CEWE FOTOKNIHA > CEWE FOTOKNIHA Tipa
Best Photo Print Service Worldwide

Efekty na tvrdé vazbě CEWE FOTOKNIHY přesvědčily mezinárodní porotu

29 redaktorů z renomovaných fotografických časopisů z celého světa hlasovalo v dubnu pro vítěze TIPA World Awards 2018.


Technical Image Press Association“ - ve zkratce TIPA-je považován mezi odborníky za nejprestižnější světový titul fotografických produktů za uplynulý rok. V tomto ročníku nechybí ocenění značek jako je Nikon, Canon, LG, Fujifilm, Samsung, Epson, DJI. CEWE se v letošním roce stala vítězem v kategorii „Best Photo Print Service“ za tiskařské zpracování knižní vazby s ozdobnou povrchovou úpravou, jako je parciální lak, zlatý nebo stříbrný efekt. Tyto dokončovací efekty vylepšují individuálně navrženou vazbu CEWE FOTOKNIHY.


„Máme radost!
Za výrobní tým CEWE Česká republika cítím pýchu, že s naší CEWE FOTOKNIHOU, která má všechny vlastnosti moderní knihařiny, jdeme naproti fotografiím, uchování emocí a zážitků našich vážených zákazníků. Výsledkem je perfektní dílo, kniha, ke které se vždy vracíme s chutí.“ říká Libor Rambousek, člen představenstva CEWE za výrobu.

Naše fotoprodukty zajistí, aby fotografie na paměťových médiích nezůstaly schované, ale byly viditelné vizuálně i hmatově. Ocenění TIPA World Award nás motivuje, abychom vám i nadále poskytovali každodenní radost z fotografování.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.