Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Šablony pro vaše CEWE FOTOKNIHY

S našimi profesionálně navrženými šablonami vytvoříte vaši fotoknihu snadno a rychle. Objevte naše šablony pro každou příležitost.
Cestování

Ať už jde o dovolenou u moře, výlet do města nebo dovolenou v horách: šablony pro fotoknihy na téma dovolená vám pomohou vytvořit originální stránky s vašimi nejkrásnějšími fotografiemi. Díky tomu budou památky, fotografie přírody, snímky z vašich dobrodružných cest vypadat ještě lépe.

Děti

Ať už je váš malý poklad holčička nebo chlapeček, šablon máme dost pro každého. Vyberte si jemně růžový design, světle modrý nebo design se zvířátky. V každé šabloně najdete spoustu místa pro důležité informace ohledně narození a na spoustu fotek o tom, jak se vám v momentě změnil celý život.

Svatba

Váš svatební den je za vámi, po náročném čase příprav se vrací klid do vašich životů. Najděte si čas a vyberte ty nejkrásnější fotografie do vaší svatební fotoknihy. Naše svatební šablony vytváří tu správnou atmosféru pro osobní fotografie z nejkrásnějšího dne vašeho života a díky preciznímu uspořádání obrázků vynikne úplně každá fotografie.

Kronika roku

Každý rok je výjimečný a na přelomu roku se do popředí dostávají vzpomínky na nejdůležitější události, výročí a výjimečné momenty. Předpřipravené šablony našich fotoknih ještě více zdůrazní výběr vašich událostí a udělají z kroniky nejkrásnější dárek pro vaše blízké.

Další příležitosti

Chcete si kreativně navrhnout svou CEWE FOTOKNIHU? Nejlepší způsob, jak to udělat, je využít naše tematické šablony fotoknih. Ty vyplní celou fotoknihu designovým obsahem dle vašeho výběru. Poté stačí doplnit jen vaše osobní fotografie. Takto budou vaše nejkrásnější fotografické momenty ve fotoknize přehledně uspořádané.

Už jen pár kliků k vaší CEWE FOTOKNIZE

Další nápady na kreativní vazby vašich fotoknih

Objevte pestré šablony pro kroniky v našem programu CEWE fotosvět

Dobrodružné momenty

Jednoduché detaily

Minimalistická

Rodinná

Klasická

Se zářivými prvky

Používání šablon pro CEWE FOTOKNIHY v programu CEWE fotosvět

Šablony fotoknih pro originální design
  • Vyberte si požadovaný formát
  • Vyberte si šablonu fotoknihy, která se nejvíce hodí pro vaši příležitost
  • Jednoduše vložte své fotografie do šablony fotoknihy
  • V případě potřeby přidejte do fotoknihy texty a další fotografie
  • Přidejte na vazbu parciální lak nebo jinou povrchovou úpravu
Stáhnout program

Novinka: Využívejte šablony CEWE FOTOKNIH i online

Originální šablony fotoknih - jednoduché a vždy jedinečné
  • Vyberte si požadovaný formát
  • Vyberte si šablonu knihy, která se nejvíce hodí pro vaši příležitost
  • Jednoduše vložte fotografie do šablony fotoknihy
  • Pokud chcete, přidejte do fotoknihy texty a další fotografie. Hotovo!
Nyní vytvořit online

Tvorba fotoknihy online je nejjednodušší

Sestavte si fotoknihu online

Hledáte nejjednodušší způsob, jak vytvořit CEWE FOTOKNIHU? V takovém případě si zvolte způsob vytvoření fotoknihy online. A k tomu přidejte naše profesionálně navržené šablony. Uvidíte, že kombinace profesionálních šablon a vašich fotografií vdechne výsledné fotoknize potřebné kouzlo a punc dokonalosti.

Naše předlohy jsou vhodné pro jakoukoli příležitost, takže vytvoření fotoknihy online s nimi bude opravdu snadné a nejen časově nenáročné. Pohodlně se usaďte a vytvořte si novou fotoknihu online u společnosti CEWE.

Fotokniha na pár kliknutí

Svou novou fotoknihu můžete mít opravdu na několik kliknutí. Profesionální grafici a výtvarníci společnosti CEWE připravili šablony pro nejrůznější témata, jako je cestování, rodina, dobrodružství, svatba, dítě nebo kroniky. Je na vás, abyste vybrali vhodné fotografie pro konkrétní typ šablony.

Široká nabídka designů

Tvorba fotoknihy online tak bude nejen zábavná, ale také velmi rychlá. V naší nabídce najdete různé předlohy s opravdu rozmanitými detaily. Na své si přijdou nejen milovníci minimalismu, vyznavači živých a poutavých prvků, ale i rodiny s dětmi nebo dobrodružné povahy.

Podívat se můžete i na online vzorové/ukázkové fotoknihy od našich zákazníků. Rozděleny je máme do více než deseti kategorií: svatba, kroniky, miminko, rodina, cestování...

Designová fotokniha

Předlohy si samozřejmě můžete upravit podle svých dalších požadavků či představ. Online fotokniha tak bude vždy originální a zároveň plně personalizovaná. Můžete tak naplno zažít zábavné okamžiky při vytváření online fotoknihy s našimi navrženými šablonami.

Inspirace na prodejnách CEWE Fotolab

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat nebo nás navštívit přímo v jedné z našich prodejen CEWE Fotolab, kde najdete i vytištěné vzorové/ukázkové fotoknihy.