Blog CEWE
Zleva: předseda představenstva CeWe Color, a. s. Ing. Pavel Schreiber. obyvatel Domova Sue Ryder Václav Šíba (93 let), ředitel Sue Ryder Ing. Matěj Lejsal.

Předali jsme šek Domovu Sue Ryder

Často jste od nás mohli slyšet nebo číst, že soutěžením a hlasováním v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku můžete pomoci těm, co to opravdu potřebují. Toto je tedy i vaše zásluha – děkujeme.

Šek na 45 289 Kč, které jsme vybrali v rámci soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2016 (vy jste přihlašovali knihy a hlasovali, my jsme přispívali), jsme předali řediteli Domova Sue Ryder, Ing. Matějovi Lejsalovi.

A na co budou peníze použity? To jsme se už zeptali Radky Kulhánkové, které má v Sue Ryder na starosti firemní dárcovství.

„Peníze použijeme na individuální ergoterapii. Ta se snaží o maximální podporu soběstačnosti starého člověka s postižením. Bere ohled na jeho individualitu, přizpůsobuje se jeho zájmům a aktivitám, kterým se v minulosti rád věnoval.

V roce 2016 proběhlo v domově pro seniory Sue Ryder 1 790 terapeutických setkání a díky daru od
firmy CeWe Color a.s. pomůže klientům Sue Ryder dalších 360 hodin této individuální ergoterapie, “ vysvětlila Radka Kulhánková.

O Domovu Sue Ryder

„Šance pro důstojné stáří“ – to je motto Domova Sue Ryder.
Sue Ryder je domov pro seniory, poskytují zde také asistenční a poradenské služby seniorům a jejich rodinám a půjčovnu kompenzačních pomůcek.


Více o soutěži, díky níž bylo přispěno

Přidat komentář