složení zkoušky… Tohle všechno a ještě daleko více umí náš objednací program CEWE fotosvět. Znáte ho? Je jednoduchý a ohromně nadupaný funkcemi.
Bezplatný objednací program CEWE FOTOSVĚT
Bezplatný objednací program CEWE FOTOSVĚT

Vytvořit fotoknihu ze svatby, objednat fotografie z narozeninové oslavy, vytvořit fotodárek k úspěšnému složení zkoušky… Tohle všechno a ještě daleko více umí náš objednací program CEWE fotosvět. Znáte ho? Je jednoduchý a ohromně nadupaný funkcemi.

Program CEWE Fotosvět je jednoduchý a intuitivní program pro snadné objednání fotoknih, fotoobrazů, fotokalendářů, přání, pohledů nebo fotodárků. Prostě k objednání všeho možného k vytisknutí z vlastních fotek, na co si jen vzpomenete. Naší jednou z mnoha výhod je i naše síť prodejen CEWE FOTOLAB po celé České republice s ochotnými odborníky, kteří jsou vám plně k dispozici a rádi vám poradí, pokud se budete chtít na cokoli ohledně programu zeptat.

Program je nadupaný funkcemi

Vychytaných funkcí je v programu celá řada a my vám představíme alespoň pár z nich, abyste věděli, jak svoje fotoprodukty z vlastních fotek vyladit k obrazu svému a vytvořit tak ještě originálnější dílo.

1. Editor fotografií

Program CEWE fotosvět plně nahradí i grafický editor fotek, takže v momentě, kdy potřebujete upravit fotografii, nemusíte přepínat do externího editoru. Fotky pohodlně upravíte přímo v objednacím programu.

Editor fotografií
Editor fotografií

Kromě klasických úprav jako je ořez, korekce kontrastu nebo jasu a další jednoduché funkce, můžete fotografii převést do černobílé úpravy, nebo použít efekty jako je kresba uhlem nebo olejomalba a další.

2. Indikátor kvality fotografií

Indikaci kvality fotografií najdete v každé produktové skupině fotoproduktů – u fotoknih, fotoobrazů, fotodárků a samozřejmě i u vyvolání fotek. Správné rozlišení fotografie vám ukáže na třech stupních smajlík:

 • zelený (vynikající kvalita)
 • oranžový (dostatečná kvalita)
 • červený (nedostatečná kvalita)
Indikátor kvality fotografií
Indikátor kvality fotografií

Novinkou v poslední aktualizaci je to, že v momentě, kdy kliknete na samotného smajlíka, se na všech fotografiích smajlík zobrazí a vy tak nemusíte kontrolovat každou fotku zvlášť. Tahle funkce je vynikajícím pomocníkem zvlášť při tvorbě fotoknih.

3. Úprava klipartů

Navržené kliparty, které jsou k dispozici opět v každé kategorii nabízených fotoproduktů, nemusí mít nutně takovou barevnou podobu, jak je uvedeno. Můžete ji změnit podle svého vkusu a hlavně i v závislosti na barevném podání fotografie.

Úprava klipartů
Úprava klipartů

Měnit barevné podání můžete u jakéhokoliv klipartu, a samozřejmostí je i změna velikosti nebo možnost otočení/natočení klipartu.

4. Více místa pro vaši úpravu

Jak bude vypadat vaše pracovní plocha je zcela na vás, v nové verzi programu máte na výběr mezi zobrazením pracovních nástrojů nebo naopak můžete pracovní nástroje skrýt. A pokud je budete potřebovat, zase je samozřejmě zobrazit.

Více místa pro vaši úpravu
Více místa pro vaši úpravu

Mezi nástroji najdete třeba zoom nebo kvalitu fotografií, kde můžete vypnout nebo naopak zapnout automatickou korekci fotografie nebo pomocnou třetinovou mřížku, která je super pomocníkem pro správnou kompozici.

5. Možnost uložení rozpracovaného produktu

Možnost uložení rozpracované fotoknihy nebo jakéhokoliv jiného fotoproduktu není úplnou novinkou. Ale tuto funkci zmiňujeme, protože je fajn, hlavně když máte na tvorbu třeba jen pár minut, třeba mezi péčí o děti, vrtáním poličky nebo vařením večeře. Navíc můžete tvořit odkudkoliv a kdekoliv i bez připojení k internetu. V průběhu tvoření si práci průběžně ukládejte a až budete v dosahu internetu, jednoduše hotovou fotoknihu nebo fotoobraz odešlete ke zpracování.

Možnost uložení rozpracovaného produktu
Možnost uložení rozpracovaného produktu

Před prvním uložením zvolte možnost „uložení jako“ a pojmenujte produkt, na kterém pracujete. Bude se vám snáze hledat, hlavně pokud pracujete na více projektech.

6. Nespočet designů a stylů

U každého produktu najdete i přednastavené designy nebo styly pro ještě lepší originální dílo. Můžete samozřejmě využít prázdné rozvržení a žádný z nabízených stylů ani designů nepoužít. Je to zcela na vás a vaší představě, jak má výtvor vypadat.

Při tvorbě fotoknihy máte na výběr opravdu pořádný balík vychytávek:

 • více než 30 připravených šablon pro snadné vytvoření fotoknihy, stačí si vybrat styl, který vám bude vyhovovat
 • nespočet designů, rámečků a klipartů od svatební tématiky, po narození dítěte nebo dovolená a cestování po světě
 • povrchová úprava, kterou mimo fotoknih najdete i při tvorbě přání – Zlatý efekt, Stříbrný efekt, Rose Gold efekt a Parciální lak. Povrchová úprava se skvěle hodí například při tvorbě svatebních fotoknih nebo svatebních pozvánek nebo přání.

Svatební fotokniha je plná výjimečných a nezapomenutelných momentů a povrchová úprava, ideálně na luxusní kožené, plátěné vazbě, jí ještě dodá na jedinečnosti. Tak se stane vaše svatební fotokniha opravdovým klenotem ve vaší knihovně.

Povrchová úprava CEWE FOTOKNIHY - zlatý potisk
Povrchová úprava CEWE FOTOKNIHY - zlatý potisk

Savtební fotokniha je plná výjimečných a nezapomenutelných momentů a povrchová úprava jí ještě dodá na jedinečnosti. Tak se stane vaše svatební fotokniha opravdovým klenotem ve vaší knihovně.

7. Uspořádání a další funkce

Tyto funkce jsou skvělé obzvlášť při tvorbě fotoknih, fotoobrazů nebo fotokalendářů – objektyfotografie, texty nebo kliparty můžete pomocí nástrojů, které najdete na pravé straně editoru například:

 • vzájemně zarovnat
 • zrcadlit
 • otočit
 • změnit velikost objektu
 • použít transparenci
 • nahrát standard (uložení a možnost opakovaného použití na další fotografie)
 • upravit tvar rohů u fotografií
 • vložit nebo smazat stránky

Objednací program CEWE Fotosvět je jednoduchý a snadno vás navede krok po kroku, ale kdybyste si přecejenom nevěděli rady, jsme tu pro vás na našich prodejnách CEWE FOTOLAB po celé České republice nebo na naší zákaznické lince 7 dní v týdnu včetně svátků.