Nejlepší fotky roku v opravdové knize

ornament

Moje kronika roku 2017

Každý rok prožíváme spoustu úžasných a neopakovatelných momentů, které průběžně zaznamenáváte na fotoaparáty a chytré telefony. Lyžovačka na horách, relax na dovolené, výlety, rodinné oslavy, svatba, narození dítěte, první školní den, Vánoce...

Nejinak tomu bylo ani v roce 2017. Byl to pro Vás skvělý rok?  Přeneste své zážitky a příběhy do CEWE FOTOKNIHY a archivujte je natrvalo ve své knihovně.

kronika roku 2017

CEWE TIP: Kroniku Vašeho roku rozdělte na 5 kapitol (zima, jaro, léto, podzim a vánoce) nebo na 12 podle měsíců v roce.

Zima

V zimních měsících si užíváme úžasné sjezdovky, divoké koulovačky, zasněžené horské hřebeny i vyhřáté dřevěné chaloupky. Vzpomínejte na svou dovolenou na horách kdykoliv pouhým otevřením knihy.

Zima nabízí spoustu příležitostí ke krásným fotografiím, které si zaslouží, aby byly archivovány – ne v počítači, kde se k nim už málokdy vrátíme, ale v opravdové tištěné knize, kterou stačí vzít do ruky, listovat a vzpomínat.

Jaro

Jaro je úchvatné roční období – užijte si ho. Dech beroucí příroda, výlety po krásných místech u nás i v zahraničí, první sluneční paprsky. Vytáhněte chytrý telefon nebo vezměte do rukou svůj fotoaparát a foťte všechny své jarní zážitky.

Jarní příroda se už probudila po zimním spánku a září barvami, které vybízejí k vyfotografování. Kapitola jara ve Vaší kronice roku tak bude inspirativní, barevná a výrazná.

Jak objednat CEWE FOTOKNIHU?

Objednací program

Objednací program

Mobilní aplikace

ornament

Léto

Letní měsíce začínají! Děti mají ve škole prázdniny a dospělí si berou v práci zaslouženou dovolenou, aby odjeli a pořádně si odpočinuli. Nejlépe někde u rybníka, přehrady či u moře. Nebo poznáváním nové kultury na druhém konci světa?

Oblíbené jsou i prázdniny na krásných místech České republiky. Až budete balit, nezapomeňte na fotoaparát – všechny výjimečné chvíle vyfoťte. Kapitola léto bude plná mimořádných zážitků!

CEWE FOTOKNIHA

Kronika roku je úžasná připomínka života naší rodiny v průběhu celého roku. Já osobně doporučuji po nafocení snímků co nejdřív vybrat nejlepší fotografie a uložit je přímo do CEWE programu nebo do složky. Později při vytváření kroniky roku budete mít to nejtěžší – vybírání fotografií – už hotové.

Naďa Rehová

zákaznice CEWE FOTOKNIHY

Vytváření kroniky roku je naše tradice. Vždycky v lednu na ní společně se ženou pracujeme. Žena více tvoří a já víc koukám a říkám své nápady. Po každé když pak naše kronika roku přijde, tak si ji prohlédneme společně jako rodina a pak si ji ještě několik dní poté předáváme. Nikdy se nemůžu vynadívat na fotografie svých dětí a ženy.

Aleš Reho

zákazník CEWE FOTOKNIHY

Podzim

Během podzimu se příroda vybarví do krásných tónů. Také zbožňujete procházky pestrobarevným lesem, kdy Vám nad hlavou stále ještě svítí paprsky slunce z doznívajícího léta? Barevné listí, kaštany, dýně a Halloween, podzimní romantické víkendy v zahraničí…

Vyfoťte všechny krásné chvíle, které Vám dělají radost. Při prohlížení kroniky roku Vás budou fotografie těšit zas a znovu.

