CEWE FOTOKNIHA roku

Velké finále soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Absolutním vítězem soutěže se stal Milan Kutina s CEWE FOTOKNIHOU Tátova šedesátka. Rozhodla o tom odborná porota 11. října 2018 v Divadle Semafor, kde proběhla volba z 32 finálových knih.

Finalista soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

1.  místo: Milan Kutina - Tátova šedesátka

Šedesát let táty ve sto čtrnácti stranách. Tak popisuje svou knihu vítěz soutěže Milan Kutina, který vítěznou CEWE FOTOKNIHU připravoval několik měsíců. „Pár měsíců jsem o knize jen přemýšlel a dalších pár měsíců jsem ji s přestávkami tvořil,“ říká vítěz nového Peugeotu 308!

Finalista soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Vítěz kategorie nejlepší cestovatelská kniha

Jan Lysý - Na cestách

Jednoznačně nejoblíbenější téma CEWE FOTOKNIH u našich zákazníků – cestování. Vybrat jen jednu nejlepší nebylo pro odbornou porotu vůbec lehké. Zájezd od Exim Tours vyhrál Jan Lysý s knihou Na cestách.

Finalista soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Vítěz kategorie nejlepší fotografie v knize

Peter Čech - Praha

Krásné fotografie k CEWE FOTOKNIZE patří. Kdo měl ale podle poroty nejlepší snímky a zasloužil si praktickou cenu – poukaz v hodnotě 32 000 Kč na nákup fototechniky? Peter Čech s knihou o Praze.

CEWE FOTOKNIHA

Video z finále

Zhlédněte průběh finále tak, jak jsme ho zachytili na naše kamery včetně rozhovoru s vítězem, vybranými porotci a partnery soutěže.

CEWE FOTOLAB
Federal Cars
Peugeot
Exim Tours
Porota

Odborná porota

O vítězích všech kategorií a hlavní ceny rozhodla odborná porota. Celým programem v divadle provázel moderátor Petr Říbal a v porotě se objevily známé osobnosti jako například zpěvák Peter Nagy, moderátorka Renáta Czadernová, herečky Tereza Kostková, Patricie Solaříková a Kateřina Sedláková, fotografové Marek Musil a Jakub Ludvík, rybář a cestovatel Jakub Vágner, sportovkyně Martina Bravencová nebo Radka Matthey (Peugeot), Miroslav Havel (Federal cars), Stanislav Zíma (Exim Tours), Pavel Schreiber (předseda představenstva CEWE Česká republika), Petra Felgen, Patrick Berghouwer (oba CEWE Německo).

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie z průběhu celého finálového dne. Ještě před vyhlášením absolutního vítěze byly předány ceny ve všech kategoriích a také vystoupil předseda poroty Peter Nagy se svými dvěma písněmi, na housle pak zahrál uznávaný virtuóz Pavel Šporcl. Bylo to napínavé pro všech 32 finalistů až do poslední chvíle. Rozdílem jednoho jediného hlasu zvítězila kniha Milana Kutiny – Tátova šedesátka a po vyhlášení výsledků už přišla upřímná radost celé rodiny.

Porota

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku pomáhá

Rádi pomáháme těm, kteří to potřebují. A tak jsme darovali celkem více než 65 000 Kč charitativním organizacím a nadacím Sue Ryder a Pink Bubble. Za každý hlas v soutěži jsme věnovali 1 Kč a za každou přihlášenou knihu 10 Kč. Děkujeme za vaši účast.

Sue RyderPink Bubble Fundation

Sestavte si vlastní CEWE FOTOKNIHU v bezplatném programu.

Stáhnout program

Sestavte si vlastní CEWE FOTOKNIHU v mobilní aplikaci.

Stáhnout aplikaci

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím