Blog CEWE
Stanislav Hendrych s manželkou postupují do finále o auto.

Video: Předávali jsme pozvánky do Velkého finále. Soutěž Pokračuje!

Tým soutěže CEWE FOTOKNIHA roku postupně předává autorům nejlepších knih měsíce ocenění a pozvánky do Velkého finále na oblíbených místech našich soutěžících. Podívejte se sami, jak proběhlo předání. Soutěž pokračuje!

Všechny finálové knihy si můžete prolistovat zde

O soutěži CEWE FOTOKNIHA roku

Již 8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku pomalu ale jistě rozkrývá svou tajenku finálových knih. Zde najdete nejlepší knihy za měsíc červen až říjen 2017. Přihlásit do soutěže

Soutěž ale stále pokračuje – každý autor CEWE FOTOKNIHY může soutěžit až do 31. 8. 2018, kdy je uzávěrka soutěže, Po ní následuje Velké finále.

Čtěte také – Jak probíhalo Velké finále posledního ročníku soutěže

Hlavní cenou v 8. ročníku soutěže je nový Peugeot 308, který získá VIP porotou zvolený autor nejlepší knihy z finálového dne. Další ocenění bude autor nejlepší soutěžní knihy z kategorie Cestování, který vyhraje rodinnou dovolenou. Radost budou mít i další finalisté, ve hře jsou i kvalitní fotoaparáty a další ceny.

Čtěte také – 5 zajímavostí o soutěži CEWE FOTOKNIHA roku

Vyhrává každý, kdo se jen přihlásí do soutěže. Jak je to možné? Jako dárek za přihlášení totiž rozdáváme každému poukaz v hodnotě 250 Kč na novou CEWE FOTOKNIHU.

Potěšit každého soutěžícího by mohl i fakt, že již samotným přihlášením své knihy do soutěže podporuje vybrané charitativní organizace a nadace – za každou přihlášenou knihu dáme my 10 Kč a za každý online hlas 1 Kč. Více najdete na soutěžním webu zde.

Za kým z vás pojedeme příště? Ve finále je stále mnoho volných míst. Soutěž končí až 31. 8. 2018 a přihlásit můžete jakoukoli svou knihu vytvořenou a objednanou před méně než 30 dny.

Přidat komentář