Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Na jedné stěně visí věšák na psí dolňky. Skládá se z dřevěné desky, ke které jsou připevněny háčky a klipy. Na háčky jsou zavěšena vodítka, hračky a malá nádobka s pamlsky. Na klipech je umístěné foto ihned s motivem psa a majitele.

Kreativní tip

Osobní a praktické: vyrobte věšák pro svého čtyřnohého kamaráda

Poradíme vám, jak mít všechny potřeby pro venčení na jednom místě. Najde si i místo pro fotku či pamlsky.

Procházka se čtyřnohým členem rodiny je součástí každodenního života. S věšákem pro psy lze nyní venčení plánovat ještě snadněji a rutinněji: Vodítka, pamlsky a hračky jsou zavěšeny na dosah ruky v blízkosti vchodových dveří. A jednotlivé fotky přímo prozrazují, kterému chlupatému čumáku pomůcky patří. Fotky můžete snadno měnit - například v závislosti na ročním období - tím, že si v nejbližší CEWE fotostanici navrhnete a vytisknete aktuální oblíbené motivy.

Co budete potřebovat?

Materiál pro psí věšák leží na stole. Můžete si prohlédnout foto ihned, dřevěnou desku, štětce, lepidlo, nůžky, háčky, sponky, pravítko, tavnou lepicí pistoli a sklenici. Vedle desky je také papír se šablonami.
Foto ihned dodá vašemu věšáku osobní nádech a můžete ho opakovaně měnit podle své nálady.
Najít CEWE fotostanici

- dřevěná deska, rozměry například: 50 x 30 cm
- vytištěná šablona
- malé dřevěné kolíčky na prádlo
- koláž foto ihned o rozměrech 15 x 20 cm
- filmový pás foto ihned
- štětec
- pravítko
- tužka
- černá akrylová barva
- nůžky
- šroubovací háček
- lepicí pistole
- prázdná sklenice od marmelády
- šňůrka z přírodního vlákna

Dvě ruce vystřihují z papíru šablony ve tvaru psí tlapky. Vedle jsou zbylé materiály pro psí věšák.

Tlapku na to

Chcete-li později na tabuli namalovat grafiku ve tvaru tlapky, stáhněte si naši šablonu v PDF a vytiskněte si ji. Nůžkami vystřihněte požadovaný motiv, položte na dřevěnou desku a obkreslete šablonu tužkou. Například nakreslete čtyři tlapky vedle sebe do spodní části desky. Do tlapek pak umístíte háčky.

Dvě ruce připevňují kolíčky k horní části dřevěné desky pomocí lepidla. Šablony a sklenice jsou na ní již umístěny.

Pro ty nejkrásnější záběry

Dřevěné kolíčky na prádlo se používají k upevnění vašich nejkrásnějších fotek na psí věšák - lze je měnit podle nálady. Pomocí tavné lepicí pistole opatrně naneste trochu lepidla na dlouhou stranu kolíčku a přitiskněte jej na dřevěnou desku. Tip: Před nalepením kolíčky i fotky na zkoušku umístěte na dřevěnou desku, aby aranžmá později sedělo.

Dvě ruce upevňují foto ihned pomocí kolíčků na prádlo, na fotkách je vidět majitelka se svým psem jménem "Luna".

Vždy aktuální fotka

Pokud má vaše deska rozměr 50 x 30 centimetrů, jako v našem příkladu, naše koláž foto ihned ve formátu 15 x 20 centimetrů skvěle zapadne do psího věšáku. Můžete si ji přímo v CEWE fotostanici přizpůsobit pomocí barev pozadí, textu a různých designů tak, aby vyhovovaly vašemu psovi. Fotka se jednoduše připevní pomocí kolíčků na prádlo.

Dvě ruce malují malé psí tlapky na dřevěnou desku černou barvou.

Zvířecí otisk

Za každou nohu svého čtyřnohého přítele nakreslete jednu tlapku na psí věšák. Dejte si do víčka od zavařovací sklenice trochu akrylové barvy – později ho nebudete potřebovat. Namočte štětec do barvy a vybarvěte vyznačené tlapky. Pokud krycí schopnost není dostatečná, proces po zaschnutí opakujte.

Dvě ruce šroubují háčky do středu psích tlapek. Nad nimi je sklenice naplněná pamlsky.

Všechny potřeby na venčení po ruce

Pro připevnění šroubovacích háčků na vlastnoručně vyrobený věšák pro psy zatočte černé háčky přímo do dřeva, přesněji: do středu nalakovaných tlapek. Pokud je deska na to příliš pevná, předvrtejte vrtákem malý otvor. Zašroubujte háček do desky tak, aby otevřená strana směřovala nahoru a bylo možné na ni cokoliv zavěsit.

Vše potřebné na jednom místě

Hotový psí věšák s foto ihned, dózičkou na pamlsky a háčky visí na stěně.
Hned po příchodu domů z procházky můžete svého čtyřnohého kamaráda odměnit pamlskem.

Odměňte příkladné chování při procházce a čekání při nasazení vodítka pamlskem. Na psí věšák můžete zavěsit malou skleničku na rychlou svačinku. Za tímto účelem omotejte horní okraj zavařovací sklenice šňůrkou z přírodních vláken a zavěste ji na horní šroubovací háček.

Váš tým CEWE vám přeje hodně zábavy při tvoření.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi