Veleselé Velikonoce s CEWE

Dejte vědět maminkám, že je máte rádi. Je tu ten správný den s velkým M. Den všech maminek na celém širém světě. Letos vychází na 12. 5. Pojďme se společně podívat na dárečky, které dojmou naše maminky a babičky. Připravíme jim osobní dárky právě díky společným fotkám. Ony si to zaslouží. Na propracovanější dárky potřebujete samozřejmě více fotek, ale takový kryt na mobil vytvoříte i z jedné jediné. Udělejte si čas a připravte z vlastních fotek překvapení pro mamku. 

Retro Prints

Retro Prints

To je dárková originální krabička plná fotek natištěných na kartičky v retro stylu. Vyberete si počet kusů a jednoduše si navrhnete kartičku po kartičce z obou stran.

Doplníte fotky, texty, kliparty a je to.

TIP: Přidali jsme rovnou do editoru pár 
speciálních designů pro tento slavnostní den. Mrkněte pod tlačítko "Rozvržení" a máte to bez práce.

CEWE FOTOKNIHA Pure

Malý dárek s velkým srdcem. A do slova za pár minut. Na tenhle malý zázrak totiž máme speciální aplikaci. Stáhněte si ji.

Vyberete totiž 22 fotek přímo z telefonu, design a barvu knihy, napíšete věnování mamince a hurá odeslat. Dárek i s ekologickým a krásným obalem je za pár dní doma.

Jednoduché jako výchovný pohlavek od našich nejmilejších :-)

Speciální efekty a barvy

Speciální efekty a barvy pro vaše přání

Chceme, aby vaše velikonoční přání bylo naprosto dokonalé. To samozřejmě vaší rukou a spolu s fotkou zaručeně bude. Ale my máme v rukávu ještě pár es. Srdcovým esem jsou naše povrchové úpravy. Máme rovnou tři a každá má své kouzlo. Na obrázku vidíte stříbrný efekt. Samozřejmě máme i zlatý. Oba zachytí každé oko, protože na matném papíře se krásně lesknou.

A třetím je průhledný parciální lak. Ten je mimořádný v tom, že zvýrazní a rozzáří barvy, které jsou pod ním. A dalším esem jsou barevné obálky, které si přihodíte jednoduše v editoru místo bílých, které dostáváte automaticky. Vaše přání bude tak vyčuhovat z davu a rozhodně vynikne mezi všemi složenkami a letáky.

Silikonový kryt tenký

Naše poslední vydařená novinka. Sice je tenčí než obvykle, ale pořád silikonový. Takže si mobil může dál vesele padat na zem.

Stačí vám pár minut času a jedna jediná fotka. Tu vložíte klidně do připraveného designu a vlastní originál je na světě.

Radost zaručená ❤

Hrnek Latte velký

A co takhle mamince udělat radost každé ráno, i když se tak často nevidíte? Jde to jednoduše.

Najděte oblíbenou společnou fotku a dejte ji na hrneček. Ten se postará o každodenní úsměv na tváři.

Připomenete tak jednoduše společně prožité vzpomínky.

FOTO IHNED

Pár tipů na dekorace s fotkami

Na závěr jsme si pro vás připravili dva kreativní tipy na dárečky z fotek klidně rovnou z telefonu. Obří výhodou těchto fotodárků je, že je uděláte na poslední chvíli. Samozřejmě jich jde daleko víc, fantazii se meze nekladou. Na prodejnách, kde máme otevřeno i o víkendu, vše vytisknete klidně i v neděli.

Zamiřte do naší prodejny přímo k červenému kiosku a vyberte si cokoliv z kategorie FOTO IHNED. Z filmového pásu vytvoříte originální záložku mamince do knížky. Nebo přidejte fotky a vlastní text na přání. Vše vytvoříte přímo z fotek v mobilu a za pár minut.

FOTODÁRKY

Velikonoční zajíček

Znáte taky tu krásnou hlášku našich rodičů? Že na Velikonoce potřebujete něco nového, aby vás nepokakal beránek? Jestli ne, tak ji zaveďte, protože se hodí.

Kdo rád nedostává něco hezkého a nového jen tak. A právě pro ty nejmenší bude krásný dárek náš zajíček.

Tomu na tričko umístíte oblíbenou fotku a zajíček rázem vystupuje z davu a je na první pohled vidět, komu patří. Jako každý plyšák je měkoučký a roztomilý. Uvidíte sami, že je to hodně vděčný dáreček.

Hrnek Latte malý

Hrneček je zase oblíbený fotodárek pro ty větší, co už chodí do práce a mají kávu nebo čaj jako svůj pohon. I když má hrnek v názvu Latte, tak čaj z něj chutná úplně stejně dobře. To nám věřte.

Navíc s každým nápojem si zároveň připomenete vzpomínky, které jsou zachycené na fotce na hrnečku.

Spolu s fotkou vložíte v editoru klidně i nějaký tematický design nebo klipart a doplníte ho ještě o vlastní text. Všichni tak v práci i doma budou vědět, kdo je jeho majitelem. Hrnek je jednoduchý a zároveň osobní dárek. 

Jak objednat fotodárky?

na webu

Rychle a jednoduše v prostředí oblíbeného prohlížeče. Stačí pár kliků a jste v online editoru. Nemusíte nic instalovat.

Objednat online

v programu

Který si zdarma stáhnete na webu. Nabízí o trochu víc možností než online editor. Kdykoliv vše uložíte a pokračujete později.

Stáhnout program

v aplikaci

cewe fotosvět. Tu nainstalujete zdarma do telefonu. A pak sestavíte a objednáte fotodárky přímo z fotek v mobilu.

Stáhnout mobilní aplikaci

CEWE FOTO IHNED

CEWE FOTO IHNED kiosek

A na závěr mrkněte na tuhle stěnu plnou rámečků s fotkami. Takovou nádheru vytvoříte za chvilku. Víte proč? Protože základem jsou vaše osobní fotky v různých formátech. A všechny tyto formáty vytisknete na našich prodejnách na počkání.

Zastavte se na prodejně u červeného kiosku a klikněte na kategorii FOTO IHNED. Připojte telefon, vyberte fotky a tvořte. Překvapí vás, co vše tam najdete. Od úzkého proužku připomínající filmový pás až po vícedílné fotky velkých rozměrů.

A kouzlo je v tom, že vše máte vytištěné hned. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím