Broumovské stěny

© CzechTourism – fotobanka. Autor: Upvision

Malá Strana, Praha

© CzechTourism – fotobanka. Autor: Martin Rak

Český Šternberk

© CzechTourism – fotobanka. Autor: Vydavatelství MCU

Cestuj s CEWE po Česku

Ocenili jsme výherce soutěže

Naše odborná porota vybrala vítěze, kterým jsme rozdali poukazy na fotografickou techniku, na fotografické služby a parádní pobyt ve Františkových Lázních. Vítěze jsme ocenili na vernisáži soutěže CEWE Photo Award 2021 v Czech Photo Centre.

Gratulujeme výhercům a těšíme se v dalších našich soutěžích.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZNÉ FOTKY

Inspirace na zajímavá místa

Cestuj s CEWE – Focení zvířat: vyhněte se typickým chybám  

Cestuj s CEWE – Focení zvířat: vyhněte se typickým chybám  

Stejně jako dobrého řidiče nedělá drahé auto, ale množství najetých kilometrů, nákupem drahé fotografické techniky se z vás přes noc dobrý fotograf také nestane. Pokud jste si vybrali fototechniku zodpovědně a odpovídá vašemu hlavnímu zaměření, je třeba postupně proniknout do tajů tvorby fotografie. To je ten nejkrásnější a zároveň nejdelší proces. V následujících řádcích se s vámi Petr Bambousek podělí […]

Cestuj s CEWE – Tipy na výlety a fotolokace v ČR

Cestuj s CEWE – Tipy na výlety a fotolokace v ČR

Přinášíme vám inspiraci od Marka Šarocha, fotografa, cestovatele, zakladatele instagramového profilu @ceskakrajina, který si pro Vás připravil několik tipů na atraktivní cestovatelské lokality, které jsou jako stvořené pro fotografování. 5 / 5 ( 1 vote )

Cestuj s CEWE – Focení zvířat: tipy na fotografické lokality pro začátečníky

Cestuj s CEWE – Focení zvířat: tipy na fotografické lokality pro začátečníky

Focením zvířat ve volné přírodě se dostáváme do jejich teritoria a svým způsobem narušujeme jejich přirozené chování. Než si osvojíte patřičné dovednosti, snažte se vyhýbat citlivým lokalitám, kde žijí specializované druhy (často ohrožené), časem se k nim určitě propracujete. Začněte svou praxi v místech, kde jsou zvířata vůči lidem tolerantní. 5 / 5 ( 5 votes )

Sledujte kanály CEWE.cz na Facebooku, Instagramu a také blog, kde najdete během léta pořádnou dávku cestovatelské i fotografické inspirace pro vás. Zajímavé tipy na lokality a články o focení různých krás Česka jsme připravili ve spolupráci se známými fotografickými jmény jako Petr Jan Juračka nebo třeba Petr Bambousek a další. Těšit se tak můžete na servisní články o fotografických postupech i jejich tipy na zajímavé fotografické spoty.

Sledujte nás na Instagramu

Zhmotněte vaše zážitky

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Fotky z cest jsou vždy plné emocí a zážitků. Nepřijďte o ně a vložte je do knihy z vlastních fotografií! 

Foto na plátno

Foto na plátno

Vytvořte si umělecké dílo z vašich cest. Váš obraz ručně vyrobíme v tý nejvyšší kvalitě přímo v ČR.

Vyvolání fotek

Fotografie

Rádi vám přeneseme všechny krásné vzpomínky celého roku přímo na matný nebo lesklý fotopapír.

Půjčovna CEWE FOTOLAB

Půjčte si u nás fototechniku

Jedete na dovolenou, ale chybí vám vhodný objektiv a nebo rovnou fotoaparát, ale nechcete si ho kvůli tomu kupovat? Půjčte si ho u nás.

Půjčujeme nové DSLR, CSC a kompaktní, odolné fotoaparáty (Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus, Panasonic), objektivy, instantní fotoaparáty (Polaroid, Instax), akční kamery GoPro, nebo třeba DJI drony.

  Soutěžte s CEWE FOTOKNIHOU o nové SUV

  Tím ale nekončíme - soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

  Pokud si vytvoříte z vašich cest po Čechách, Moravě nebo Slezsku rovnou tištěnou CEWE FOTOKNIHU na památku, můžete ji rovnou přihlásit do celostátní soutěže CEWE FOTOKNIHA roku, která je natolik oblíbená, že letos slaví 10. výročí. Knihu přihlásíte jednoduše ihned po tom, co ji objednáte. A o co se hraje? Nový automobil SUV Peugeot 3008, dovolená, fotoaparát Nikon Z6 a další ceny v celkové hodnotě 1,5 milionu korun.

  Prodejny CEWE FOTOLAB

  Prodejny CEWE FOTOLAB

  Zapomněli jste doma baterii, pouzdro, paměťovou kartu? Stavte se k nám, jsme vždy poblíž. K vytištěným fotografiím si vyberete z mnoha typů fotoalb, rámečků na fotky. Přijďte se poradit, jaký fotoaparát, objektiv, fotopříslušenství bude pro vás nejlepší. 

  30 let CEWE FOTOLAB

  30 let CEWE FOTOLAB

  FOTOLAB je sám o sobě geniální název pro firmu, která vyrábí foto zakázky. Dobu analogovou, ve které se hlavně vyvolávali negativní filmy a lidé služby fotolaboratoře potřebovali se před textem FOTOLAB objevovala cívka kinofilmu.