Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Kreativní tip

Dárek pro první školní den - vlastní kornout na sladkosti

Vyrobte si vlastní a originální kornout pro svého školáčka a naplňte ho různými fotodárky.

Buďte kreativní a vyrobte svému dítěti na první školní den originální kornout plný sladkostí, který můžete individuálně ozdobit, například CEWE samolepkami s fotografiemi. Kornout můžete libovolně naplnit sladkostmi a různými fotodárky. Inspirujte se.

Vytvořte to, co má vaše dítě rádo

Na obrázku je kornout v růžovém s dívčí fotkou, na kornoutu jsou nalepené dvě barevné víly z papíru.
Oblíbené víly nebo princezny udělají holčičkám zaručeně radost.
Zde objednáte samolepky

Přizpůsobte design zájmům svého dítěte: Chtěla by být vaše dcera princeznou? Splňte jí přání a nasaďte jí na hlavu na fotce korunku. S nůžkami, kartonem a zlatou tužkou si můžete během chvilky vytvořit královskou čelenku, kterou nemá každá školačka. Do středu koruny můžete také nalepit řemeslný drahokam nebo takový šperk nakreslit tužkou. K tomuto účelu se hodí zejména třpytivá nebo zlatá pera. Mimochodem, jednotlivé pokrývky hlavy lze snadno a rychle vytvořit pro nejrůznější témata - ať už jde o klobouk kouzelníka nebo tygří uši. Dejte volný průchod své kreativitě.

Kreativní rámeček pro fotku vašich dětí

Na světle modrém kornoutu je zblízka vidět samolepka s motivem chlapce orámovaného barevnými papírovými pírky a nápisem "Fin".
Na scéně jsou naše samolepky, rozmístěte dekorativní prvky kolem motivu fotografie.

Během chvilky si také můžete vytvořit rámeček pro samolepky. Co třeba design ve stylu divokého západu?

  1. Z kartonu vystřihněte obdélník, který je větší než samolepka s fotografií.
  2. Poté nalepte obdélník a samolepku s fotografií na sebe na kornout tak, aby karton pod fotografií tvořil rámeček.
  3. Tento rámeček - a samozřejmě i zbytek kornoutu do školy - pak můžete ozdobit dalšími prvky, například kovbojským kloboukem nebo peřím z papíru či kartonu.

Tip: Jméno školáka by mělo být vždy umístěno vedle fotografie, a to buď napsané rukou, nebo nalepené pomocí řemeslných písmen.

Osobní foto překvapení do školního kornoutu

Ve vyrobeném kornoutu do školy je spousta místa na fotodárky. Inspirujte se.

Základem je - být dobře připraven na první knihu přátel
CEWE samolepky jsou vhodné nejen na kornout, ale také pro lepení na sešity, učebnice a do knih přátel. Takže vybavte své dítě několika samolepkami. Protože první knihy (památníčky) přátel a zároveň nových spolužáků budou brzy doma.

Osobní zpráva o zahájení školní docházky
Oznamte své rodině a blízkým, že vaše dítko už je školou povinné. S CEWE přáním to bude hračka. V našem programu CEWE fotosvět si jednoduše vytvoříte jedno přání a my vám ho zašleme v sadě 10 kusů i s obálkami. Fotografie můžete libovolně kombinovat s připravenými školními designy.

Osobní dóza na oběd či svačinu
Co může být lepším dárkem na začátek školy než osobní dóza na svačinu? Navrhněte si ji s oblíbeným motivem svého dítěte a darujte originální školní potřeby.

Máte ještě místo ve školní tašce? Co takhle Alu láhev nebo naše sešity s vlastní vazbou? Máme pro vás řadu vhodných fotodárků.

Doufáme, že se vám bude líbit tvorba fotodárků pro budoucí školáky a zároveň přejeme hodně zábavy ve škole!

Váš tým CEWE