Kariéra v Cewe Color, a.s.

Chcete se posunout ve své kariéře dál? Toužíte po změně? Baví vás svět fotografií a fotoaparátů?

Vyberte si svou vytouženou pozici!

Pracovní pozice na centrále Cewe Color, a.s.

Zajímají Vás moderní špičkové technologie a stroje? Máte se chuť se v tomto oboru dále vzdělávat a růst? Ovládáte jazyk alespoň na komunikativní úrovni? Pak jste náš člověk!

Proč se stát technikem ve výrobě právě u nás?

  • pokud chcete být součástí nadnárodní společnosti s atmosférou "rodinné firmy".
  • pokud chcete být v týmu, který je v první linii v dodání fotodárků zákazníkovi.
  • pokud vnímáte, že svoje zkušenosti chcete lépe využít, ale nyní k tomu nemáte dostatek prostoru.
  • pokud Vás láká práce s novými technologiemi v čistém a moderním prostředí.

Pracovní náplň:

Vaší zodpovědností na pozici Technik bude:

  • hlavní činnosti - údržba a seřizování tiskových a vyvolávacích strojů spolu se stroji na výrobu fotografií - jemná mechanika, silové elektro do 400V, elektronika, rozvody tlakového vzduchu,
  • vedlejší činnosti - elektro, vzduchotechniky, sestavování dílů z konstrukčních profilů dle potřeb výroby.

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání v oboru slaboproud,
  • oprávnění podle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6,
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,
  • výhodou je praxe při provádění oprav strojů a zařízení,
  • dobrá orientace v dokumentaci strojů a zařízení,
  • výhodou bude znalost administrace OS Windows, Linux,
  • výhodou bude také znalost programovatelných obvodů (PLC),
  • pozitivní přístup, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu,
  • časová flexibilita,
  • manuální zručnost.

Nabízíme:

  • zázemí velkého mezinárodního koncernu,
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech v rozmezí 30 - 45000 Kč,
  • profesní růst - pravidelná školení a vzdělávání i v zahraničí!,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • přátelský kolektiv a velmi dobré mezilidské vztahy,
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů včetně 5 týdnů dovolené,
  • pružnou pracovní dobu,
  • čerpání přesčasů formou náhradního volna nebo proplácení,
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby,
  • stravování v místě pracoviště,
  • slevu na firemní produkty,
  • kartu Multisport Benefit nebo Active Pass Sodexo,
  • příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní spoření aj.

Dodatečné informace:

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email: lenka.jakubova@cewe.cz, budeme Vás kontaktovat.

Pracovní pozice na prodejnách CEWE FOTOLAB

Požadujeme:

Nabízíme:

Operátor ve fotolaboratoři

Jste technický typ a týmový hráč? Tak se staňte součástí největšího výrobce fotografií a fotoproduktů v České republice.

Odborný prodejce CEWE FOTOLAB

Máte rádi fotografie a fotoaparáty? Tak se staňte posilou na jedné ze 49 prodejen CEWE FOTOLAB v České republice.

IT specialista

Jste nadšenec do informačních technologií a hledáte změnu? Staňte se součástí našeho IT oddělení.