Blog CEWE
CEWE FOTO OBRAZ

Stačí jeden snímek, abyste roztančili stěny ve svém bytě

Máte ve svém smartphonu, tabletu nebo v cloudovém úložišti fotky, které by slušely vašim stěnám? Stáhněte apku a vytvořte obraz s vlastní fotkou.

CEWE FOTOOBRAZY - CEWE fotosvět

Ať už si chcete vytvořit polep na skříňku, výzdobu garáže, obývacího pokoje, nebo třeba někoho překvapit luxusním dárkem a máte fotky pouze v mobilu, není nic jednoduššího, než si stáhnout mobilní aplikaci CEWE fotosvět, která je zdarma k dispozici pro telefony s Android na Google Play a iOS na App Storu.

Nabídka CEWE FOTOOBRAZY v sobě skrývá velké formáty v podobě samolepicích plakátů, fotek velkých rozměrů tištěných na kvalitní fotopapír, plastovou desku, plátno či hliník.

CEWE fotosvět - volba velikostiI zde vám aplikace nabízí svůj hravý svět se vším, co k němu patří. Vzhledem k charakteru velkých formátů máte ještě navíc možnost  volby typu fotopapíru (lesk, mat, perleť, hedvábný atd.), volbu formátu od čtvercového po panoramatický a následně přesný rozměr fotoobrazu. Až teprve poté se vám otevře klasická nabídka, kde doporučujeme začít netradičně rozvržením – tedy ujasnit si, z kolika snímků vlastně chci obraz vytvořit.

CEWE FOTOOBRAZ - CEWE fotosvět
Možnosti CEWE FOTOOBRAZŮ.

Sestavit jej lze z jednoho až pěti snímků, vybírat si můžete opět i barvu pozadí, doplnit snímky textem nebo využít tónovací efekty. Stejným způsobem si můžete sami vytvořit samolepící plakát či další velkoformátové produkty.

CEWE FOTOOBRAZ - CEWE fotosvět

Věřte nám, že budete mile překvapeni, jak jednoduše, zábavně a hravě dokážete navrhnout a objednat si třeba nové bytové dekorace nebo originální luxusní dárek.

Snímky, o kterých si myslíte, že se vám opravdu povedly, si určitě zaslouží lepší osud, než je vězení v nitru vašich přístrojů.

Ještě před finálním odesláním objednávky si klepnutím na ikonku tužky u položky můžete v detailu produktu opět vše zkontrolovat, opravit, vymazat, popřípadě objednat více kopií. Také vidíte kolik vás to bude stát. Takhle to funguje u všech produktů, které lze pomocí aplikace CEWE fotosvět vytvořit.

Přidat komentář