Blog CEWE

VIP porotci soutěže nebo premiéra reklamního klipu CEWE FOTOKNIHA. Zveme vás na Den otevřených dveří 2016

Dlouho očekávaný Den otevřených dveří je tu! Pokud se chcete dozvědět všechno o CEWE FOTOKNIZE, potkat se s VIP porotci soutěže a zajímavými osobnostmi, zhlédnout premiéru vánočního klipu CEWE FOTOKNIHA a k tomu všemu se dobře pobavit a získat dárek, tak určitě dorazte za námi!

Den otevřených dveří 2016

Kde: areál CEWE – FOTOLAB, Kloknerova 2278/24 – Praha 4

Kdy: v sobotu 10. září 2016 po celý den

Nezapomeňte se registrovat zde

Těšit se můžete na komentované prohlídky fotolaboratoře, kde se vyrábějí mimo jiné CEWE FOTOKNIHY. Na místě bude také stánek věnovaný výhradně CEWE FOTOKNIZE. Budete si moci prohlédnout vzorky knih, typy papíru, formáty a vazby.

Síň slávy soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Na recepci se skvěle vyjímá stěna soutěže CEWE FOTOKNIHA roku, kde si můžete prohlédnout všech 6 vítězných knih od prvního ročníku z roku 2010 a také si můžete potěžkat skleněnou trofej pro vítěze soutěže. V průběhu dne můžete získat autogram VIP porotců soutěže a známých osobností. 

Premiéra vánočního klipu

Zlatým hřebem fotografického dne s CEWE – FOTOLABem bude slavnostní premiéra vánočního klipu o CEWE FOTOKNIZE, kde si zahráli naši skuteční zákazníci. Potkat můžete i je.

Dárek pro každého

O všechny, kteří mají zájem o fotografii a naší společnost, se samozřejmě dobře postaráme. Kromě dobré zábavy a jídla se můžete těšit také na zcela speciální ceny za tisk vašich fotografií a možnost vyfotit se na místě v ateliéru.

Navíc úplně každý, kdo přijde, od nás dostane DÁREK

Nezapomeňte se registrovat zde

Těšíme se na vás 10. září 2016  🙂

 

 

 

Přidat komentář