Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Nad stolem visí dva fotoobrazy: obrázek přírody a zamilovaný pár, kteří se jdou na procházku a drží se za ruce. Vlevo nad obrázkem potoka je nápis „Home“, vpravo vedle páru slova „True Love“ a srdce.

Kreativní tip

Fotoobrazy do vaší domácí kanceláře

Z fotografií jednoduše vytvoříte velkoformátové fotoobrazy, které vám rázem vykouzlí příjemnou pracovní atmosféru v domácím prostředí

Pokud patříte k lidem, kteří pracují z domova, trávíte spoustu času u počítače ve svém pracovním koutku. Proto stojí za to, si toto místo přizpůsobit tak, aby na vás dýchala příjemná atmosféra a vám šla práce od ruky. Využijte k tomu vysoce kvalitní CEWE fotoobrazy a vyzdobte si home office klidnými a motivujícími fotkami. Můžete zahrnout i motivační citáty, kliparty či jednoduché texty, které jsou vám blízké a podporují vaši koncentraci.

Ukážeme vám dva příklady, jak na osobní vzhled vaší domácí kanceláře.

Momentky z přírody přímo v kanceláři: Tak daleko - a přitom tak blízko

Nad stolem visí dva nástěnné fotoobrazy. Vlevo je krajina, vpravo barevný detail trávy.
Fotky přírody v jemných tónech vytvářejí klidnou atmosféru a podporují koncentraci.
Zde můžete přímo navrhnout nástěnný fotoobraz na hliníkovou desku.

Pokud nesedíte přímo u okna, ze kterého máte krásný výhled do přírody, musíte si poradit jinak. I pro udržení dobrého zraku je dobré se čas od času podívat do dálky a procvičit si oči zkoumáním malých detailů. Přeneste uklidňující atmosféru do vaší domácí kanceláře, vyberte si fotky přírody a vložte je přímo na hliníkovou desku. Tento robustní kovový materiál elegantně kontrastuje s motivem a jeho matný vzhled vypadá velice kvalitně. Nebojte se dát dohromady panoramatickou fotku přírody s detailním makro snímkem.

Náš tip: Monochromatické barvy jsou velice moderní a dokonale ladí s interiérem.

Slova a fotografie, které ve vás probudí pozitivní emoce

Dva obrázky přírody visí nad stolem. Vpravo vidíte zamilovaný pár a text „True Love“. Nalevo je nad fotografií nápis „Home“.
True Love: Vaše slova vyjadřují pocity, které jsou zachycené na vašich vlastní fotografiích.
Zde můžete přímo navrhnout vaše foto na plátno.

Udělejte si z fotek foto na plátno, abyste své motivy mohli prezentovat v obzvláště jasných barvách. Dva různé formáty stejné výšky, jako je v našem případě, zajistí harmonický dojem celého fotoobrazu. Pozitivní emoce navodíte ručně psanými kliparty. Snadno si vyberete svůj oblíbený přímo v našem objednacím programu CEWE fotosvět nebo v online editoru na webu.

Chcete-li najít ta správná slova, přemýšlejte o prvním pocitu, který vás napadne při pohledu na vaši oblíbenou fotku. Nebo hledejte inspiraci na internetu, zaručeně najdete spoustu krásných citátu na téma láska, motivace nebo relax. Určitě najdete vhodná slova, která vás budou motivovat při každodenní práci.

Přejeme vám spoustu zábavy při navrhování dekorace do vaší kanceláře!

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými