Blog CEWE
CEWE získalo TIPA awards

Ocenění TIPA 2018 je naše! Děkujeme

Kvalita a zpracování CEWE FOTOKNIHY přesvědčily mezinárodní porotu 29 redaktorů z renomovaných fotografických časopisů z celého světa, aby v dubnu hlasovali  pro CEWE v jedné z celkem 40 různých kategoriích TIPA World Awards 2018.

Cena za nejlepší tiskové zpracování knihy

Vítězem v kategorii „Best Photo Print Service“ se stala společnost CEWE za tiskařské zpracování knižní vazby a ozdobných prvků, jako je parciální lak, zlatý nebo stříbrný efekt na obálce CEWE FOTOKNIHY. Více informací o povrchových úpravách najdete zde.

Světové ocenění TIPA – „Technical Image Press Association“ vzniklo již v roce 1991

Jde o ocenění udělovaného redakcemi odborných titulů nejlepším fotografickým produktům za uplynulý rokLetos mezi vítězi nechybí značky jako Nikon, Canon, LG, Fujifilm, Samsung, Epson, DJI nebo CEWE.

Máme radost!

„Za výrobní tým CEWE Česká republika cítím pýchu, že s naší CEWE FOTOKNIHOU, která má všechny vlastnosti moderní knihařiny, jdeme naproti fotografiím, uchování emocí a zážitků našich vážených zákazníků. Výsledkem je perfektní dílo, kniha, ke které se vždy vracíme s chutí,“ říká Libor Rambousek, člen představenstva CEWE za výrobu.

Podle jakého klíče bylo rozhodnuto?

Rozhodovací proces je založen na pravidelném testování produktů prováděném nezávislými redaktory, kteří informují své čtenáře. CEWE v letošním roce získala ocenění TIPA World Award v kategorii „Best Photo Print Service“.

Kromě vazby knihy a povrchových úprav obálky členové TIPA také vyzdvihli intuitivní proces sestavování knihy v bezplatném programu, který umožňuje komukoliv vytvořit snadno a rychle zcela osobní CEWE FOTOKNIHU online.

Superbrands 2018 pro CEWE

Čtěte také: CEWE získalo ocenění Czech Superbrands 2018!

CEWE FOTOKNIHA nabízí nejrozsáhlejší paletu formátů, typů papíru, variant obálek a dalších možností přizpůsobení. Díky tomu si zákazník vždy vytvoří knihu, která je 100 % podle jeho představ.

Přidat komentář