Petra Veselá

Iveta Štyndlová: CEWE FOTOKNIHA pro mě znamená moc, protože je tam moje rodina

Pomocí CEWE FOTOKNIHY se nám povedlo zachytit celý rok a všechny zážitky, které z něj máme. Můžeme taky krásně porovnávat. Třeba Nikolka se už dnes nevejde do svého prvního pyžámka a Míša, ten zase umí nová slovíčka a vyrostl nám,“ říká.


Domov Sue Ryder

Milan Kutina: CEWE FOTOKNIHA je jedním z nejlepších vánočních dárků

Kutinovi jsou velká rodina, kde panují hezké vztahy a všichni se snaží dělat si navzájem radost. Když vymýšlel Milan dárek pro svého tátu, rozhodl se pro CEWE FOTOKNIHU. „Chtěl jsem svému tátovi udělat radost, protože ho mám rád,“ vysvětluje.


SOS Dětské vesničky

Královi: Čtrnácté výročí vztahu pro nás moc znamená

Díky knize není nic snazšího, než si prolistovat celým jejich vztahem prakticky od začátku. „I kdybych si vzpomněl nebo narazil na horší období našeho vztahu, tak si prolistuju knihu a uvědomím si všechny zážitky, které jsme spolu prožili,“ říká Jarda.


PINK BUBBLE NADAČNÍ FOND

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina

Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. Fotografie pro ně byly důležité odjakživa, ale teprve s narozením dětí pochopili, jak moc může CEWE FOTOKNIHA pro člověka znamenat.


Palata

Martincovi: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj

Manželé Martincovi jsou spolu již 42 let, a jak sami s úsměvem říkají, nehnou se od sebe ani na krok. Nejraději společně cestují, objevují a ochutnávají vše nové. Naďa a Jan Martincovi rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE.Díky našim zákazníkům jsme v roce 2018 věnovali potřebným více jak 1 100 000 Kč. Děkujeme, že pomáháte s námi.