Kariéra v Cewe Color, a.s.

Chcete se posunout ve své kariéře dál? Toužíte po změně? Baví vás svět fotografií a fotoaparátů?

Vyberte si svou vytouženou pozici!

Centrála CEWE Color, a.s.

Pracovní náplň:

Aktuálně hledáme do našeho týmu tiskaře/ tiskařku:

  • na obsluhu digitálního tisku a dokončení.

Požadujeme:

  • polygrafické vzdělání,
  • praxe na HP Indigo nebo na Xerox Iridesse vítána,
  • základní znalost AJ nebo NJ vítána,
  • manuální zručnost,
  • časovou flexibilitu,
  • zájem učit se nové věci.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a velmi přátelský kolektiv, rodinná atmosféra,
  • zajímavou a odpovědnou práci,
  • stabilitu a zázemí mezinárodní společnosti,
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů včetně: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v kantýně FOTOLAB, Flexi Passy, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění, kartu ActivePass Sodexo nebo MultiSport Benefit, slevu na firemní produkty, finanční odměny závislé na plnění osobních stanovených cílů a také hospodářských výsledků společnosti, půjčení foto techniky zdarma, vzdělávací kurzy, účast na firemních akcích.

Dodatečné informace:

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na email: lenka.jakubova@cewe.cz.

Prodejny CEWE FOTOLAB

Momentálně jsou pracovní pozice obsazené

Operátor ve fotolaboratoři

Jste technický typ a týmový hráč? Tak se staňte součástí největšího výrobce fotografií a fotoproduktů v České republice.

Odborný prodejce CEWE FOTOLAB

Máte rádi fotografie a fotoaparáty? Tak se staňte posilou na jedné ze 49 prodejen CEWE FOTOLAB v České republice.

IT specialista

Jste nadšenec do informačních technologií a hledáte změnu? Staňte se součástí našeho IT oddělení.