Kronika roku 2018

CEWE FOTOKNIHA jako kronika roku 2018

Každý rok prožíváme mnoho neopakovatelných momentů, které průběžně zaznamenáváme na fotoaparáty a chytré telefony. Lyžovačka na horách, relax na dovolené, výlety, rodinné oslavy, svatba, narození dítěte, první školní den, Vánoce. Prožili jste výjimečný rok 2018? Přeneste své vzpomínky do CEWE FOTOKNIHY a archivujte je natrvalo ve své knihovně.

CEWE FOTOKNIHA
Kronika roku 2018 - zima

V zimě jezdíme na hory, kde si užíváme nekonečně dlouhé sjezdovky, divoké koulovačky a stavění sněhuláka. Vzpomínejte na svou dovolenou na horách kdykoliv pouhým otevřením knihy. Zima nabízí spoustu příležitostí ke krásným fotografiím, které si zaslouží, aby byly archivovány – ne v počítači, kde se k nim už málokdy vrátíme, ale v opravdové tištěné knize, kterou stačí vzít do ruky, listovat a vzpomínat.

CEWE FOTOKNIHA XL

CEWE FOTOKNIHA XL

Sestavte si svou knihu přímo do přehledného čtvercového formátu. Čtverec je in. Rozměr 30 x 30 cm je ideální pro fotky na šířku i na výšku. Získáte tak dostatek prostoru pro fotky, které vám pomohou sestavit krásný příběh celého roku. Vyprávějte ho svým blízkým kdykoliv a kdekoliv.

Podívejte se na příběh našich opravdových zákazníků - Ivety, Honzy, Michálka a Nikolky Štyndlových, kteří si vytvořili CEWE FOTOKNIHU jako kroniku roku. Nebo si rovnou vše přečtěte, prolistujte kroniku a nechte se inspirovat jejich nápady.

TYPY PAPÍRU

Digitální tisk

Digitální tisk

Vysoký lesk

Vysoký lesk

Premium mat

Premium mat

NOVĚ - Fotopapír premium mat

NOVĚ - Fotopapír premium mat

Fotopapír lesk

Fotopapír lesk

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Kronika roku 2018 - jaro

Jaro je úchvatné roční období. Příroda se probudila po zimním spánku a září barvami, které vybízejí k vyfotografování. Vezměte fotoaparát a foťte tu krásu a zážitky s vašimi blízkými. Kapitola jara ve vaší kronice roku tak bude inspirativní, barevná a výrazná.

CEWE FOTOKNIHA VELKÁ A4

CEWE FOTOKNIHA VELKÁ A4

Už samotný název této knihy napovídá, že je velká a v praktickém formátu A4. Své zážitky, panoramatické jarní krajinky a další roční kapitoly můžete vkládat až na 178 stran. Tento formát knihy je velice oblíbený. Nabízí spoustu různých možností - 6 typů papíru, 3 vazby. A na tu tvrdou přidáte třeba i zlatý efekt, který dodá vaší kronice tu správnou pozornost.

od 399 Kč

Garance vrácení peněz

Garance kvality

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. Pokud se však stane, že nebudete spokojení, vrátíme vám peníze nebo vyhotovíme zakázku znovu.

Zákaznické centrum

Zákaznické centrum

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu i o svátky. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme a poradíme, jak sestavit a objednat produkty z vašich fotek.

CEWE FOTOSVĚT

Stáhněte si náš program úplně zdarma. Otevře se vám nový svět, kde už i s jednou fotkou dokážete velké věci. Tvorba kroniky váš bude bavit. Pohodlně si vyberete formát, typ papíru, vazbu a jde se na to. Pro každou kapitolu kroniky nebo na každé téma najdete spoustu designů a hodících se klipartů. Vše můžete jedním kliknutím uložit a pokračovat klidně později. Je to čistě ve vaší režii.

Kronika roku 2018 - léto

Letní měsíce začínají! Děti mají ve škole prázdniny a dospělí si berou v práci zaslouženou dovolenou, aby odjeli a pořádně si odpočinuli. Nejlépe někde u rybníka, přehrady či u moře. Nebo poznáváním nové kultury na druhém konci světa?
Oblíbené jsou i prázdniny na krásných místech České republiky. Až budete balit, nezapomeňte na fotoaparát – všechny výjimečné chvíle vyfoťte. Kapitola léto bude plná mimořádných zážitků!

