Cestuj s CEWECestuj s CEWE

Cestuj s CEWE

2 CESTY | 2 PÁRY | 60 DNÍ CESTOVÁNÍ

Jedinečný projekt, který spojuje cestování, fotografii a krásy Česka a Slovenska.

#cestujsCEWE | #mojecewe

Od 1. srpna 2019 budete mít možnost procestovat s našimi cestovateli Kamčou a Tomem celé Česko. Postupně navštívíte ta nejkrásnější místa, objevíte skrytá zákoutí, ochutnáte místní speciality a získáte hromadu cenných rad, tipů a inspirace pro vaše vlastní výlety po naší krásné České republice.
Už se těšíte? Kamča a Tom moc!

Sledujte Instagram @cewecz

KamilaJsem Kamila"Tak trochu tvrdohlavá a cílevědomá budoucí studentka online marketingu v Praze. Snažím se neustále růst a učit se novým věcem, proto jsem našla zalíbení právě v marketingu, fotografii a videotvorbě. Mou další vášní je cestování. Obletět svět je jeden z mých velkých snů a plánů. Vlastně pro to žiji. Skoro každý den kontroluji ceny letenek na svá vysněná místa a ve finále kamkoliv. Taky miluji zvířata a snažím se být té naší Zemi co nejmíň na obtíž. To jsem já- občas protivná a až moc upřímná, ale jsem pro každou srandu a beru život takový, jaký je."

TomášJsem Tomáš"Stále ještě nemám úplně jasno v tom, kam chci směřovat život. Dokončil jsem střední školu se zaměřením na fotografii, video a grafickou tvorbu. Dál plánuju pokračovat na vysokou s počítačovým zaměřením. Můj život doprovází od mládí sport a celkově pohyb. Krom pohybu jsem byl vždy veden k cestování a poznávání nových míst nejen ze strany rodičů, ale i prarodičů. A co se týká mě, jako člověka takového, tak si myslím, že přestože jsem malinko tvrdohlavý a paličatý, tak mě jen tak něco nerozhází a snažím se povznést nad jakýmikoli problémy."

Partneři projektu


Představení cestovatelů


Sledujte na Instagramu #cestujsCEWE


  O projektu Cestuj s CEWE

  Už 1. 8. 2019 nasednou do auta značky Peugeot a vyrazí na cestu. Jako správní fotografové a blogeři budou vybaveni kvalitní fototechnikou a příslušenstvím, kterou poskytne Olympus a pitný režim dodrží díky Pepsi. Všechno, co uvidí a zažijí, zveřejní na našich sociálních sítích a blogu. Teď už jen sledujte náš profil @cewe.cz a cestujte s CEWE. Jako překvapení pro vás chystáme i soutěž o bezva ceny!

  A aby toho nebylo málo, tak už teď můžete sledovat další dvojici slovenských cestovatelů Máriu a Maťa, kteří procestují krásy Slovenska během měsíce července!


  Nejnovější články z blogu

  Sledujte průběh Cestuj s CEWE a připravte se na svou cestu.

  Cestuj s CEWE – Dechberoucí Šumava

  Vždycky jsme se těšili mnohem víc na přírodu než do měst a teď to nebylo jinak. Šumava. Už ten název je prostě naplněn jakousi krásou.


  Celý článek

  Cestuj s CEWE- Hurá do Jižních Čech

  V tomhle článku se dozvíte, jak jsme vyměnili víno za pivo a také se dočtete o začátku naší návštěvy Šumavy. Moravu jsme opouštěli opravdu s těžkým srdcem, ale České Budějovice a celkově Jihočeský kraj byl docela lákavá destinace.


  Celý článek

  Cestuj s CEWE – Nekonečný klid vinic a návstěva Brna

  Dát si občas takzvaně voraz od povinností a stresu, který je téměř každodenní součástí života ve městě, je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Co takhle Morava?


  Celý článek
  Mapa cestuj s CEWE

  Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

  Rozumím