Přihlaste se k odběru našeho newslettru a získejte včas informace o novinkách, CEWE produktech a mnoho jiného

Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Možnosti objednání

A získáte ještě více!

Více stylů, více šablon, více možností: To jsou nové funkce objednacího programu CEWE fotosvět

Nový editor v programu CEWE fotosvět

V novém editoru je sestavování fotoproduktů snazší a pohodlnější než kdykoli předtím: Přehodnotili jsme ovládací prvky a optimalizovali některé oblasti, abyste se mohli rychleji dostat k funkcím, které chcete používat. Kromě toho lze nyní pro každý návrhový krok zvolit funkci nápovědy a jediným kliknutím nabízí odpovědi na nejčastější otázky.

Ještě více stylů jako vodítko k vytvoření fotoknihy

Více než 30 předinstalovaných stylů a mnoho dalších ke stažení: Rozšířili jsme řadu našich oblíbených stylů pro CEWE FOTOKNIHU. Jedná se o předem navržené stránky včetně pozadí, klipartů, masek a rámečků. Můžete je snadno filtrovat podle konkrétních témat a příležitostí.

Stylové tematické šablony pro každou příležitost

Chtěli byste navrhnout CEWE FOTOKNIHU pro konkrétní příležitost? Nyní je to ještě jednodušší! Ať už je svatba, narození dítěte nebo cestování - nové šablony knih včetně pozadí, klipartů, masek a rámečků jsou k dispozici pro různá témata. Jednoduše si je stáhněte, vložte fotografie, text a podle potřeby se upravte.

Jednoduchý výběr fotografií v programu pro úpravy

Hledání správných motivů s velkým počtem digitálních fotografií zabralo spoustu času. Ale od této chvíle náš revidovaný CEWE FOTOKNIHA asistent vyhledá to nejlepší z vašich fotografií a automaticky je rozmístí na požadovaný počet stránek. Tímto způsobem můžete začít navrhovat ještě rychleji.

Lepší výřezy obrazu díky rozpoznání obličeje

Už žádné zastřižené hlavy na fotografiích ve vaší CEWE FOTOKNIHĚ. Nové rozpoznávání obličeje určuje optimální část obrazu pro portréty. Inteligentní funkce sama o sobě rozpozná, zda je to lidská bytost. Takže si můžete být jisti, že každého, kdo je na vašich nejkrásnějších vzpomínkách, lze jasně vidět.

Povrchové úpravy CEWE FOTOKNIHY

V roce 2018 jsme za tuto inovaci získali cenu TIPA. Pevná CEWE FOTOKNIHA s tvrdou vazbou a se zlatým, růžovým, stříbrným efektem nebo parciálním lakem je nyní k dispozici také pro formát XXL Panorama. Můžete se opřít o množství předpřipravených návrhů nebo nechat svou kreativitu volně fungovat.

Celoplošný parciální lak pro vaši CEWE FOTOKNIHU

Pro CEWE FOTOKNIHU je k dispozici více než 50 nových pozadí s parciálním lakem se speciálními efekty a více než 100 nových designových prvků. Na přání našich zákazníků jsme se zaměřili na abstraktní a geometrické tvary.

Nové trendy formáty pro CEWE KALENDÁŘE

Nyní je k dispozici také jako čtvercový kalendář XXL (45 x 45 cm) a velký čtvercový stolní kalendář. Pro čtvercový nástěnný kalendář XL (30 x 30 cm) můžete také objevit tři další, vysoce kvalitní papíry. Nové kalendáře v elegantním vzhledu doplňují váš milující design.

Čtvercové karty nyní také s povrchovou úpravou

V sadě po 10 ks jako čtvercové karty nebo skládací karty 14 x 14 cm, nyní také k dispozici s povrchovou úpravou. Vytvářejte čtvercové karty s vysoce kvalitní povrchovou úpravou a výběrem z více než 90 návrhů.

Novinky pro CEWE FOTOOBRAZY

Klasicky elegantní: Foto plátno na vysoce kvalitní plátno a robustní rám z pravého dřeva jsou nyní k dispozici také ve formátu 30 x 45 cm.

Snadno a rychle získáte perfektní fotoprodukt

Intuitivní ovládání, profesionální zážitek: Objevte všechny výhody programu CEWE fotosvět!

  • Stáhněte si zdarma pro Windows, Mac a Linux
  • Rychlá a snadná instalace do počítače
  • Největší výběr možností designu
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Přístup k fotografiím z CEWE MyPHOTOS, Facebooku nebo Instagramu
  • Navrhujte fotografické produkty bez přístupu k internetu a pohodlně objednávejte online
  • Trvalé ukládání fotografických produktů v počítači

Náš objednací program je vynikající

A to dokonce z více důvodů: Vytvářejte své produkty v kvalitě vítěze testů – a zažijte ten rozdíl!

První kroky se programem CEWE fotosvět

Takto to funguje: Od výběru obrázků po objednávku

Program CEWE fotosvět - jednoduchý a snadný

Použijte naše videonávody a pokyny

Užitečné videonávody

Náš kanál YouTube poskytuje rychlou nápovědu a kreativní tipy ke všem aspektům designu programu CEWE fotosvět.

Máte dotazy ohledně programu?