Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Před růžovou stěnou visí věnec barevných velikonočních zajíčků s nalepenými fotografiemi rodiny. Dole je stůl, na kterém jsou velikonoční vajíčka, pečivo a váza s tulipány.

Kreativní tip

Výzdoba se zajíčky a okamžitými fotografiemi rodiny

Použijte naši šablonu, vlastní snímky a vytvořte si domácí girlandu z fotografií.

Velikonoce jsou časem barevných dekorací pro vaše čtyři stěny. S touto girlandou z fotek DIY nejenže přinesete do domu jaro, ale můžete do tvoření zapojit i své děti. Děti si například mohou z foto ihned vystřihnout jednotlivé obličeje členů rodiny. Motivy k tomu si můžete pohodlně vytisknout jako sety fotografií na nejbližší CEWE fotostanici - takže budete mít správný formát po ruce během chvilky.

Co budete potřebovat?

Na stole jsou vytištěné okamžité fotografie rodiny. Vedle ní jsou šablony pro formy, lepidlo, nůžky, dárkovou stuhu a různé listy hliněného papíru.
Díky okamžitým setům fotografií mají vaše fotografie správný formát a stačí je vystřihnout.
Kreativní design s foto ihned

- řemeslný karton v různých jarních barvách
- barevnou šňůrku
- bílé bambulky
- stuhu
- sety fotografií
- šablonu
- nůžky
- lepidlo
- velkou šicí jehlu

Dvě ruce vystřihly ze šablony velikonočního zajíčka. Vpravo od něj jsou vytištěny okamžité fotografie rodiny, vlevo jsou různé listy papíru.

Tři různé motivy

Stáhněte si naši šablonu pro šablony a vytiskněte list. Vejce, květiny nebo zajíčci? Vyberte motiv, který chcete později zavěsit na věnec. Alternativně můžete samozřejmě kombinovat různé tvary mezi sebou. Kruh slouží jako odpovídající šablona pro tváře, které vystřihnete z okamžitých fotografií.

Dvě ruce kreslí velikonočního zajíčka na papír pomocí šablony. Vedle něj jsou vytištěné okamžité fotografie rodiny.

Veselé barvičky

Tento krok je vhodný i pro děti. Umístěte šablonu na řemeslný karton a tužkou obkreslete papírový výřez. Pokud chcete, aby byla vaše velikonoční girlanda pestrá, použijte čtyři různé barvy kartonu. Zajíčci budou později viset vedle sebe na provázku. Tip: Pokud dáváte přednost jednoduchým dekoracím, zůstaňte u jedné nebo dvou oblíbených barev.

Dvě ruce kreslí kruh kolem hlavy člena rodiny pomocí šablony. Vedle ní jsou další vytištěné fotografie a vystřižení velikonoční zajíčci z barevného papíru.

Celá rodina

Chcete-li dodat velikonoční girlandě osobitost, využijte veselé záběry všech členů rodiny. Vytiskněte své portréty v CEWE fotostanici jako fotosety po 6. Motivy tak mají perfektní velikost. Poté umístěte kulatou šablonu na tváře a obkreslete tvar tužkou.

Dvě ruce přilepí vyříznuté hlavy členů rodiny k velikonočním zajíčkům z hliněného papíru.

Velikonoční zajíčci s fotkou

Po vystřižení obličejů ze setů foto ihned naneste na zadní stranu lepidlo a poté připevněte motivy na hlavičky zajíčků. Tímto způsobem dáte tvář všem těm velikonočním zajíčkům, které lze později vidět "zepředu" na girlandě. Zbývající zajíčci dostanou bílou bambulku místo ocásku.

Dvě ruce drží malé stuhy nad vystřiženými fotografiemi členů rodiny. Vedle je téměř hotová girlanda.

Navlékání velikonočních zajíčků na šňůrku

Pomocí lepidla připevněte mašličky a bambulky na zajíčky. Umístěte mašličky pod fotky, bambule zase těsně k nožičkám zajíčků. S jehlou a provázkem navlékněte velikonoční zajíčky jeden po druhém na girlandu. Ujistěte se, že se střídají různé barvy stejně, jako se střídají zajíčci s fotkami a bambulkami.

Jarní rozmanitost

Na stole jsou dvě varianty velikonoční girlandy z barevného papíru. Jedna se skládá z mnoha velikonočních vajíček, druhá z malých květů.
Šablona nabízí různé tvary: můžete si vybrat mezi vejci, květinami a zajíčky nebo kombinovat všechny motivy mezi sebou.

Díky naší velikonoční šabloně můžete také vyrobit z řemeslného kartonu tvar vajíčka nebo květiny. Pokud se rozhodnete pro vajíčka, máte možnost nalepit foto ihned na celou plochu vajíčka. Za tímto účelem vyberte sadu 2 fotografií na CEWE fotostanici. Pro květiny jednoduše použijte šablonu kruhu pro portréty v sadě 6 fotografií.

Ideální velikonoční dárek

Na stole jsou dvě rostliny ve skleničkách, stejně jako velikonoční pečivo na tácku a barevná vejce v misce. V každé z rostlin je ručně vyráběný zajíček z barevného papíru. Fotografie dvou dětských tváří jsou přilepeny k hlavám zajíčků.
S jednoduchými dřevěnými špejlemi můžete proměnit fotografické zajíčky na roztomilé dárky, které přinesete na velikonoční brunch.

Místo navlékání všech zajíčků na girlandu můžete vyrobit jednotlivé zajíčky jako dekorativní suvenýry, které můžete dát například do jarního květináče a darovat prarodičům k Velikonocům. K tomu přilepte dřevěnou špejli na zadní stranu zajíčka, vystřihněte dalšího zajíčka podle šablony a připevněte ho přes dřevěnou špejli trochou lepidla, aby se zakryla. Přidejte na přední stranu obličej s fotografií a na zadní stranu bambulku - váš osobní dárek se zajíčkem je připraven.

Tým CEWE vám přeje hodně zábavy a krásné Velikonoce.