Blog CEWE
Soundtrack Poděbrady

Začíná festival Soundtrack Poděbrady 2017

Zveme vás ve dnech 24. – 27. 8. do Poděbrad na první Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií. Na místě bude i CEWE promo tým a zábavný fotokoutek s fotografiemi na počkání. 

https://vimeo.com/187125067#at=80

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady je jediné místo, kde si užijete nejznámější filmovou hudbu, ale také nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek.

Mapa Soudtrack Poděbrady 2017

Výstavy fotografií

Pokud si budete chtít jen na chvíli odpočinout od filmové hudby, tak se zajděte podívat na expozici Múzy a andělé fotografky Jany Wallace (výstavní alej u náměstí T. G. Masaryka) nebo navštivte fotovýstavu s názvem Frozen fotografického dua Dada & Natalli Smith (u Zámku Poděbrady).

Fotovýstavy Jana Wallace Svobodové a Dada & Natali Smith

Originální trůn ze Hra o trůny

Jste fandové ikonického fantasy seriálu Hra o trůny, který se stal celosvětovým fenoménem? Tak navštivte Kolonádu prof. Libenského a užijte si opojný pocit při pohledu na skutečný filmový trůn, který byl přivezen a bude na místě Soundtrack Poděbrady 2017. Doufáme, že se potkáme i s vámi.

Originální trůn ze seriálu Hry o trůny bude nedaleko našeho CEWE fotokoutku
Originální trůn ze seriálu Hra o trůny bude nedaleko našeho CEWE fotokoutku

 

(Zdroj: Soundtrack Poděbrady)

komentářů