Jsme tu stále pro vás

Jsme tu stále pro vás

Fotografie nás spojují. Dobře víme, kolik radosti udělá takový osobní dárek sestavený ze společných okamžiků. Proto v CEWE děláme vše pro to, abychom zajistili výrobu vašich osobních fotodárků, ale zároveň abychom ochránili své zaměstnance.

Hlavně ať jsme všichni zdraví a můžeme i nadále sdílet společně spoustu radosti prostřednictvím fotografií. Své osobní fotodárky tak můžete objednávat z pohodlí domova. Inspirujte se na cewe.cz/inspirace/

Na této stránce odpovíme na vaše nejčastější dotazy týkající se fotoproduktů.

Můžu si stále objednávat?

ANO! S našimi 13 laboratořemi na zpracování fotoproduktů máme velice dobrou pozici v celé Evropě. I když jedna laboratoř vyrábí částečně nebo nevyrábí vůbec, lze veškeré objednávky elektronicky přesměrovat do jiné laboratoře a odtud odeslat přímo k vám domů nebo na jedno z aktivních výdejních míst.
V naší produkci jsme zajistili směnný provoz, abychom tak minimalizovali rizika pro naše zaměstnance. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom ochránili naše zaměstnance a abychom mohli i nadále vyrábět a doručovat vaše osobní fotoprodukty.
Náš objednací program je stále zdarma ke stažení do vašeho počítače. To samé platí i u aplikace pro chytré telefony. Nebo si objednejte v prostředí vašeho oblíbeného prohlížeče přímo na našem webu. Stále lze objednat jakýkoliv fotoprodukt z naší nabídky. Vše vám doručíme až domů.

Jsou dodací lhůty stejné?

ANO! I v současné době zpracujeme a doručíme vaši objednávku v obvyklém termínu. Všichni prověření dopravci fungují spolehlivě a včas. Aktuální dodací lhůty najdete u každého konkrétního fotoproduktu.

Mohu zadat jinou dodací adresu?

ANO! Vaši objednávku můžete zadat na požadovanou dodací adresu přímo v nákupním košíku při platbě kartou. Zaškrtnete políčko poslat jako dárek a zadáte novou dodací adresu. V této době, kdy osobní návštěvy často nejsou možné, můžete své blízké překvapit fotodárkem a ukázat jim tak, že na ně myslíte. Váš osobní fotodárek pak bude zaslán přímo vašim blízkým poštou nebo kurýrem. Faktura bude jako obvykle zaslána vám a ne příjemci.

Jak bezpečné jsou naše fotoprodukty?

Naše CEWE fotoprodukty ani obaly nepředstavují riziko přenosu virů. Odborníci vyhodnotili příjem a distribuci obalů a produktů jako bezpečný. Více informací najdete na webu Světové zdravotnické organizace na www.who.int.

Jak chráníme naše zaměstnance a fotoprodukty?

Většina našich zaměstnanců má příležitost pracovat z domova. V naší laboratoři pracujeme v přísně odděleném směnném provozu, abychom minimalizovali riziko pro zaměstnance. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom zajistili ochranu našich zaměstnanců a vaše fotoprodukty mohli i nadále zpracovávat a dodávat.

Máte ještě další otázky?

Zavolejte nám na tel. čísle 272 071 400 náš tým zákaznického centra zodpoví všechny vaše dotazy

po – pá 9 – 18 h
so – ne 10 – 18 h včetně svátků

E-mail: 
napište nám na info@cewe.cz, rádi vám pomůžeme

Chat:
zeptejte se přímo na facebookové stránce přes zprávy https://www.facebook.com/fotokniha/