Vzpomínky na jarní prázdniny s CEWE fotoprodukty

Kryt na telefon s fotkou

Vyrazili jste s rodinkou přes jarňáky někam na výlet odpočinout si od toho každodenního shodu v práci a ve škole? Máme pro vás nápad, jak toto příjemné období prázdnin uzavřít a připomínat si ho ještě dlouho po návratu 🙂

Co takhle členy rodiny překvapit nějakou pozorností, která jim bude připomínat ten skvěle strávený společný čas během jarních prázdnin?

KRYT NA MOBIL

Kryt na telefon s fotkou

Kryty potřebujeme zkrátka všichni, protože co si budeme povídat, stačí jeden pád a telefon se vám může nepěkně rozbít. Premium kryt, dřevěný, nebo náš nejnovější silikonový kryt tenký si zamilujete! Jsou to naši tři oblíbenci, ale v nabídce máme mnohem víc krytů a objednat je můžete na více než 300 typů telefonů. Krytem potěšíte všechny, jak partnera, tak děti.

Chci vybrat kryt na telefon.

CEWE FOTOKNIHA PURE

Naprosto nejjednodušší kniha, kterou si u nás můžete vytvořit. Stačí v telefonu vybrat 22 fotek, které pomocí aplikace vložíte do knihy. Vyberete design, intuitivně fotky poskládáte a máte hotovo.

Aplikace pro Android ke stažení TADY a pro iOS TADY.

 Chci si sestavit svoji CEWE FOTOKNIHU PURE.

Vyberte kryt, knihu, nebo cokoli jiného- tady. Čímkoli uděláte radost a překvapíte, to nám věřte. No a pokud vás jarní prázdniny teprve čekají, tak si je užijte a nezapomeňte fotit! 🙂

Žádné komentáře, buďte první!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.