Soutěžte s CEWE o úžasné ceny

Společnost CEWE rozdá každoročně v soutěžích o nejlepší CEWE FOTOKNIHY a fotografie ceny za více jak 5 000 000,-Kč. Proč soutěže pravidelně pořádáme? Protože pro vás chceme vytvořit prostor, kde můžete nejenom něco vyhrát, ale hlavně se inspirovat a prezentovat svoje nejlepší knihy a fotografie a získat na ně zpětnou vazbu od návštěvníků soutěžních stránek a nestranných profesionálů.

Aktuální soutěže

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Další ročník soutěže (tentokrát Česko - Slovenské) probíhá od 1. 9. 2019 do 31. 8. 2020. Vyhrát můžete SUV auto Peugeot 3008, fotoaparát Nikon Z6zájezd na Kapverdy další ceny v celkové hodnotě více jak 1,5 milionu Kč. Stačí sestavit vlastní CEWE FOTOKNIHU ze svých fotografií a registrovat ji.

Navíc za každou vaši přihlášenou CEWE FOTOKNIHU 
věnujeme 25 Kč nadačním fondům Pink Bubble a Sue Ryder.

Chcete se dozvědět více o cenách, porotě a vyhlášení vítězů? Klikněte na více informací a soutěžte.

Více informací

CESTUJ A VYHRAJ! - soutěž o skvělé ceny

CEWE Photo Award 2019

Vyber si u EXIM tours mezi 1. 4. a 31. 5. 2019 jakoukoliv dovolenou podle svého gusta. Ke každému zakoupenému zájezdu získáte poukaz se slevovým kódem v hodnotě 500 Kč na objednání CEWE FOTOKNIHY
(„Co je to CEWE  FOTOKNIHA?“). Pak už jen stačí, když tento kód do 15. 9. 2019 uplatníte při online objednání fotoknihy z jakýchkoliv tvých fotografií na https://www.cewe.cz/program-zdarma.html) a tím se automaticky zařadíte do slosování o prima ceny.

Více informací


Ukončené soutěže

CEWE Photo Award 2019

CEWE Photo Award 2019

Největší světová fotosoutěž je ukončena a máme výherce.
Vítězem se stala soutěžní fotografie s názvem „Versteckspiel mit dem Ziesel“ přeloženo jako: „Schovka se syslem“. Autorkou této fotografie je paní Ina Schieferdecker z Německa, která vyhrála v kategorii Zvířata.
Vítězka vyhrála zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 15 000 EUR, fotografické vybavení v hodnotě 7 500 EUR a fotoprodukty společnosti CEWE v hodnotě 2 500 EUR. Do soutěže bylo přihlášeno neuvěřitelných 448 152 fotografií z celého světa. Za Českou republiku bylo do soutěže přihlášeno celkem 27 883 fotografií, ze kterých jsme ocenili 50 výherců umístěných na 30 – 1000 místě. Tito výherci od nás získávají 2 500 Kč na CEWE fotoprodukty. Díky počtu přihlášených fotografií do soutěže jsme vybrali více jak 1 100 000 Kč na SOS dětské vesničky po celém světě, děkujeme. Podívejte se na ostatní výherce v soutěži a inspirujte se pro další ročník soutěže, který pro vás chystáme na květen 2020.

Více informací

Dvě tváře Prahy 2018

CEWE Photo Award 2019

Fotosoutěž s fotografiemi černá a bílá stránka Václavského náměstí je u konce. Vyhodnotili jsme vítězné fotografie, které byly oceněny hodnotnými cenami jako výlet do Budapešti s ubytováním nebo poukaz na fotoslužby a další.

Více informací

Českem křížem krážem

Českem křížem krážem

Letní fotosoutěž, jejímž hlavním poselstvím je ukázat krásy a tradice České republiky, odstartovala v červenci a byla ukončena 30. 9. 2017. Vítězové soutěže získali víkendový pobyt na zámku Loučeň, CEWE FOTOOBRAZY Gallery Print a poukazy na zapůjčení fototechniky z nabídky půjčovny FOTOLAB.

Více informací

Our World is Beautiful

Our World is Beautiful

Největší otevřená fotografická soutěž světa za rok 2017 pořádaná společností CEWE. Hlavním posláním této mezinárodní soutěže je poukázat na krásné motivy naší planety. V šesti soutěžních kategoriích Sport, Lidé, Krajina, Architektura, Doprava a infrastruktura a Příroda se o přízeň poroty ucházelo 183 861 zaregistrovaných fotografií z 94 zemí světa. Vítězství v kategorii Příroda získal snímek soutěžící z České republiky.

Více informací