Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Analogová fotografie a digitalizace

Můžete snadno vyvolat nebo digitalizovat staré filmy, diapozitivy, fotografie nebo 35mm filmy.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Analogová fotografie a digitalizace

Takto ožívají vaše nejlepší vzpomínky

Diapozitivy

Vaše diapozitivy si můžete nechat u nás vyvolat a zarámovat. V případě potřeby také obdržíte fotografie nebo CD s vašimi snímky.

Foto z fota

Nemůžete najít své negativy nebo jen chcete nechat znovu zkopírovat staré fotografie? To je možné díky naší službě foto z fota.

CD digitalizace

Digitalizujeme vaše negativy, diapozitivy nebo fotografie ve formátu JPEG a vytvoříme CD nebo DVD. Obrazové DVD pojme až 200 fotografií.

Seznam značkových prodejen CEWE Fotolab

Objevte výhody digitalizace

Vytvořte filmy 35 mm, diapozitivy a VHS snadno digitálně dostupné

Nechte si digitalizovat fotografie - to jsou výhody

Chraňte své vzpomínky a vytvořte fotografie snadno digitalizované v drogerii ve vašem okolí. Můžete jej použít například k zajištění černobílých fotografií svatby vašich prarodičů nebo fotografií potomků pořízených okamžitým fotoaparátem. Pokud jsou fotografie uloženy v digitální podobě na pevném disku nebo v cloudu, nejen že si zachovají svou kvalitu, ale nemohou být ani poškozeny, ani ztraceny. Je také velmi snadné sdílet fotografie prostřednictvím sociálních médií a nechat si je kdykoli znovu vytisknout.

Digitalizace fyzických obrázků: Je to tak snadné

Nejprve vyberte obchodního partnera, prostřednictvím kterého budete posílat obrázky CEWE. Po digitalizaci jsou obrázky uloženy na obrazové CD a odeslány zpět k vám spolu s originály prostřednictvím obchodního partnera. Digitální verze můžete uložit do počítače, na externí pevný disk nebo do cloudu. Obrazové CD slouží jako externí archiv, ke kterému máte kdykoli přístup - například pokud si chcete nechat některé obrázky vytisknout. Mimochodem, CEWE nabízí nejen digitalizaci fotografií, ale také negativy a diapozitivy.

Kreativně používejte digitalizované fotografie

Pokud máte digitalizovanou fotografii, neměla by být zapomenuta na pevném disku. Pomocí svých obrázků můžete například navrhnout vysoce kvalitní fotografické produkty ve společnosti CEWE. Můžete například navrhnout dárek pro své rodiče vytvořením CEWE FOTOKNIHY ze starých rodinných obrázků. Nebo máte své oblíbené obrázky vždy v každodenním životě, protože si je můžete nechat vytisknout na praktické předměty, jako je hrnek na fotografie. Vždy je dobré nechat si obrázky vytisknout CEWE jako umělecké výtisky nebo na vysoce kvalitní fotografický papír - můžete si vybrat z různých formátů.