Na zdi visí dva vlastní dřevěné kruhy s květinami s okamžitými fotografiemi. Nalevo na stole: eukalyptus ve váze, zlatý podnos a skleněná krabička.

Kreativní tip

Dekorace z fotek s květinovým designem

Flower hoops neboli kruhy z květin jsou velice moderní. Jejich přirozený vzhled v kombinaci s vašimi fotografiemi přinesou závan čerstvého vzduchu do vašeho domova.

Hledáte efektní výzdobu nebo byste chtěli potěšit své blízké při speciální události, jako je narození děťátka nebo svatba? Vytvořte jim krásný osobní dárek – kruh z květin. Takto zkombinujete vaše nejkrásnější záběry ve formě foto ihned s přírodním kouzlem květin a rostlin

Co budete potřebovat?

Na stole leží dřevěné kruhy, CEWE foto ihned, nůžky, děrovací kleště, ozdobná nit a různé rostliny.
Jen s několika pomůckami můžete vytvořit stylovou přírodní výzdobu.
  • filmové pásy z kiosku CEWE foto ihned, fotosety nebo různě velké fotografie
  • nůžky
  • dřevěné kruhy se šňůrkou
  • ozdobnou stužku nebo nit
  • děrovací kleště
  • květiny a rostliny (např. Eukalyptus))

Jak na to?

Obrázek dvou rukou, které stříhají sadu okamžitých fotografií CEWE se dvěma obrázky. V pozadí jsou další pomůcky pro výrobu květinové dekorace.

Vystřihněte jednotlivé fotky
Vystřihněte fotky z filmových pásů nebo fotosetů. Na fotosety se vám vejde až 8 různých fotek. Pokud jste se už rozhodli pro své oblíbené motivy, vystřihněte je nůžkami. Okolo fotografie klidně nechte bílý rámeček.

Obrázek dvou rukou, které děrovacími kleštěmi děrují vystřiženou okamžitou fotografii. V pozadí jsou dřevěné kruhy, květiny a ozdobné nitě.

Použijte děrovací kleště
Vystřižené fotografie by měly být navlečené na ozdobnou stužku nebo nit a zavěšené uvnitř dřevěného kruhu. Na každé fotografii udělejte v pravém a levém rohu dírku pomocí děrovacích kleští.

Záběr dvou rukou navlékajících okamžité fotografie na nit. V pozadí jsou dřevěné kruhy, květiny a role dekorativní nitě.

Uspořádejte fotky
V tomto kroku provlečte ozdobnou stužku nebo nit dírami, které jste na fotkách udělali. Dejte pozor na délku stužky, měla by být tak dlouhá, abyste ji snadno přivázali k dřevěnému kruhu. Můžete vyzkoušet různé pořadí fotek, dokud vše nebude vypadat podle vašich představ.

Obrázek dvou rukou upevňujících hotové fotografie na nit v dřevěném kruhu. V pozadí jsou další dřevěné kruhy, květiny a jedna fotka.

Připevněte fotky
Připevněte fotky k dřevěnému kruhu. Nejlepší způsob je, když ozdobnou stužku několikrát omotáte okolo dřevěného kruhu a poté pevně zauzlujete. To, kolik fotografií se vám do dřevěného kruhu vejde, záleží na jeho velikosti. V menším krásně vynikne jedna fotka, ve větším můžete zavěsit několik fotek vedle sebe.

Obrázek dvou rukou připevňujících květinové dekorace k dřevěnému kruhu. Vedle něj jsou dekorativní nitě, květiny a fotografie.

Ozdobte květinami
Pokud chcete z dřevěného kruhu s vašimi fotografiemi udělat skutečný Flower hoop, použijte jakoukoliv květinovou dekoraci. Vhodné jsou i sušené květiny, protože se s nimi snadno pracuje a jsou odolné. Jednoduše umístíte květiny na dřevěný kruh a přivážete je ozdobnou stužkou nebo nití.

Tým CEWE vám přeje spoustu zábavy při tvoření.

Cesta k vašim okamžitým fotografiím

Navrhněte své kreativní dárky velice snadno z okamžitých fotografií z kiosku CEWE foto ihned ve vašem okolí.