Blog CEWE
CEWE KALENDÁŘ čtvercový

Darujte svým blízkým radost – 13 vašich fotek uvidí každý den v roce

Nevíte, co nadělit rodičům, babičkám a dědečkům nebo kamarádům pod stromeček? Darujte jim radost na každý den – v kalendáři s vašimi fotkami budou mít vás i vnoučata pořád na očích.

Vánoce se opravdu neúprosně blíží, a tak přinášíme TIP na jeden z nejvděčnějších a nejoblíbenějších fotodárků – nástěnný CEWE KALENDÁŘ.

Co je to CEWE KALENDÁŘ?

Ještě jste se s ním nesetkali? Řekli bychom to asi takhle: CEWE KALENDÁŘE a CEWE FOTOKNIHY patří každý rok k nejoblíbenějším vánočním dárkům u našich zákazníků. Kalendář je opravdu snadno sestavitelný a objednání zabere jen malou chvíli. Stačí 13 fotek, mohou být klidně i z mobilu, a máte osobní dárek k Vánocům.

Tak co, zamlouvá se vám to? Pojďme tedy dál!

Nástěnný CEWE KALENDÁŘ

Velikosti nástěnných CEWE KALENDÁŘŮ

Kalendáře v naší fotolaboratoři vyrábíme v různých formátech. Od Malého A5 po velikost XXL panorama. Časové rozpětí je pak na výběr od 12ti měsíčního, tříměsíčního po roční. Velice zajímavým řešením je také kompaktní čtvercový kalendář. Záleží tak jen na vás, jak velký prostor chcete dát svým fotografiím.

CEWE KALENDÁŘ čtvercový

Vaše fotky na každé stránce

Ne – u CEWE KALENDÁŘE určitě nemáte předepsáno, jaké obrázky použít. Je to na vás. Vždyť přeci vaše osobní fotky z fotoaparátu nebo mobilu jsou tím nejcennějším na každém fotoproduktu. Vyberte si 13 vašich fotek a sestavte si vlastní dílo během několika minut v našem programu! Stáhnutí je zdarma – více zde

Použijete na přední stranu společnou rodinnou fotku? Nebo největší událost rodiny v uplynulém roce jako třeba narození potomka, svatba, daleká dovolená nebo dokončení vysoké školy? Vše je ve vaší režii.

TIP: Každý kalendář bude působit kompaktněji a promyšleněji, když vyberete fotky právě pro daný měsíc. Například v lednu nebo v únoru se hodí fotka ze zimní koulovačky, v květnu výlet do přírody, a v červenci dovolená.

CEWE KALENDÁŘ NÁSTĚNNÝ

Ať už zvolíte jakékoli řešení vaše kalendáře, vězte, že CEWE KALENDÁŘ je originálním a stálým dárkem – obdarovaný ho za pár týdnů neodloží, bude mu dělat radost v pokoji celý rok.

Jak dál? Stáhněte si program nebo aplikaci – pak už jen vyberte 13 fotek a máte dárek

Pro sestavení a objednání vlastního kalendáře můžete použít náš bezplatný program nebo mobilní aplikaci pro Android nebo iOS

Přidat komentář