Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Nápady na dárky pro prarodiče

S láskou navržené fotodárky pro každého, komu chcete poděkovat

Zjistit více

Dárky plné vzpomínek pro babičku a dědu

Protože jsou tu vždy pro nás

Dárky pro každodenní radost

Úsměv v každém okamžiku

Dědovi a babičce tak nic neunikne: rozdejte své snímky z chytrého telefonu nebo fotoaparátu jako fotografie, díky kterým vaše vzpomínky ožijí.

od 3,99 Kč*

Kreativní nápady na dárky, kterými vyjádříte svou lásku

Všechny kategorie fotodárků

Objevte ten správný fotodárek pro vaši příležitost
Fotodárky kryty na mobil

Kryty na mobilní telefony

Fotokalendáře

Fotodárky dekorace

Dekorace

Fotodárky hry

Společenské hry a plyšáci s vlastní fotkou

Fotodárky škola a kancelář

Škola a kancelář

Fotodárky hrnky na pití

Originální textilní fotodárky s vaší fotkou

Fotodárky hrnky na pití

Originální hrnky a láhve s vlastní fotkou

Fotodárky art prints

Art Prints

Co pod stromeček pro babičku, dědu?

Vytvořte pro prarodiče originální dárky z fotek
Prarodiče se radují s vnoučaty z vánočního dárku

Prarodiče vždy ocení vámi vyrobené dárky, do kterých vložíte i kus sebe. Ovšem ne každý je dostatečně šikovný nebo odvážný se do tvorby takového DIY dárku pustit. Vánoční dárky z vlastních fotografií jsou ideální alternativou, kterou zvládnete snadno, rychle a bez předchozích zkušeností.

Na některé fotodárky, jako obrazy z vlastních fotek, budete potřebovat jen jednu fotografii, ale pro velmi oblíbené fotokalendáře nebo CEWE FOTOKNIHU jich použijete více, klidně i několik desítek. Vše vytvoříte online, na pár kliků.

babicka_vnucka_darek.jpg
  1. Jednoznačně nejoblíbenějším vánočním dárkem je CEWE FOTOKNIHA plná rodinných fotografií. Vytvořit můžete třeba dětskou fotokniha, která zachycuje první rok milovaného vnoučka. Další nápadem je kronika života – ať už babičky nebo dědy. Do fotoknihy vložte digitalizované analogové fotografie, naskenované staré dokumenty a přidejte vlastní text. A dárek, který obdarovaného dojme k slzám, je na světě!

  2. Fotokalendáře jsou naším nápadem číslo dva. Vaše prarodiče bude provázet po celý rok a vám k jeho vytvoření stačí pouze 13 fotografií, trochu času a vše zvládnete přes PC program online z pohodlí domova. A díky mobilní aplikaci klidně i cestou do práce.

  3. Naším dalším tipem jsou fotoobrazy na plátno. Nadčasový bezrámový design se hodí do každé místnosti, nabízí bezpočet formátů a navíc jsou za dostupnou cenu. Vyberte tu nejlepší fotografii a za pár minut máte hotovo.

  4. Vytištěné fotky jsou nadčasovou klasikou. Objednejte je tradičně po jednotlivých kusech nebo v dárkovém balení - fotoboxu s 30, 50 nebo rovnou 100 kusy. Babička či děda si některé fotografie jistě zařadí do svých oblíbených fotoalb.