Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Fotka za fotkou - překvapení pro vaše přátele

Kreativní tipy

Fotka za fotkou - překvapení pro vaše přátele

Jděte na procházku se svojí kamarádkou nebo kamarádem. Procházka má jediný cíl. Nafoťte spoustu společných vzpomínek a veselých momentek, které pak jednoduše proměníte v originální vánoční dárek. Vytvořte z pořízených fotek leporelo, které poskládáte do dárkové krabičky. Takový láskyplný dárek zaručeně sklidí úspěch.

Všechny fotky si můžete vytisknout v naší CEWE fotostanici na jakékoliv prodejně CEWE Fotolab. Chtete, aby vaše fotky na vás ve vybrané prodejně čekaly a vy jste je nemuseli vybírat až na místě? Objednejte si své fotky z pohodlí domova, stačí vám k tomu mobilní aplikace CEWE fotosvět.

V našem případě potřebujete fotky 10 x 15 cm s rámečkem z našeho kiosku.
V našem případě potřebujete fotky 10 x 15 cm s rámečkem z našeho kiosku.

Co budete potřebovat?

Co budete potřebovat?

  • fotky z našeho kiosku CEWE foto ihned (10 x 15 cm s rámečkem)
  • dárkovou krabičku
  • nůžky
  • lepidlo
  • pravítko
  • razítka
  • tužku
  • dekorativní lepicí pásku
  • odlamovací nožík
  • třpytivé dekorace

A jak na to?

1. Načrtněte jednotlivé části

Jako první si vezměte papír, tužku, pravítko a nakreslete si jednotlivé části. Tímto způsobem zajistíte každé fotografii dostatek místa. Doporučujeme rozměry každé části 11 x 16 cm. Kolik bude mít leporelo částí, je zcela na vás.

2. Složte leporelo

Abyste dosáhli toho správného efektu leporela, musíte papír skládat nejdřív na jednu a pak na druhou stranu. Pokud jste ohýbali správně, získáte tvar jako na obrázku.

3. Ořízněte fotografie

Odstraňte bílé okraje, aby fotografie dokonale zapadly do vašeho leporela. Jednoduše umístěte pravítko na motiv a pomocí nožíku odřízněte bílou část okolo fotky. Je dobré si vzít pevnou podložku, abyste nepoškodili stůl, na kterém tvoříte.

4. Nalepte fotografie

Ořízli jste fotky do správného formátu pro leporelo? Pak je na čase je postupně nalepit. Uspořádejte si fotky jakkoliv, fantazii se meze nekladou. Mezi fotkami nechte dvě až tři části volné, které později ozdobíte.

5. Přizpůsobte si leporelo

Nyní je čas zdobení. Pomocí různých samolepek a dekorací si ozdobte volné části. Napište vzkaz nebo věnování. Ozdobná lepicí páska nebo třpytivé dekorace dodají leporelu stylový vzhled. Na vrchní stranu přilepte stužku nebo cokoliv, za co se dá leporelo snadno rozložit.

Dárkové balení

Se správnou krabičkou se vaše leporelo stane jedinečným vánočním dárkem.
Se správnou krabičkou se vaše leporelo stane jedinečným vánočním dárkem.

Abyste dárek dovedli k dokonalosti, potřebujete tu správnou krabičku. Doporučujeme koupit hotovou krabičku, která je malinko větší než vaše leporelo, aby šlo lehce vytáhnout a rozložit. Krabička s vánoční stuhou – váš jedinečný dárek je připraven!

Váš tým CEWE vám přeje spoustu zábavy při sestavování.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi