Blog CEWE

Předali jsme peníze na charitu. I díky vám!

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku je nesmírně prestižní. Nejen, že se hraje o lákavé ceny a v porotě sedí hvězdy českého showbyznysu a profesionální fotografové, ale také podporuje charitu. Dlouhodobě například nadační fond Pink Bubble.  

V úterý 29. 6. 2016 předal předseda představenstva CEWE – FOTOLAB pan Ing. Pavel Schreiber šek na 60 000 Kč nadačnímu fondu Pink Bubble, který podporuje onkologicky nemocné děti. Peníze jsme vybrali za každou přihlášenou knihu a za každý hlas v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku.

Nadační fond Pink Bubble s naší pomocí rozšíří dětské hřiště pro nemocné děti.
Nadační fond Pink Bubble s naší pomocí rozšíří dětské hřiště pro nemocné děti.

Peníze na dobrou věc

Prostředky budou určeny na přebudování terapeutické zahrady, která slouží jako dětské hřiště. To budou moci využívat děti během zotavování. Hřiště je umístěno v prostorách Fakultní nemocnice Motol, je k němu snadný přístup a je velmi prostorné.

Po terapeutické zahradě nás provázela zástupkyně nadačního fondu Pink Bubble a zdravotní personál, který se stará o nemocné děti. Při této příležitosti jsme mohli vidět, že zahrada je malými dětmi velmi využívána. A my v CEWE – FOTOLAB jsme nesmírně rádi, že můžeme podpořit tak úžasné místo, které dětem zpříjemní pobyt v nemocnici.

Terapeutická zahrada pro nemocné děti FN Motol.
Terapeutická zahrada pro nemocné děti FN Motol.

Pomáhejte s námi

Nový ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku je v plném proudu. I vy můžete podpořit děti prostřednictvím fondu Pink Bubble. Stačí přihlásit svou knihu do soutěže nebo hlasovat v galerii soutěžících. Za každou přihlášenou knihu do soutěže věnujeme 10 Kč charitativním organizacím Pink Bubble a Sue Ryder. Za každý hlas v soutěži pak darujeme 1 Kč.

Přidat komentář