Blog CEWE
CEWE spolupráce s Petrou Veselou

V roce 2018 jsme s vámi rozdali 1 100 000 potřebným! Děkujeme, že pomáháte spolu s námi

V roce 2018 jsme stejně jako v těch předešlých podporovali několik charitativních projektů a organizací. Je nám obrovskou ctí, že hlavně díky vám máme tu možnost… Pojďte se s námi podívat, co jsme společně dokázali…

„Není nám lhostejný život lidí, kteří potřebují a zaslouží si pomoc druhých. Proto jsme se rozhodli, že budeme dlouhodobě podporovat vybrané charitativní projekty, u kterých máme 100% jistotu, že se naše pomoc dostane tam, kam má.“

Ing. Pavel Schreiber, předseda představenstva CEWE

Nadační fond Pink Bubble

Tento nadační fond podporuje onkologicky nemocné děti, náctileté a mladé dospělé v době léčby, rekonvalescence i při následném návratu do života. Pink Bubble jsme tento rok díky CEWE FOTOKNIZE a vaším hlasům a účasti v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku podpořili částkou 32 575 Kč. 

Předání peněžních darů pro Sue Ryder a Pink Bubble na finále 8.ročníku CEWE FOTOKNIHY roku.

Domov Sue Ryder

CEWE podporuje Sue Ryder dlouhodobě. Foto z předání z roku 2017.

Stejně jako Pink Bubble, tak i domov pro seniory Sue Ryder podporujeme primárně z objednávek knih. V letošním roce jsme tento domov podpořili částkou 32 575 Kč.

Všechny aktivity domova jsou zaměřeny pro prožití důstojného stáří, které je nedílnou součástí života každého z nás. Domov Sue Ryder nabízí tu nejlepší možnou péči, respektuje každého jako osobnost a přináší inovativní postupy do péče o seniory.

SOS dětské vesničky

Nestátní nezisková organizace, která poskytuje láskyplný domov pro osiřelé a opuštěné děti nebo pro ty děti, jejichž rodiny se dostaly do tíživé situace a nejsou schopny se o ně postarat. SOS vesničky každoročně podporujeme finančním darem.

Petra Veselá – Cesta za snem

CEWE spolupráce s Petrou Veselou

Petru Veselou zcela jistě znáte, pokud od nás máte jako vánoční dárek kalendář. Z každého objednaného kalendáře jde totiž část výdělku na pomoc Petře, která po vážné autonehodě ochrnula a není schopná se sama o sebe postarat. Petře Veselé pomáháme v rámci projektu Cesta za snem. V CEWE výrobě, jsme Petře vytiskli její první CEWE KALENDÁŘ z jejich malovaných obrazů.

Palata – Domov pro zrakově postižené

Posláním Domova Palata je komplexní služba lidem se zrakovým postižením, kteří po snížení soběstačnosti v základních životních úkonech nemohou žít ve svých vlastních domovech. Tento domov každoročně podporujeme vánočními dárky, které jim osobně předáváme 🙂

Dále jsme letos podpořili Alsa z.s., Nadační fond Veroniky Kašákové, Psí život, Dobrý skutek, Dětský domov Sedloňov a Klub vozíčkářů.

CELKEM JSME V LETOŠNÍM ROCE CHARITATIVNÍM ORGANIZACÍM, NADACÍM A JEDNOTLIVCŮM ROZDALI 1 100 000 Kč. JSME RÁDI, ŽE MŮŽETE I DÍKY VAŠIM OBJEDNÁVKÁM POMÁHAT TĚM, KTEŘÍ TO POTŘEBUJÍ.

Přidat komentář