Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Na stole je květináč s nápisem "Děkujeme...". Je v něm dvanáct květin z řemeslného kartonu s dětskými fotografiemi. Mezi nimi je přáníčko ve tvaru květiny.

Kreativní tip

Kytice z fotek pro učitelku z CEWE foto ihned

Vytvořte trvalé vzpomínky přímo od srdce: Jak vytvořit osobní fotokytici s dětskými fotografiemi.

Kytice květin je skvělý způsob, jak říct "Děkujeme!". Pokud však chcete dát učitelce ve škole či školce velmi originální trvalou vzpomínku, která nikdy nezvadne, jednoduše vytvořte osobní kytici. Z fotografií všech dětí ve třídě vytvořte barevnou kytici a nalepte ji na karton. Kytici můžete vyrobit společně se svými dětmi - potřebujete jen několik fotek z kiosku CEWE foto ihned, který najdete na každé naší prodejně, a několik dalších pomůcek.

Za každé dítě jedna květina s fotkou

Na stole jsou barevná papírová brčka, foto ihned s dětskými portréty, barevné kartony a hotové květiny z kartonu, nůžky, tužka a šablona na květiny.
Když vytisknete fotografie v kiosku CEWE foto ihned na naší prodejně, všechny motivy budou mít automaticky stejnou velikost.

K výrobě barevné fotokytice budete potřebovat:

- CEWE foto ihned - pro každé dítě jedna fotka,
- papírová brčka,
- nůžky,
- tužku,
- barevné papíry,
- šablonu na kytky (zde stáhnout),
- lepidlo,
- pěkný květináč (např. oválný, 28 cm široký , 17 cm hluboký a 10 cm vysoký, objem: cca 2,7 litru),
- aranžovací hmota nebo mech.

Vyrobte fotokvětiny

Ruce lepí dětské fotografie na květiny z barevných papírů na barevná papírová brčka. Vedle nich jsou další fotokvětiny a také brčka a několik listů barevného papíru.
Každé dítě představuje jednu květinu.

Vyrobte jednu květinu za každé jedno dítě. K tomu vystřihněte podle vzoru jednu malou a jednu velkou květinu. Tvar květiny jednoduše nakreslete tužkou na barevný papír. Nyní vystřihněte kulatý portrét dítěte a nalepte fotografii na malou květinu a poté na velkou květinu.

Tip: Do obdarovávání můžete samozřejmě zapojit i děti. V tomto případě si každý vyrobí vlastní a přispěje fotokvětinou podle svých představ. Díky tomu je kytice ještě kreativnější.

Milý pozdrav jako poděkování

V širokém květináči je několik květin z barevných papírů, na kterých jsou nalepeny fotografie dětí. Na další papírové květině je vzkaz: "Děkujeme, že nám pomáháte vyrůst!
Tvar květiny použijte i jako blahopřání.

Naplňte květináč aranžovací hmotou nebo mechem a poté do něj zapíchejte jednotlivé fotokvětiny. Na další květinu napište osobní pozdrav pro učitelku a vložte ji do kytice. Květináč můžete také označit podle svého přání. Dbejte na to, aby byly všechny děti v aranžmá dobře viditelné, a kombinujte různé vzory a barvy papírů.

Bavte se tvořením a rozdávejte radost.

Další kreativní dárky pro učitele