Broumovské stěny

© CzechTourism – fotobanka. Autor: Upvision

Malá Strana, Praha

© CzechTourism – fotobanka. Autor: Martin Rak

Český Šternberk

© CzechTourism – fotobanka. Autor: Vydavatelství MCU

Cestuj s CEWE po Česku

Objev krásy naší země, fotografuj a zapoj se do fotosoutěže Cestuj s CEWE. 

Od 1. 7. do 31. 8. 2020

Letní fotosoutěž

Cestuj s CEWE

Zapojte se do fotosoutěže o zajímavé ceny, jako jsou poukazy na fotografickou techniku, do půjčovny fototechniky, na fotografické služby nebo parádní pobyt ve Františkových Lázních.

Inspirace na zajímavá místa

Cestuj s CEWE – 10 nejkrásnějších míst Moravy a Slezska

Cestuj s CEWE – 10 nejkrásnějších míst Moravy a Slezska

Východní část České republiky – Morava a Slezsko jsou považovány za ten malebnější kout Česka, souhlasíte? Morava a Slezsko vám nabídnou nespočet krásných lokalit k výletům, kam můžete vyrazit s rodinou nebo přáteli. A kam vyrazit v tom hezčím koutu České republiky v době prázdnin? Pojďte s námi cestovat po Česku, foťte a vyhrajte skvělé ceny – soutěž Cestuj s CEWE. Ohodnotit článek

Cestuj s CEWE – Focení hor v Česku očima Petra J. Juračky

Cestuj s CEWE – Focení hor v Česku očima Petra J. Juračky

„Foťme české hory, zaslouží si to!“ – výzvu Petra Jana Juračky vám čtenářům přinášíme hned v úvodu jeho příspěvku. Důvody Petr shrnuje typicky „juračkovským“ způsobem, samozřejmě s doprovodem fotografií dokreslujících jeho vášeň k pohybu v přírodě, resp. na horách. Pokud máte svá oblíbená místa na horách, zkuste fotograficky zachytit jejich genius loci – kouzlo a typickou atmosféru místa. Podělte se s námi v komentářích o vaše postřehy z fotografování českých hor.

Cestuj s CEWE – Tipy na lokality pro létání s dronem

Cestuj s CEWE – Tipy na lokality pro létání s dronem

Létání s dronem se stává stále populárnější. Možná je to i tím, že pořizovací ceny jsou přívětivější oproti dřívějším dobám. Marek Šaroch si pro vás připravil přehled zajímavých míst, na kterých můžete s úpěchem fotografovat a natáčet videa z dronu. Cestujte po Česku, foťte a vyhrajte skvělé ceny – soutěž Cestuj s CEWE.

Sledujte kanály CEWE.cz na Facebooku, Instagramu a také blog, kde najdete během léta pořádnou dávku cestovatelské i fotografické inspirace pro vás. Zajímavé tipy na lokality a články o focení různých krás Česka jsme připravili ve spolupráci se známými fotografickými jmény jako Petr Jan Juračka nebo třeba Petr Bambousek a další. Těšit se tak můžete na servisní články o fotografických postupech i jejich tipy na zajímavé fotografické spoty.

Sledujte nás na Instagramu

Zhmotněte vaše zážitky

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Fotky z cest jsou vždy plné emocí a zážitků. Nepřijďte o ně a vložte je do knihy z vlastních fotografií! 

Foto na plátno

Foto na plátno

Vytvořte si umělecké dílo z vašich cest. Váš obraz ručně vyrobíme v tý nejvyšší kvalitě přímo v ČR.

Vyvolání fotek

Fotografie

Rádi vám přeneseme všechny krásné vzpomínky celého roku přímo na matný nebo lesklý fotopapír.

Půjčovna CEWE FOTOLAB

Půjčte si u nás fototechniku

Jedete na dovolenou, ale chybí vám vhodný objektiv a nebo rovnou fotoaparát, ale nechcete si ho kvůli tomu kupovat? Půjčte si ho u nás.

Půjčujeme nové DSLR, CSC a kompaktní, odolné fotoaparáty (Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus, Panasonic), objektivy, instantní fotoaparáty (Polaroid, Instax), akční kamery GoPro, nebo třeba DJI drony.

  Soutěžte s CEWE FOTOKNIHOU o nové SUV

  Tím ale nekončíme - soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

  Pokud si vytvoříte z vašich cest po Čechách, Moravě nebo Slezsku rovnou tištěnou CEWE FOTOKNIHU na památku, můžete ji rovnou přihlásit do celostátní soutěže CEWE FOTOKNIHA roku, která je natolik oblíbená, že letos slaví 10. výročí. Knihu přihlásíte jednoduše ihned po tom, co ji objednáte. A o co se hraje? Nový automobil SUV Peugeot 3008, dovolená, fotoaparát Nikon Z6 a další ceny v celkové hodnotě 1,5 milionu korun.

  Prodejny CEWE FOTOLAB

  Prodejny CEWE FOTOLAB

  Zapomněli jste doma baterii, pouzdro, paměťovou kartu? Stavte se k nám, jsme vždy poblíž. K vytištěným fotografiím si vyberete z mnoha typů fotoalb, rámečků na fotky. Přijďte se poradit, jaký fotoaparát, objektiv, fotopříslušenství bude pro vás nejlepší. 

  30 let CEWE FOTOLAB

  30 let CEWE FOTOLAB

  FOTOLAB je sám o sobě geniální název pro firmu, která vyrábí foto zakázky. Dobu analogovou, ve které se hlavně vyvolávali negativní filmy a lidé služby fotolaboratoře potřebovali se před textem FOTOLAB objevovala cívka kinofilmu.