Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Dvoustrana v CEWE FOTOKNIZE. Tématem jsou Velikonoce. Na výzdobu byla použita velikonoční vajíčka.

Tipy na kouzelné Velikonoce ve fotoknize

Od Nica Lindnera

Špetka klipartů, pár gramů příslušného pozadí, pak jedna nebo dvě masky pro vaše fotografie - velikonoční CEWE FOTOKNIHA je hotová. "Uvařte" si ji sami. Najděte si svůj vlastní recept.

Kouzelné velikonoční kliparty

Ať už jako roztomilí poslíčci jarních svátků, kteří se uhnízdili na vašich fotkách, vtipné postavičky na okraji stránky nebo velikonoční zajíčci, které najdete v celé fotoknize: našimi velikonočními kliparty dokonale doladíte vaše fotky v celé fotoknize. Zejména pro nejmladší čtenáře fotoknih byste měli najít něco roztomilého přímo v našem programu CEWE fotosvět.

V programu najdete celou řadu klipartů na různá témata. Například v kategorii láska nebo scrap design najdete krásné prvky, které doladí vaši fotoknihu. Můžete jednoduše kliknout na všechny kliparty levým tlačítkem myši a přetáhnout je na stránky vašich fotoknih. Velikost, umístění a barvu lze poté pomocí kliknutí změnit podle vašeho přání.

Vazba CEWE FOTOKNIHY, sestavená z rodinné fotky a masky.
Obzvlášť velká rodinná fotka spolu se správnou maskou vypadá na vazbě fotoknihy velice dobře.

Masky a rámečky pro vaše fotky

Pokud chcete přidat k fotkám speciální efekt, experimentujte s maskami. Pod tlačítkem "Masky a rámečky" najdete spoustu krásných prvků, které jsou také rozdělené do různých témat.

Masky dodají vaší fotografii v krátkém čase úplně jiný vzhled. Naše oblíbené masky najdete v kategorii "Rodina". Přetáhněte masku na fotografii dle vašeho výběru a užívejte si její novou podobu.

Jarní pozadí

Potřebujete svou CEWE FOTOKNIHU už jen malinko doladit? Vsaďte na barevné pozadí, které odpovídá dané příležitosti, ponese velikonoční náladu na všech stranách. V našem příkladu jsme se rozhodli pro pozadí, které kromě zelené barvy nabízí i pestrý vzor.

Usnadněte si to: jakmile najdete své oblíbené pozadí v nabídce, můžete jej použít rovnou na všechny stránky. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši, když je ukazatel myši nad požadovaným pozadím. Zvolíte pak možnost "pozadí vložit na všechny vnitřní stránky".

Přejeme vám spoustu zábavy při tvorbě!

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými