Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Čistá láska k domovu - 13 nejkrásnějších cestovních fotografií z Německa

Kreativní tipy

Čistá láska k domovu - 13 nejkrásnějších cestovních fotografií z Německa

článek naší zákaznice Anniky Koch

Na konci léta nebo podzimu pravidelně vytváříme fotokalendář na příští rok – vždy s těmi nejkrásnějšími fotkami z našich cest za celý rok. Pro nás to je ten nejlepší způsob, jak si udržet vzpomínky v živé paměti. Na druhou stranu je kalendář i skvělým nástěnným dekoračním prvkem. Nebo jako originální dárek pro rodiče. Protože jsme letos nemohli cestovat do zahraničí, náš kalendář je plný fotek naší země. Výsledek je velice působivý, protože naše vlast má spoustu úžasných míst!

Designový kalendář - použijte šablony

Dechberoucí východ slunce v Saském Švýcarsku po celý měsíc.
Dechberoucí východ slunce v Saském Švýcarsku po celý měsíc.

Kalendář jsme sestavili online na webu. Vybrali jsme si krásnou připravenou designovou šablonu. V nabídce najdete spoustu zajímavých šablon, každý si přijde na své. Nám se nejvíc líbil modernější design s velkým prostorem pro fotografii. Tento design jsme ještě doplnili drobnými kliparty. Na této šabloně se nám velice líbí, že na každém listu kalendáře jsou zobrazené i dny v týdnu. A týdny jsou přehledně oddělené od víkendů.

Fotokalendář – méně je někdy více

V kalendáři najdete všech 13 oblíbených fotek, které byly pořízeny během jednoho roku a které se také objevují v naší CEWE FOTOKNIZE. Všechny fotky byly vyfocené během východu nebo západu slunce ve čtyřech různých oblastech: Sasko, Garmisch-Partenkirchen, Berchtesgaden a Falcký les.

I v těchto případech se řídíme naším mottem – „Méně je někdy více“ – proto vybíráme pouze jednu fotku na jeden list kalendáře. Každá fotka je vyfocená v konkrétním měsíci a v kalendáři pro rok 2021 umístěna na stejný měsíc, abychom si mohli pravidelně připomínat přesně rok staré vzpomínky.

Tip: Nezapomeňte na slavnostní příležitosti, jako jsou například narozeniny. Obdarovanému uděláte jistě radost, když jeho vlastní fotka bude umístěna v ten samý měsíc, co má narozeniny.

Kliparty ve formě o dobného textu

Teufelstisch ve Falckém lese byl jedním z prvních nočních záběrů, který cestovatelský blogerský pár pořídil v roce 2020.
Teufelstisch ve Falckém lese byl jedním z prvních nočních záběrů, který cestovatelský blogerský pár pořídil v roce 2020.

Kliparty jsou také k dispozici ve formě různých citací a inspirativních textů, které lze snadno zakomponovat do celkového vzhledu.

Teufelstisch na doprovodném obrázku je červený skalní útvar ve Falckém lese, kde jsme byli často na začátku roku. Byl tam pořízen jeden z našich prvních nočních snímků. To je dostatečný důvod pro jedno z nejlepších míst v kalendáři.

Zvýrazněné narozeniny a svátky

Zvýrazněte kliparty přesné datum.
Zvýrazněte kliparty přesné datum.

Mám narozeniny v květnu, tak jsem umístila do kalendáře svoji fotku. Fotografie byla pořízena při východu slunce v Saském Švýcarsku a dokonale ilustruje naši vášeň pro cestování a objevování. Navíc 31. května slavíme výročí naší svatby, a tak jsem vybrala mezi kliparty malé srdíčko, kterým jsem zvýraznila náš významný den.

Návrh kalendáře v programu CEWE fotosvět

Program CEWE fotosvět nabízí spoustu funkcí a možností designu, které online na webu nenajdete. Například lze libovolně měnit jakékoliv písmo v šablonách. Můžete přidat své vlastní poznámky, jako jsou narozeniny, plánovaná dovolená apod.

Vlastní záznamy si dokonce můžete uložit a používat je každý rok při sestavování dalších a dalších kalendářů. Na významná data přidejte i kliparty, ať už na nic nezapomenete.

V plánovacích kalendářích můžete přidat i fotografie oslavenců na konkrétní den.
V plánovacích kalendářích můžete přidat i fotografie oslavenců na konkrétní den.

Cestovali jste letos jako my jen po své vlasti? Dokázali jste cestovat i několik dní nebo jste se vydali na jednodenní výlety kousek od domova? Prohlédněte si vaše fotky z posledních pár měsíců a vyberte si své oblíbené okamžiky, které by měly mít místo ve vašem osobním fotokalendáři pro rok 2021.

Bavte se při tom

Annika a Mathias Koch