Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Na obrázku je girlanda zavěšená před barevnou stěnou s policí. Věnec se skládá z Retro Prints s motivem osobní fotografie a vlaječek, které vypadají jako školní kornouty.

Kreativní tipy

Oslava s originální výzdobou na téma "první den ve škole"

S těmito nápady pro kutily bude první školní den nezapomenutelný.

Oslavte začátek školního roku svého dítěte s celou rodinou a vyzdobte svůj domov vlastními dekoracemi. Naše nápady dodají každé oslavě osobní nádech bez velké námahy a zvláštním způsobem se zaměří na školáka.

Velmi osobní girlanda s fotografií

Girlandy okamžitě vytvoří atmosféru večírku - zejména pokud jsou navrženy s osobní fotografií školáka, jako na obrázku výše. V obchodech jsou k dispozici různé varianty, které můžete doplnit fotkami a jakkoliv si je přizpůsobit.

Retro Prints jsou jako stvořené pro individualizaci tohoto oblíbeného dekorativního předmětu. Lze je snadno připevnit k provázku girlandy mezi trojúhelníky pomocí lepicí pásky. Případně si můžete vytvořit zcela vlastní girlandu ze školních kornoutů místo jednoduchých trojúhelníků - ty se ještě lépe hodí k mottu večírku.

Co budete potřebovat?

 • CEWE Retro Prints
 • barevný karton
 • krepový papír
 • ozdobná páska
 • šňůrka
 • nůžky
Objednejte si Retro Prints hned teď.

A jak na to?

 1. Pro školní kornouty nejprve vystřihněte trojúhelníkové vlajky. Vyměřte asi 10 cm pro kratší stranu a asi 12,5 cm pro delší strany.

 2. Nyní z hedvábného nebo krepového papíru vystřihněte obdélníkové kousky o rozměrech 10 x 20 cm a jednou je přeložte.

 3. V dalším kroku připojte oba prvky k provázku najednou. Školní kornouty umístěte za kratší stranu a špičkou dolů pomocí ozdobné lepicí pásky. Současně tímto způsobem připevněte prvky z krepového papíru - také na krátké straně praporku - tak, aby byly nad provázkem. Ujistěte se, že jsou rovnoměrně rozmístěny, a nezapomeňte nechat jednu nebo více mezer pro Retro Prints s motivem školáka..

 4. Jakmile je krepový papír připevněn k praporku, zavažte jej uprostřed, aby vypadal jako kornout pro prvňáčky.

 5. Nyní do mezer umístěte Retro Prints, rovněž pomocí ozdobné lepicí pásky.

K zavěšení kornoutů a Retro Prints můžete použít také děrovačku. Stačí udělat díru v každém rohu Retro Prints nebo na kratších stranách kornoutů - dvě díry na každý zavěšený prvek. Pak provázek protáhněte.

Tímto způsobem můžete rychle přidávat nebo ubírat prvky nebo je libovolně přesouvat. Doporučujeme vzdálenost mezi prvky přibližně 8 cm.
Girlanda s osobními fotografiemi na první školní den je připravena.

Na desce stolu s prostíráním a talířem, na němž leží kus bábovky, jsou tři kapsy s příbory. Byly individualizovány různými samolepkami s fotografiemi a jmenovkami.
Samolepky jsou ideální pro přizpůsobení kapes na příbory

Kapsy na příbory s fotografiemi školáků

Potěšte hvězdu večírku - nového školáka - a jeho hosty překvapivou dekorací na stůl. Za tímto účelem polepte kapsy na příbory fotografií dítěte. Můžete použít kapsy na příbory zakoupené v obchodech s řemeslnými potřebami nebo si vyrobit vlastní a během chvilky je ozdobit vlastní sadou CEWE samolepek.

Na příbory přidejte barevná papírová brčka a na ně připevněte malou vlaječku dle vlastního návrhu. Jejich označením jmény hostů získáte praktickou náhradu jmenovek na jedné straně a určíte tak zasedací pořádek. Na druhou stranu brčka pomohou každému najít svůj nápoj ve shonu na večírku.

Čajové svíčky polepené samolepkami s fotografiemi stojí na talíři s knoflíky ABC. V pozadí jsou vidět barevné dekorace.
Jedinečné čajové svíčky: Se samolepkami s fotkou se dekorace stolu stane velmi osobní.

Čajové svíčky s osobními fotografiemi

Pěkný nápad na dekoraci se sadou CEWE samolepek: jednoduše je nalepte na vnější stranu obyčejných sklenic na čajovou svíčku - a vytvořte neobvyklý a osobní zdroj světla. Sklo můžete také pomalovat voděodolnými pery a vytvořit tak ještě barevnější dekorativní prvek. Co například zubatý vzor na horním okraji připomínající girlandu z praporků?

Hledáte další inspiraci pro výzdobu prvního školního dne? Přečtěte si, co by nemělo chybět ve školní startovací sadě.

Přejeme vám i vašim potomkům krásný a kreativní začátek školní docházky.

Váš tým CEWE

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými