Šablony pro vaši CEWE FOTOKNIHU

Šablony pro vaši CEWE FOTOKNIHU

Hotové šablony navržené profesionálem

Chystáte se vytvořit CEWE FOTOKNIHU k určité příležitosti, například ke konci roku, z cest na dovolené, prvnímu roku děťátka nebo třeba ze svatby? Naši odborníci pro vás navrhli předlohy CEWE FOTOKNIH s různými tématy, které si můžete bezplatně stáhnout.

Svatba

Představte si váš jedinečný svatební den zachycený v krásné CEWE FOTOKNIZE. Využijte proto pro své svatební fotografie naši šablonu, díky které si vzpomínky uchováte navždy a v originálním designu.

Tuto šablonu můžete kosmetickými úpravami využít i pro zamilovanou valentýnskou, narozeninovou knihu nebo knihu z vlastních fotek k výročí sňatku, prvnímu rande apod.

Cestování

Nevíte si rady s vaší CEWE FOTOKNIHOU z dovolené? Zkuste se inspirovat naší šablonou nebo si ji sami upravte dle vašich představ a vyrobte si krásnou knihu z vlastních zážitků.

Kroniku roku

CEWE FOTOKNIHA nemusí sloužit pouze na stylové uchování fotek z dovolené nebo svatby. 

Narodilo se vám miminko, rádi fotografujete, jak děti rostou a objevují svět? Vyzkoušejte naši šablonu jako přehled uplynulého roku a naplňte ji krásnými foto vzpomínkami na výlety, oslavy či každodenní radosti s rodinou a přáteli.
Tato rodinná kronika roku vám bude na dlouhý čas připomínat prožité okamžiky plné emocí, a jistě ji ocení nejenom vaše rodina.

Holčičí CEWE FOTOKNIHA

Tato šablona je laděna do něžné růžové barvy hodící se pro holčičku. Dokonale sladěné rámečky a kliparty spolu vytváří harmonický celek.

Klučičí CEWE FOTOKNIHA

Tato šablona v sobě spojuje moderní design a hravé detaily. Dětské kliparty ladí s konceptem knihy v modré barvě hodící se pro chlapečka.

Ročenka

Paragraph

Díky vzorovým designovým layoutům vytvořených profesionálním grafikem ušetříte spoustu času při její tvorbě. Stačí vložit vlastní fotografie, texty a máte hotovo. Pokud si však chcete upravit barevné provedení, rozložení fotografií, jejich velikost, počet stejně tak, jako texty, kliparty, pozadí apod., můžete!

Díky téměř nekonečné možnosti úprav nejenom, že vytvoříte knihu s vlastními fotografiemi do posledního detailu přesně podle sebe, ale především to zvládnete v opravdu krátkém čase.

Proč naše designové šablony?

  • ušetří vám desítky minut času při tvorbě každé CEWE FOTOKNIHY
  • stačí pár kliků a získáte designovou předlohu, do které stačí vložit vlastní fotografie, případně naskenované dokumenty - rodný list, kreslené obrázky, ale i video, texty - vzkazy, krátký příběh k fotce, úryvek z oblíbené pohádky...
  • i tyto layouty od profesionálního designéra si můžete upravit podle sebe - vyměňte si barvu pozadí, rozvržení fotografií, upravte počet stran, vložte vybraný klipart, fotorámeček...

Tip:

Máte pocit, že seznam klipartů není moc obsáhlý? Klikněte v našem programu CEWE fotosvět na tlačítko více a vyberte si z desítek dalších!