Soutěžte s CEWE o úžasné ceny

Společnost CEWE rozdá každoročně v soutěžích o nejlepší CEWE FOTOKNIHY a fotografie ceny za více jak 5 000 000,-Kč. Proč soutěže pravidelně pořádáme? Protože pro vás chceme vytvořit prostor, kde můžete nejenom něco vyhrát, ale hlavně se inspirovat a prezentovat svoje nejlepší knihy a fotografie a získat na ně zpětnou vazbu od návštěvníků soutěžních stránek a nestranných profesionálů.

Aktuální soutěže

8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

8. ročník oblíbené soutěže CEWE FOTOKNIHA roku je v plném proudu. Ve hře jsou opět ceny v hodnotě 1 500 000 Kč, včetně nového automobilu, zájezdu pro celou rodinu, fotoaparátů a poukazů na CEWE fotoslužby. Už jen za přihlášení dostane každý dárek. Pochlubte se svou originální knihou a soutěžte s námi.

Více informací

CEWE Photo Award 2019

CEWE Photo Award 2019

Přihlaste se do největší světové fotosoutěže i vy, a soutěžte tak o ceny v hodnotě více než 250 000 EUR! Na výběr máte z 10 různých kategorií a zúčastnit se můžete, ať už je pro vás fotografie koníčkem, nebo jste profík.
Soutěž trvá až do 31. 5. 2019, takže pokud zrovna teď nemáte fotku, kterou byste přihlásili, máte čas to napravit ;-)

Více informací

Ukončené soutěže

Českem křížem krážem

Českem křížem krážem

Letní fotosoutěž, jejímž hlavním poselstvím je ukázat krásy a tradice České republiky, odstartovala v červenci a byla ukončena 30. 9. 2017. Vítězové soutěže získali víkendový pobyt na zámku Loučeň, CEWE FOTOOBRAZY Gallery Print a poukazy na zapůjčení fototechniky z nabídky půjčovny FOTOLAB.

Více informací

Our World is Beautiful

Our World is Beautiful

Největší otevřená fotografická soutěž světa za rok 2017 pořádaná společností CEWE. Hlavním posláním této mezinárodní soutěže je poukázat na krásné motivy naší planety. V šesti soutěžních kategoriích Sport, Lidé, Krajina, Architektura, Doprava a infrastruktura a Příroda se o přízeň poroty ucházelo 183 861 zaregistrovaných fotografií z 94 zemí světa. Vítězství v kategorii Příroda získal snímek soutěžící z České republiky.

Více informací

Czech Nature Photo

Czech Nature Photo

Fotosoutěž s fotografiemi živé přírody je u konce. Vyhodnotili jsme vítězné fotografie, jejichž autoři byli oceněni hodnotnými cenami, jako je finanční odměna a fotoaparáty. Záštitu nad soutěží převzal ministr zemědělství, hlavním partnerem se stala firma Olympus a Lesy ČR.

Více informací

Dvě tváře Prahy 2017

Dvě tváře Prahy 2017

Fotosoutěž s fotografiemi z Václaváku je u konce. Vyhodnotili jsme vítězné fotografie, které byly oceněny hodnotnými cenami jako výlet do Bratislavy s ubytováním nebo poukaz na fotoslužby a další.

Více informací