Vánoce

Začíná nejkouzelnější část roku. Užijte si tu pravou vánoční atmosféru se svými blízkými. Vánoční stromek, procházky vyzdobenými ulicemi, lesknoucí se ozdoby, světélka a svíčky, dárky.

Vyfotografujte vánoční snímky svých dětí a celé rodiny. Nezapomeňte také na momentky. Právě v nich nejlépe zachytíte aktuální sváteční náladu během Vánoc.

ornament

Na základě reklamy v TV jsem udělal svoji první fotoknihu manželce k Vánocům. Byl jsem spokojen, takže další knihy jsou logické. První knihu jsem chtěl mít luxusní a udělal jsem ji z extra lesklého materiálu, ale to se ukázalo méně praktické, neboť se obrázky příliš lesknou při prohlížení. Prostě matná je pro mě lepší. Rozhodně ale doporučuji tvrdou vazbu. Je to hodně profi. Když dávám většinu fotografií pořízených na šířku, volím formát také na šířku, abych je nemusel utiskovat a naopak. Je to dobrá hračka a rozhodně lepší, než na PC hrát střílečky. Vždyť si můžu sestavit několik verzí a objednat teprve tu, co to vyhraje!

Ondřej H.

Liberec

O CEWE FOTOKNIZE jsem se dozvěděla přes kamarádku, která ji už dlouhodobě používá. Začali jsme jezdit na dovolené, a tak jsem si řekla, že bych ji chtěla taky zdokumentovat. Klasické fotky vyblednou a knížku můžete prohlížet kdykoli. Vzpomenete si vždy na úžasné chvíle a o tom přece knížky jsou. Jsem spokojená.

Ivana Kučerová

Dubnany

První CEWE Fotoknihu jsme si nadělili s manželem k  Vánocům. Kniha zachycovala celý náš společný život, od počátku seznámení, rekonstrukci domu, svatbu, děti...datovým uložištím nevěříme a raději naše vzpomínky držíme v knize než na flash disku. Po seznámení s programem jsme dále tvořili knihy pro své nejbližší, hlavně starší generaci, která ocení jako dárek vzpomínky, tak i klasické podání bez elektroniky. Je to nejosobnější dárek, který jsme věnovali. Doufám, že naši důvěru ve vaši firmu nezklamete, jsou pro nás velice osobní záležitosti, kdy naše vzpomínky vkládáme do vašich rukou a zachování soukromí v tomto ohledu je pro nás vším.

Jana K.

Jablonec nad Nisou

ornament

Formáty CEWE FOTOKNIH

CEWE FOTOKNIHA Vám nabízí nejširší nabídku formátů CEWE FOTOKNIH. Pro kroniku roku Vám doporučujeme zvolit klasický knižní formát A4 nebo čím dál populárnější čtvercový formát XL. Pamatujte na to, že výběr formátu ovlivní Vaše CEWE FOTOKNIHY v dalších letech – v knihovně stejné formáty knih vypadají vždy lépe.

Vyfotografujte vánoční snímky svých dětí a celé rodiny. Nezapomeňte také na momentky. Právě v nich nejlépe zachytíte aktuální sváteční náladu během Vánoc.

Formáty CEWE FOTOKNIH
ornament

Novinka: Povrchové efekty CEWE FOTOKNIH

Desky Vaší knihy můžete nově vylepšit dekorací v podobě zlatého nebo stříbrného efektu a grafikou s efektem parciálního (plastického) laku.

Povrchové efekty CEWE FOTOKNIH
ornament

Nabídka papírů CEWE FOTOKNIH

Vaše kronika roku Vám bude dělat radost v knihovně po celý život. Výběr kvality papíru je tak velmi důležitý. Ať už si vyberete pro svoji knihu fotopapír nebo dáte přednost digitálnímu tisku, CEWE Vám garantuje špičkovou kvalitu použitého materiálu a dlouhou životnost Vaší knihy. 

Nabídka papírů CEWE FOTOKNIH
ornament