CEWE FOTOKNIHA

Výhody CEWE FOTOKNIHY

Aleš Reho: Vždy, když vidím na poličce hřbet CEWE FOTOKNIHY, hned mám chuť prohlédnout si fotografie svýxch dětí.
Ocenění TIPA

Pomůžeme vám se sestavením CEWE FOTOKNIHY

CEWE webináře
CEWE webináře
Zobrazit termíny

Jak objednat CEWE FOTOKNIHU

soft download

Program CEWE fotosvět• jednoduchá instalace
• velký výběr designů
• ukládání projektů na vašem PC

ZDARMA stáhnout
app download

Aplikace pro mobil• rychlá instalace do mobilu
• objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv
• vše uložené v aplikaci

download via App Store download via Google Play

Formáty CEWE FOTOKNIHY

Malá

od 179,- Kč

Kompakt panorama

od 279,- Kč

Čtvercová

od 339,- Kč

Velká A4 panorama

od 599,- Kč

Velká A4

od 449,- Kč

XL

od 999,- Kč

XXL na výšku

od 1 399,- Kč

XXL panorama

od 1 399,- Kč

Dětská

od 489,- Kč

CEWE FOTOKNIHA - Garantovaná kvalita

Typy papíru CEWE FOTOKNIHY
Zobrazit typy papírů
Vazby CEWE FOTOKNIHY
Zobrazit typy vazeb
Vazba s efektní povrchovou úpravou
Vazba s efektní povrchovou úpravou
Zkrášlete svou knihu exkluzivní designovou úpravou s vysoce lesklým parciálním lakem nebo zlatým a stříbrným efektem.
Zobrazit efekty

TIPA - Best Photo Print Service Worldwide

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

Soutěžte s CEWE FOTOKNIHOU o nové SUV
Soutěžte s CEWE FOTOKNIHOU o nové SUV
Sestavte si vlastní CEWE FOTOKNIHU a zapojte se do dalšího ročníku soutěže CEWE FOTOKNIHA roku. SUV auto Peugeot 3008, zájezd na Kapverdy od CK EXIM tours a další ceny v celkové hodnotě více jak 1 500 000 Kč jsou na dosah!
Více o soutěži

CEWE FOTOKNIHA ve 4 krocích

Stáhněte program

pozadie buttonu 1. stáhněte program

Stáhněte si bezplatný program


Vyberte fotoknihu

pozadie buttonu 2. vyberte knihu

Vyberte formát, vazbu a
typ papíru


Vytvořte fotoknihu

pozadie buttonu 3. vytvořte knihu

Nahrajte fotografie,
zvolte pozadí a typ písma


Objednejta

pozadie buttonu 4. objednejte

Objednejte si knihu na
prodejnu nebo rovnou
domů


Kreativní tipy & inspirace na blogu

Příběhy zákazníků CEWE FOTOKNIHY

Rehovi

Rehovi

Fotografie pro ně byly vždy důležité. „Až s dětmi jsme pochopili, co může pro člověka CEWE FOTOKNIHA znamenat.“ Řekl Aleš Reho.

Kutinovi

Kutinovi

Když vymýšlel Milan vánoční dárek prosvého tátu, rozhodl se pro CEWE FOTOKNIHU. „Chtěl jsem svému tátovi udělat radost, protože ho mám rád.“

Štyndlovi

Štyndlovi

CEWE FOTOKNIHA je výborný dárek pro kohokoli. „Babičky se při listování rozbrečely, musely na chvíli přestat prohlížet a pak pokračovaly.“

Martincovi

Rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE. „Všechny knihy pro nás znamenají možnost přeneseníse zpět do minulosti.“

CEWE FOTOKNIHA PURE

CEWE FOTOKNIHA je nejlepším způsobem uschování vzpomínek!

 

Prožili jste krásné Vánoce, nebo rovnou celý rok 2019? Víme, že život nepřináší vždy jen samé radosti. O to je důležitější si své vzpomínky, zážitky plné štěstí bezpečně uschovat. Takovým místem je právě rodinná kronika roku vytvořená v CEWE Fotoknize.

