Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Kreativní tip na svatbu

Originální dárek na památku: nechte vzpomínky vykvést

Nechť láska kvete! Semínka rostlinek mohou být krásným symbolickým dárkem na památku, který lze rozdávat přímo na svatbě nebo zaslat společně s poděkováním svatebčanům. Papírové pytlíčky se semínky rostlin můžete jakkoliv doladit - třeba svou vlastní fotografií na samolepce. Kreativní nápad, který zabere málo času - ale díky němu časem rozkvetou vzpomínky na váš nejkrásnější den.

Co budete potřebovat?

Semínka se samolepkou a vlastní fotkou leží v dřevěné misce na stole.
Pozornost, která pokvete: Semínka rostlinek se samolepkou a vlastní fotkou jsou originálním dárkem. Obsah vás potěší nejen na svatbě, ale poté i na zahradě vašich svatebčanů.

Chcete-li sklízet, musíte zasít - a poté nechat růst. To platí jak pro přírodu, tak pro lásku. Se semínky rostlinek kombinujete tato dvě témata okouzlujícím způsobem. Protože stejně jako semínka splývají s vodou a zemí dříve, než vyrostou, se snoubí také svatební pár - aby společně "vyrostli".

Balíčky obsahují semínka rostlin a nasávají se, když poprvé prší, takže bakterie mohou prorazit vnější vrstvu a začít kvést. Rostou téměř v jakémkoli zeleném prostoru nebo v květináči doma.

Semínka jsou proto ideální jako kreativní dárek pro vaši svatbu - nebo jako malé ale originální poděkování poté. Pomocí fotosamolepek proměňte jednotlivá balení na osobní svatební pozdrav. Romantická fotka z nejkrásnějšího dne vašeho života je samozřejmě dobrým motivem. Emotivní zprávu můžete vylepšit několika slovy, například „Nechť láska kvete!“

Fotky a text na samolepky můžete snadno vybrat pomocí našeho objednacího programu nebo odkudkoliv z mobilní aplikace.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými