CEWE Photo Award 2021

Soutěžte s CEWE o úžasné ceny

Společnost CEWE rozdá každoročně v soutěžích o nejlepší CEWE FOTOKNIHY a fotografie ceny za více jak 5 000 000,-Kč. Proč soutěže pravidelně pořádáme? Protože pro vás chceme vytvořit prostor, kde můžete nejenom něco vyhrát, ale hlavně se inspirovat a prezentovat svoje nejlepší knihy a fotografie a získat na ně zpětnou vazbu od návštěvníků soutěžních stránek a nestranných profesionálů.

Aktuální soutěže

CEWE Photo Award 2021

CEWE Photo Award 2021

Přihlaste se do největší světové fotografické soutěže. K účasti vám stačí fotografie, která bude vystihovat motto celé soutěže „Our world is beautiful“. V soutěži na vás čeká 10 různých kategorií a každá bude mít svého vítěze.

Vyhrajte jednu z 1 000 cen v celkové hodnotě přes 250 000 eur.

Zároveň spolu s námi přispějete na dobrou věc. Za každou přihlášenou fotku věnujeme 10 centů SOS dětským vesničkám po celém světě.

Patron soutěže:

Partneři soutěže:

Přihlásit se do soutěže

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Česko - Slovenská soutěž CEWE FOTOKNIHA roku probíhá do 30. 4. 2021. Se svou CEWE FOTOKNIHOU můžete vyhrát nové SUV auto Peugeot 3008, fotoaparát Nikon Z6, zájezd na Kapverdy a další ceny v celkové hodnotě více jak 1,5 milionu Kč. Stačí sestavit vlastní CEWE FOTOKNIHU a registrovat ji do soutěže.

Navíc za každou vaši přihlášenou CEWE FOTOKNIHU věnujeme 25 Kč nadačním fondům Pink Bubble a Sue Ryder.

Chcete se dozvědět více nebo se podívat na inspirativní knihy zákazníků? Klikněte na více informací a soutěžte.

Více informací

Letní fotosoutěž - cestuj s CEWE

Letní fotosoutěž - cestuj s CEWE

Naše odborná porota vybrala vítěze, kterým jsme rozdali poukazy na naše služby včetně parádního pobytu ve Františkových Lázních.

Gratulujeme všem výhercům.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZNÉ FOTKY

CESTUJ A VYHRAJ! - soutěž o skvělé ceny

CEWE Photo Award 2019

Vyber si u EXIM tours mezi 1. 4. a 31. 5. 2019 jakoukoliv dovolenou podle svého gusta. Ke každému zakoupenému zájezdu získáte poukaz se slevovým kódem v hodnotě 500 Kč na objednání CEWE FOTOKNIHY
(„Co je to CEWE  FOTOKNIHA?“). Pak už jen stačí, když tento kód do 15. 9. 2019 uplatníte při online objednání fotoknihy z jakýchkoliv tvých fotografií na https://www.cewe.cz/program-zdarma.html) a tím se automaticky zařadíte do slosování o prima ceny.

Více informací

Ukončené soutěže

CEWE Photo Award 2019

CEWE Photo Award 2019

Největší světová fotosoutěž je ukončena a máme výherce.
Vítězem se stala soutěžní fotografie s názvem „Versteckspiel mit dem Ziesel“ přeloženo jako: „Schovka se syslem“. Autorkou této fotografie je paní Ina Schieferdecker z Německa, která vyhrála v kategorii Zvířata.
Vítězka vyhrála zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 15 000 EUR, fotografické vybavení v hodnotě 7 500 EUR a fotoprodukty společnosti CEWE v hodnotě 2 500 EUR. Do soutěže bylo přihlášeno neuvěřitelných 448 152 fotografií z celého světa. Za Českou republiku bylo do soutěže přihlášeno celkem 27 883 fotografií, ze kterých jsme ocenili 50 výherců umístěných na 30 – 1000 místě. Tito výherci od nás získávají 2 500 Kč na CEWE fotoprodukty. Díky počtu přihlášených fotografií do soutěže jsme vybrali více jak 1 100 000 Kč na SOS dětské vesničky po celém světě, děkujeme. Podívejte se na ostatní výherce v soutěži a inspirujte se pro další ročník soutěže, který pro vás chystáme na květen 2020.

Více informací

Dvě tváře Prahy 2018

CEWE Photo Award 2019

Fotosoutěž s fotografiemi černá a bílá stránka Václavského náměstí je u konce. Vyhodnotili jsme vítězné fotografie, které byly oceněny hodnotnými cenami jako výlet do Budapešti s ubytováním nebo poukaz na fotoslužby a další.

Více informací