Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Kreativní tip

Moderní design s hexxas: nové tvary pro váš domov

Sbohem jednotvárnosti! S hexxas vneseme společně do vašeho bytu nový trendy formát. Jedná se o šestihranné dlaždice, které lze uspořádat do stylových uměleckých děl. Kromě osobních vzpomínek také mohou být kreativní dekorací k vašemu vybavení domova. Moderní vícedílný vzhled vypadá jedinečně v každé místnosti a vyhovuje každému individuálnímu stylu. Připravili jsme pro vás pět možných variant designu: Inspirujte se!

Pro minimalisty

Právě v kurzu: minimalistický design chodby s hexxas.

Minimalistický design. Stačí tři hexxas - například s nenápadnými černobílými motivy z posledního výletu po městě - vylepšete místnosti na maximum a díky šestihrannému formátu jim poskytněte moderní, městský vzhled. Kombinace různých detailních fotek do jemných vícedílných částí vypadá obzvlášť dobře: na první pohled je to estetický design stěny, pouze druhý motiv vám prozradí, kde byly motivy pořízené.

Celá rodina pohromadě

hexxas i v dětském pokoji - takto mohou vaši potomci při hraní poznat celou rodinu

Jiný druh rodinného portrétu. Se svými hexxas můžete kombinovat fotografie svých blízkých do vícedílné designové formace - například ve tvaru slunce nebo květiny. S pomocí praktického pomocníka ve tvaru Y lze jednotlivé díly snadno připevnit ke zdi a koláž se může rozšiřovat tak často, jak chcete. Vzrušující nápad pro mnoho příležitostí, například jako dárek k narození: fotografie dítěte je umístěna uprostřed, všude kolem lze uspořádat všechny důležité údaje, jako je datum narození, hmotnost a výška nebo fotky sourozenců, prarodičů a dalších členů rodiny.

Do moderní domácnosti

hexxas lze velmi flexibilně použít při navrhování jakýchkoliv prostor.

Obdélníky a čtverce? O těch už víme! Poté, co byl v posledních letech v kurzu trojúhelník jako designový prvek do interiérů, se nyní začínají prosazovat hexxas: Podobné šestiúhelníkové tvary lze nalézt v podobě různých dekorací jako jsou vázy, police na zdi a další bytové doplňky - a nyní také jako nástěnný fotoobraz. Trendsetteři se nemohou vyhnout hexxas. Velká výhoda šestihranných fotoobrazů: Každý jednotlivý prvek může být flexibilně uspořádán a může být umístěn například v rohu nebo mezi nábytkem. Skutečné trendové kousky pro individualisty, kteří doslova chtějí navrhnout svůj byt až do posledního detailu.

Pro nadšence puzzle

Moderní design interiéru s hexxas.

Ať už jsou elegantně a symetricky uspořádány nebo v abstraktním uspořádání - design s hexxas nemá žádné limity, protože je lze kombinovat podle vlastního vkusu, bez nepříjemných rámů. Zejména ve spojení s jinými prvky na stěně v geometrickém tvaru, jako jsou malé police.

Pro milovníky detailů

Nástěnné fotoobrazy nemusí vždy viset ve výšce očí.

Fotoobrazy nemusejí viset v úrovni očí, aby upoutaly pozornost. S hexxas můžete začít klidně ve spodní části stěny a postupně koláž rozšiřovat a uspořádat ji kolem police. Zaručeně si jich všimne každý! Součástí vlastní koláže mohou být i různé dekorace, které jsou na podlaze nebo na polici. Další inspiraci a informace o hexxas najdete v detailu produktu. Roste a roste vaše koláž hexxas? Prosím, podělte se s námi! Těšíme se na vaše nápady. Stačí dát fotku na instagram pod hashtagem #hexxas.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými