Blog CEWE
hps, pc, počítač, program,, cewe fotosvět

TOP pokročilé funkce programu CEWE Fotosvět

Vytvořit fotoknihu ze svatby, objednat fotografie z narozeninové oslavy, vytvořit fotodárek k úspěšnému složení zkoušky… Tohle všechno a ještě daleko více umí náš objednací program CEWE Fotosvět. Znáte ho? Je jednoduchý a ohromně nadupaný funkcemi.

Program CEWE Fotosvět je jednoduchý a intuitivní program pro snadné objednání fotoknih, fotoobrazů, fotokoalendářů, přání nebo fotodárků. Prostě k objednání všeho možného k vytisknutí z vlastních fotek, na co si jen vzpomenete. Naší jednou z mnoha výhod je i naše síť prodejen CEWE FOTOLAB po celé České republice s ochotnými odborníky, kteří jsou vám plně k dispozici a rádi vám poradí, pokud se budete chtít na cokoli ohledně programu zeptat.

fotosvět, program, hps

Program je nadupaný funkcemi

Vychytaných funkcí je v programu celá řada a my vám představíme alespoň pár z nich, abyste věděli, jak svoje fotoprodukty z vlastních fotek vyladit k obrazu svému a vytvořit tak ještě originálnější dílo.

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

1. Editor fotografií

Program CEWE Fotosvět plně nahradí i grafický editor fotek, takže v momentě, kdy potřebujete upravit fotografii, nemusíte přepínat do externího editoru. Fotky pohodlně upravíte přímo v objednacím programu.

hps, program, fotosvět

Kromě klasických úprav jako je ořez, korekce kontrastu nebo jasu a další jednoduché funkce, můžete fotografii převést do černobílé úpravy, nebo použít efekty jako je kresba uhlem nebo olejomalba a další.

Stáhnout program a začít tvořit

2. Indikátor kvality fotografií

Indikaci kvality fotografií najdete v každé produktové skupině fotoproduktů – u fotoknih, fotoobrazů, fotodárků a samozřejmě i u digitálních fotografií. Správné rozlišení fotografie vám ukáže na třech stupních smajlík :

 • zelený (vynikající kvalita)
 • oranžový (dostatečná kvalita)
 • červený (nedostatečná kvalita)

Novinkou v poslední aktualizaci je to, že v momentě, kdy kliknete na samotného smajlíka, se na všech fotografiích smajlík zobrazí a vy tak nemusíte kontrolovat každou fotku zvlášť. Tahle funkce je vynikajícím pomocníkem zvlášť při tvorbě fotoknih.

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

3. Úprava klipartů

Navržené kliparty, které jsou k dispozici opět v každé kategorii nabízených fotoproduktů, nemusí mít nutně takovou barevnou podobu, jak je uvedeno. Můžete ji změnit podle svého vkusu a hlavně i v závislosti na barevném podání fotografie.

Měnit barevné podání můžete u jakéhokoliv klipartu, a samozřejmostí je i změna velikosti nebo možnost otočení/natočení klipartu.

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

4. Více místa pro vaši úpravu

Jak bude vypadat vaše pracovní plocha je zcela na vás, v nové verzi programu máte na výběr mezi zobrazením pracovních nástrojů nebo naopak můžete pracovní nástroje skrýt. A pokud je budete potřebovat, zase je samozřejmě zobrazit.

Mezi nástroji najdete třeba zoom nebo kvalitu fotografií, kde můžete vypnout nebo naopak zapnout automatickou korekci fotografie nebo pomocnou třetinovou mřížku, která je super pomocníkem pro správnou kompozici.

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

5. Možnost uložení rozpracovaného produktu

Možnost uložení rozpracované fotoknihy nebo jakéhokoliv jiného fotoproduktu není úplnou novinkou. Ale tuto funkci zmiňujeme, protože je fajn, hlavně když máte na tvorbu třeba jen pár minut, třeba mezi péčí o děti, vrtáním poličky nebo vařením večeře. Navíc můžete tvořit odkudkoliv a kdekoliv i bez připojení k internetu. V průběhu tvoření si práci průběžně ukládejte a až budete v dosahu internetu, jednoduše hotovou fotoknihu nebo fotoobraz odešlete ke zpracování.

Před prvním uložením zvolte možnost „uložení jako“ a pojmenujte produkt, na kterém pracujete. Bude se vám snáze hledat, hlavně pokud pracujete na více projektech.

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

6. Nespočet designů a stylů

U každého produktu najdete i přednastavené designy nebo styly pro ještě lepší originální dílo. Můžete samozřejmě využít prázdné rozvržení a žádný z nabízených stylů ani designů nepoužít. Je to zcela na vás a vaší představě, jak má výtvor vypadat.

Při tvorbě fotoknihy máte na výběr opravdu pořádný balík vychytávek:

 • více než 30 připravených šablon pro snadné vytvoření fotoknihy, stačí si vybrat styl, který vám bude vyhovovat
 • nespočet designů, rámečků a klipartů od svatební tématiky, po narození dítěte nebo dovolená a cestování po světě
 • povrchová úprava, kterou mimo fotoknih najdete i při tvorbě přáníZlatý efekt, Stříbrný efekt, Rose Gold efekt a Parciální lak. Povrchová úprava se skvěle hodí například při tvorbě svatebních fotoknih nebo svatebních pozvánek nebo přání.

Savtební fotokniha je plná výjimečných a nezapomenutelných momentů a povrchová úprava jí ještě dodá na jedinečnosti. Tak se stane vaše svatební fotokniha opravdovým klenotem ve vaší knihovně.

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

7. Uspořádání a další funkce

Tyto funkce jsou skvělé obzvlášť při tvorbě fotoknih, fotoobrazů nebo fotokalendářů – objekty – fotografie, texty nebo kliparty můžete pomocí nástrojů, které najdete na pravé straně editoru například:

 • vzájemně zarovnat
 • zrcadlit
 • otočit
 • změnit velikost objektu
 • použít transparenci
 • nahrát standard (uložení a možnost opakovaného použití na další fotografie)
 • upravit tvar rohů u fotografií
 • vložit nebo smazat stránky

Stáhnout a vyzkoušet objednací program

Objednací program CEWE Fotosvět je jednoduchý a snadno vás navede krok po kroku, ale přece kdybyste si nevěděli rady, jsme tu pro vás na našich prodejnách po celé České republice nebo na naší zákaznické lince 7 dní v týdnu včetně svátků.

Přidat komentář