CEWE FOTOKNIHA VELKÁ A4 PANORAMA

CEWE FOTOKNIHA VELKÁ A4 PANORAMA

Sestavte si sv��j vlastní příběh do panoramatického formátu. Spojíte tak emoce s událostmi celé rodiny a zároveň zdokumentujete vše, na co nechcete zapomenout. Udělejte si každý rok kroniku a vyčleňte si pro ně místo ve své knihovně. S tímto A4 formátem to půjde snadno.

od 599 Kč

TYPY VAZBY

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Měkká vazba

Měkká vazba

Vazba sešit

Vazba sešit

Vazba plátno premium

Vazba plátno premium

Vazba kůže

Vazba kůže

Kronika roku 2018 - podzim

Během podzimu se příroda vybarví do krásných tónů. Také zbožňujete procházky pestrobarevným lesem, kdy vám nad hlavou stále ještě svítí paprsky slunce z doznívajícího léta? Barevné listí, kaštany, dýně a Halloween, podzimní romantické víkendy v zahraničí…
Vyfoťte všechny krásné chvíle, které vám dělají radost. Při prohlížení kroniky roku vás budou fotografie těšit zas a znovu.

CEWE FOTOKNIHA VELKÁ A4 PANORAMA

CEWE FOTOKNIHA KOMPAKT PANORAMA

Sestavte si svůj vlastní příběh do panoramatického formátu. Spojíte tak emoce s událostmi celé rodiny a zároveň zdokumentujete vše, na co nechcete zapomenout. Udělejte si každý rok kroniku a vyčleňte si pro ně místo ve své knihovně. S tímto A4 formátem to půjde snadno.

od 229 Kč

Hana

CEWE FOTOKNIHA je nejlepší suvenýr z cest. Fotky v PC někam uložíte, máte jich moc, často jeden objekt na více záběrech a za pár let ani nevíte, co na které fotografii je. Tvorba fotoknihy Vás donutí fotky přetřídit a promazat a do fotoknihy dáte jen ty nejlepší. Můžete si k nim dát své vlastní poznámky a kamarádi si je rádi prohlédnou, aniž by nudilo často dlouhé promítání na PC.

Hana
Tomáš

Fotoknihu beru jako nejlepší možnou variantu jak si kdykoliv připomenout události ve svém životě a podělit se o ně se svými blízkými či kamarády. Je to pro mne vlastně jakýsi archiv života, který mohu kdykoliv otevřít a oživit si tak vše, co je v něm zdokumentováno a zachyceno.

Kronika roku 2018 - Vánoce

Začíná nejkouzelnější část roku. Užijte si tu pravou vánoční atmosféru se svými blízkými. Vánoční stromek, procházky vyzdobenými ulicemi, lesknoucí se ozdoby, světélka a svíčky, dárky. Vyfotografujte vánoční snímky svých dětí a celé rodiny. Nezapomeňte také na momentky. Právě v nich nejlépe zachytíte aktuální sváteční náladu během Vánoc.  

CEWE FOTOKNIHA VELKÁ A4 PANORAMA

CEWE KALENDÁŘ

A když už jste dostali tvořivou náladu, sestavte si rovnou kalendář pro sebe nebo své blízké. Spojíte tak příjemné s užitečným. Na kalendář vám stačí 13 oblíbených fotek. Vyberte si nástěnný nebo stolní a nahrajte fotky.
Připomínejte si tak celý rok společně prožité chvíle. Plánovací kalendáře vám usnadní i organizaci všech rodinných aktivit. A to stojí za to.

od 79 Kč

CEWE FOTOKNIHA čtvercová

CEWE FOTOKNIHA čtvercová

Co je malé to je hezké a hlavně taky čtvercové. A i když je tento formát malý svými rozměry 21 x 21 cm, dokážete s ním udělat velké věci. Třeba mít všechny své vzpomínky z předchozího roku pohromadě. 6 typů papíru, 3 typy vazby, povrchové efekty a spoustu designů - to vše je připravené jen a jen pro vás.

od 299 Kč

SPECIÁLNÍ POVRCHOVÉ EFEKTY

Zlatý efekt

Zlatý efekt

Přidejte na vazbu zlatý efekt. Vaše vzpomínky si to zaslouží. Zlatý efekt je pastva pro oči a navíc je cítit i na dotek. V programu najdete spoustu designových prvků už rovnou s efektem.

od 129 Kč

Stříbrný efekt

Stříbrný efekt

A pokud vám neladí zlatý efekt, máme to samé i ve stříbrné. Oba efekty se krásně lesknou. Navíc stříbrné nemusí být jen kliparty, ale i texty. Zkuste to taky, na knize vypadají opravdu skvěle.

od 129 Kč

Parciální lak

Parciální lak

Dalším stylovým efektem je vysoce lesklý parciální lak. Ten dokonale zdůrazní designové prvky a texty na matné vazbě a zvýrazní barvy. Doveďte svou knihu k úplné dokonalosti.

od 99 Kč

BONUSOVÉ VÝHODY

A až sestavíte celou kroniku, dostanete dáreček za odměnu :-) Zadejte slevový online kód do vaší objednávky a ušetřete až 300 Kč. Ten správný kód si vyberete podle hodnoty objednávky a zkopírujete ho do políčka "slevový kód". Kdo šetří má za tři(sta).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím