Veleselé Velikonoce s CEWE

Co trochu velikonoční inspirace na fotodárky?

Konečně je to tu. Po studené zimě je tu to správné období plné barev. Ale to všichni už podle data určitě víme, tak tu nemusíme už dál tlachat :-) Naopak vás chceme inspirovat. 

Připravili jsme si pro vás spoustu tipů, jak dostat trochu jara i domů. Můžeme klidně začít dobrým pocitem, který přijde, když sestavíte originální velikonoční přání a rozešlete ho svým nejbližším. No a pak přijdou na řadu různé dekorace a velikonoční výzdoba.

A co je nejlepší? Že vám ke všemu stačí jen vaše oblíbené fotky. 

CEWE PŘÁNÍ

Skládací přání

Skládací přání

My víme, že je rychlejší v dnešní době poslat hromadnou esemesku celému telefonnímu seznamu v telefonu a popřát krásné Velikonoce. Ale to přece není ono.

Potěšte své blízké originálním a osobním přáním. Určitě je zahřeje víc u srdce ten pocit, že jste si našli čas a překvapili je obálkou ve schránce. My vám s tím rádi pomůžeme.

Proto v online editoru i v programu najdete spoustu velikonočních motivů. A k tomu všemu vám těch přání dodáme rovnou 10 a to i včetně obálek. Přání vám vytiskneme třeba i oboustranně na tři různé papíry. Uvidíte, že sklidíte větší úspěch než ti, co poslali básničku do zprávy. 

Karty čtvercové

Vaše přání bude zaručeně vypadat dobře i na čtvercové kartičce. A čtverec frčí. I tahle kartička formátu 14 x 14 cm bude krásným důkazem toho, že na své blízké myslíte.

Překvapte je originální kartičkou s vaší fotkou a velikonočním motivem. Sestavte si vše podle vašich představ a za pár minut. V podstatě přidáte jen svou fotku a vlastní texty.

My se postaráme o kvalitní tisk na matný papír a přidáme vám k nim rovnou i obálky. Spousta designových šablon je připravená i včetně speciálních povrchových úprav. Ty svým leskem na matném papíře dokonale vyniknou. To budete teprve koukat.

Speciální efekty a barvy

Speciální efekty a barvy pro vaše přání

Chceme, aby vaše velikonoční přání bylo naprosto dokonalé. To samozřejmě vaší rukou a spolu s fotkou zaručeně bude. Ale my máme v rukávu ještě pár es. Srdcovým esem jsou naše povrchové úpravy. Máme rovnou tři a každá má své kouzlo. Na obrázku vidíte stříbrný efekt. Samozřejmě máme i zlatý. Oba zachytí každé oko, protože na matném papíře se krásně lesknou.

A třetím je průhledný parciální lak. Ten je mimořádný v tom, že zvýrazní a rozzáří barvy, které jsou pod ním. A dalším esem jsou barevné obálky, které si přihodíte jednoduše v editoru místo bílých, které dostáváte automaticky. Vaše přání bude tak vyčuhovat z davu a rozhodně vynikne mezi všemi složenkami a letáky.

FOTOGRAFIE

Standard a premium

 Venku už začíná být konečně teplo. Přemluvte rodinku a vyrazte ven na procházku. Nezapomeňte doma ale telefon nebo rovnou foťák. Ať můžete cvaknout společně strávený čas, který vám už nikdo nevezme.

A z vybraných zážitků udělejte součást jarní výzdoby. Fotky jednoduše nahrajete do editoru a my vám je vytiskneme na kvalitní matný nebo lesklý papír ve formátu, který je pro vás nejlepší. 

Pak už jen stačí je zahrnout do velikonoční výzdoby vašich domovů. Nenechávejte společné okamžiky v telefonu a na paměťových kartách, byla by to věčná škoda.

Samolepky

A co takhle vytvořit klidně z fotek v mobilu rovnou samolepky? Kdo může říct, že má své vlastní samolepky :-) Vy přece! Jsou super a mají široké využití.

Zkuste náš kreativní tip z obrázku vedle. Samolepek si objednejte, kolik jen chcete. Máme sety po 4, 8 nebo rovnou 16 kusech. V editoru si svou fotku doladíte i vtipnými tematickými kliparty.

Velikonocích z nich třeba můžou být originální jmenovky na sešity do školy. Polepit se dá prakticky cokoliv. Dejte samolepky dětem do ruky a oni vám to s radostí předvedou :-) 

Pár tipů na dekorace s fotkami

Pár tipů na dekorace s fotkami

Věříme, že už vás teplo a sluníčko vyhnalo ven nafotit spoustu krásných společných fotek s rodinkou. Vyvolejte si je všechny a ještě k tomu přihoďte pár navíc, ze kterých vyrobíte velikonoční dekorace. Z fotek se dá vytvořit spoustu krásných věcí.

Zabavte děti a zapojte je do tvoření. Vystříhejte spolu z fotek rovnou velikonoční vajíčka, tak jako je na obrázku. Ve vaší fantazii se meze nekladou.

FOTODÁRKY

Velikonoční zajíček

Znáte taky tu krásnou hlášku našich rodičů? Že na Velikonoce potřebujete něco nového, aby vás nepokakal beránek? Jestli ne, tak ji zaveďte, protože se hodí.

Kdo rád nedostává něco hezkého a nového jen tak. A právě pro ty nejmenší bude krásný dárek náš zajíček.

Tomu na tričko umístíte oblíbenou fotku a zajíček rázem vystupuje z davu a je na první pohled vidět, komu patří. Jako každý plyšák je měkoučký a roztomilý. Uvidíte sami, že je to hodně vděčný dáreček.

Hrnek Latte malý

Hrneček je zase oblíbený fotodárek pro ty větší, co už chodí do práce a mají kávu nebo čaj jako svůj pohon. I když má hrnek v názvu Latte, tak čaj z něj chutná úplně stejně dobře. To nám věřte.

Navíc s každým nápojem si zároveň připomenete vzpomínky, které jsou zachycené na fotce na hrnečku.

Spolu s fotkou vložíte v editoru klidně i nějaký tematický design nebo klipart a doplníte ho ještě o vlastní text. Všichni tak v práci i doma budou vědět, kdo je jeho majitelem. Hrnek je jednoduchý a zároveň osobní dárek. 

Jak objednat fotodárky?

na webu

Rychle a jednoduše v prostředí oblíbeného prohlížeče. Stačí pár kliků a jste v online editoru. Nemusíte nic instalovat.

Objednat online

v programu

Který si zdarma stáhnete na webu. Nabízí o trochu víc možností než online editor. Kdykoliv vše uložíte a pokračujete později.

Stáhnout program

v aplikaci

cewe fotosvět. Tu nainstalujete zdarma do telefonu. A pak sestavíte a objednáte fotodárky přímo z fotek v mobilu.

Stáhnout mobilní aplikaci

CEWE FOTO IHNED

CEWE FOTO IHNED kiosek

A na závěr mrkněte na tuhle stěnu plnou rámečků s fotkami. Takovou nádheru vytvoříte za chvilku. Víte proč? Protože základem jsou vaše osobní fotky v různých formátech. A všechny tyto formáty vytisknete na našich prodejnách na počkání.

Zastavte se na prodejně u červeného kiosku a klikněte na kategorii FOTO IHNED. Připojte telefon, vyberte fotky a tvořte. Překvapí vás, co vše tam najdete. Od úzkého proužku připomínající filmový pás až po vícedílné fotky velkých rozměrů.

A kouzlo je v tom, že vše máte vytištěné hned. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím