Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Na zeleně natřené stěně visí čtvercové plátno s fotografiemi ve světlých odstínech. Na koláži z fotek je několik motivů rodiny a nápis "2021 Moments". Vedle ní je přes dveře vidět ozdobený vánoční stromeček s pohádkovými světýlky.

Kreativní tip

Přehled roku: Nejkrásnější rodinné fotografie

Ukažte své oblíbené vzpomínky z dvanácti měsíců v koláži na plátně.

Ať už jde o společné dovádění ve sněhu, túry po lese nebo hraní si na pláži - během celého roku vzniká spousta nádherných snímků. Proměňte svou osobní sbírku fotografií z roku 2023 ve velkorysou koláž přímo na plátně. Díky tomu budete mít své oblíbené šťastné okamžiky vždy na očích a budete je moci znovu a znovu prožívat.

Vaše fotografie přímo na plátně

Jak vytvořit koláž přímo na plátno

Fotokoláž můžete snadno vytvořit v programu CEWE fotosvět.

  • Nejprve vyberte produkt "Foto na plátno" ve čtvercovém formátu o velikosti 100 x 100 cm.
  • Poté přetáhněte požadované fotografie jednu po druhé na pracovní plochu. Fotografie jsou uspořádány tak, že všechny motivy jsou stejně vysoké a uprostřed je ponechán volný čtverec. Kromě toho by vzdálenost mezi fotografiemi měla být vždy stejná.

Tip: Třídění fotek dle ročního období

Čtvercové plátno zobrazuje několik rodinných motivů jako koláž a nápis "2021 Moments". Vedle ní se pohled stáčí do další místnosti, kde stojí ozdobený vánoční stromeček s pohádkovými světýlky.
Podělte se o své nejkrásnější zážitky z roku 2021 se svými blízkými - snadno mezi svými čtyřmi stěnami.

Chcete-li shrnout celý rok, rozdělte koláž tematicky ve směru hodinových ručiček na jaro, léto, podzim a zimu a vyberte tři motivy pro každé roční období. Pro zpestření můžete například kombinovat portréty s širokoúhlými fotografiemi přírody.

Výběr pozadí a klipartu

Nyní je čas navrhnout pozadí a vybrat klipart:

  • Vyberte jednobarevné pozadí a přetáhněte jej na pracovní plochu.
  • Mezi kliparty najdete varianty pro různá roční období a také nápis "Moments", který se nachází v kategorii "Kronika". Umístěte kliparty přímo na fotografii.

Tip: S důrazem na detail

Detailní záběr na foto na plátno s různými rodinnými fotografiemi. Jsou na něm také nápisy "Winter" a "Autumn". Vlevo od plátna jsou vidět vánoční ozdoby.
Harmonický efekt: Díky jednotným barevným tónům se kliparty a fotografie předvedou v tom nejlepším světle.

Pro pozadí fotokoláže můžete zvolit jakýkoli odstín, který se hodí k vašim motivům a dekoru. V případě pochybností se držte klidných, tlumených tónů. Stejnou barvu použijte pro sezónní kliparty (například v kategorii "Zima"), abyste vytvořili obzvláště krásný efekt. Pro srdce a nápis uprostřed plátna doporučujeme použít stíny z vašich fotografií.

Váš tým CEWE vám přeje, abyste si s vaším designem užili spoustu zábavy.

Pro návrh můžete použít barvy z vlastních fotografií: Jak na to?

Náš tip pro obzvláště harmonický vzhled: Použijte pro design barvy z vašich osobních motivů. To provedete tak, že vložíte klipart, kliknete na něj a poté na "Upravit" v pravém horním rohu. Nyní otevřete nabídku barev v části "Barvy a zrcadlení". Vyberte symbol kapátka a klikněte na barvu na fotografii, kterou chcete použít pro klipart. Než se definitivně rozhodnete, vyzkoušejte si několik nuancí.