Blog CEWE
CEWE KALENDÁŘ nástěnný

Radost po celý rok s kalendářem z vlastních fotek

Máte plnou paměť fotek ve vašem mobilu? Chtěli byste mít ty nejlepší zážitky na očích? Vyberte TOP 13 snímků z jednoho roku a sestavte si pomocí vychytané aplikace vlastní kalendář.

CEWE fotosvět

Prožíváte nezapomenutelné dny a přáli byste si, aby nikdy neskončily? Nebo se právě nacházíte ve fotografickém ráji a  cvakáte jeden unikát za druhým? Vaše kaktusy právě rozkvetly a znovu se tak stane až za 25 let? Není nic jednoduššího, než si vybrat produkt CEWE KALENDÁŘ a svých nejlepších 13 snímků, kterými si tu skvělou atmosféru budete připomínat. Začít tvořit můžete kdykoliv a kdekoliv.

CEWE KALENDÁŘ - CEWE fotosvětVybrat si můžete kalendář nástěnný nebo stolní a u každého typu opět několik formátů a celou řadu designů připravených tak, aby si každý našel to své správné gusto. Podle typu kalendáře si zvolíte typ papíru, styl, počáteční měsíc a pak již jen nahrajete vybrané snímky. Vyhrát si můžete s efekty, textem i barevností pozadí, které se schovává pod názvem ´Barevné schéma´. Možnost volby počátečního měsíce umožňuje začít kdykoli, nejen ke konci roku. Tak proč se do toho neopustit hned…

CEWE KALENDÁŘ - CEWE fotosvět
Možnosti efektů.

Aplikace je zdarma ke stažení jak pro telefony a tablety s operačním systémem Android tak iOS. Najdete ji v obchodě Google Play či App Store.

Přidat komentář