Během celého roku vytvoříme desítky, stovky fotografií. Oslavy nového roku, lyžování na horách, Velikonoce, letní dovolená třeba u moře, krásy podzimu a samozřejmě i Vánoce, rodinné sešlosti atd. To je jen malý výčet toho, co každý rok prožíváme a zároveň fotografujeme. Vyberte ty nejlepší fotky, které obvykle zůstávají v mobilních telefonech, fotoaparátech nebo v tom lepším případě na pevném disku počítače, a dejte jim reálnou podobu.

Digitální doba, a tím i fotografie, má spoustu výhod. Ovšem jednou z nevýhod je jejich zranitelnost proti ztrátě (chyba na pevném disku, paměťové kartě), nechtěné smazání atd. Zkombinujte výhody jako je jednoduchost tvorby digitálních fotografií s jejich tradičním a kvalitním tiskem. Vytvořit si svou fotoknihu/kroniku roku není úkolem, ale radostí, a to i díky našemu intuitivnímu online programu. Foto kronika roku 2019 bude trvalým nositelem vašich nejsilnějších emocí!


Proč CEWE FOTOKNIHU?
 •  48 prodejen v rámci ČR jsme vždy poblíž, rádi vám poradíme, vystaveno máme vždy několik ukázek fotoknih různých formátů, druhů papírů, vazeb, tisků... nejsnáze se tak rozhodnete, jakou zvolit.
 • Maximální důraz na kvalitu - pravidelně získáváme různá ocenění, vyhráváme nezávislé testy i recenze. I díky tomu je CEWE FOTOKNIHA již 13 let nejoblíbenější kniha z vlastních fotek v Evropě.
 • Garance spokojenosti - nejste se svou fotoknihou z jakéhokoliv důvodu spokojeni? Vraťte nám ji do 3 týdnů od zakoupení zpět a my vám ji vyrobíme znovu, nebo dostanete peníze zpět, je jen na vás jak se rozhodnete.
 • Zákaznické centrum - provoz každý den včetně svátků a víkendů, rádi vám poradí jak po telefonu, tak e-mailem.
 • Doručení vaší fotoknihy - k vám domů, do práce, na jednu z 600 výdejen nebo 48 prodejen nejenom ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava...

Fotokniha se dá vytvořit téměř na jakékoliv téma, vybrali jsme pro vás několik nejoblíbenějších. Některé uspějí u úzké rodiny (kroniky života, roku, rodu...), jako ty pro manželku, manžela, přítele, přítelkyni, rodiče či prarodiče. Jiné jsou zase vhodné pro kolegy v práci, přátelé, obchodní partnery - fotokniha z firemní akce, teambuildingu, společné dovolené... U fotoknihy neurčujete pouze jaké fotografie do ní vložíte, můžete si zvolit její velikost, počet stran, druh vazby. Píšete si do ní vlastní texty, vkládáte různé motivy, kliparty, pozadí a třeba i video pomocí QR kódu. Vše je tedy na vás. Pokud však chcete urychlit tvorbu fotoknihy, zvolte si v našem programu funkci asistenta. Inspirujte se dalšími typy fotoknih.

 Oblíbená témata CEWE FOTOKNIH

 • Svatební, rodinné album
 • Album dítěte, miminka
 • Kronika (rodinná, z dovolené, života, rodu....)
 • Cestovatelská fotokniha, deník
 • Fotokniha z právě prožitých Vánoc, kuchařka s fotkami, zamilovaná k Valentýnu
 • Fotokniha z firemní akce, teambuildingu apod.

Chcete vytvořit a darovat oblíbenou kroniku života a máte staré fotografie (třeba ty z dětství), dokumenty (vysvědčení, vstupenky, pozvánky...) apod? Naskenujte je a vložte do své nové fotoknihy. Využít k tomu můžete naši doplňkovou fotoslužbu digitalizace tištěných fotografií. Věřte, že takto vyladěný průběh života zachycený ve fotoknize, bude slavit velký úspěch!

Chci svou CEWE FOTOKNIHU

CEWE webinář

Videonávody

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.