Blog CEWE
Kronika roku 2017 - Aleš Reho, zákazník CEWE

Moje kronika roku: nejlepší fotky 2017 v jedné knize

Máte mnoho nádherných zážitků a fotografií z loňského roku a je vám trochu líto nechat je „schované“ v počítači? Máme řešení – sestavte si opravdovou tištěnou knihu plnou svých fotek. Není to vůbec složité! 

Ke skutečné archivaci vašich vzpomínek z jednoho roku do jedné knihy potřebujete jen své fotky a náš program.

Jak na sestavení kroniky roku ve 3 bodech:

Před sestavením knihy doporučujeme udělat výběr vašich fotek do knihy. Ty uložte do složky s názvem například: „Kronika roku“ ve svém počítači.

– Knihu sestavíte v našem bezplatném programu – ke stažení zde. Odtud ji také odešlete jako objednávku do naší fotolaboratoře.

Po stažení programu jej otevřete, zvolte formát knihy a typ papíru. Už máte z půlky hotovo – teď už jen zbývá fotky vyskládat na jednotlivé stránky vaší knihy. O tom si povíme více v dalším odstavci tohoto článku.

Jak sestavit přehlednou kroniku roku?

Vaše kronika loňského roku by měla být přehledná. Až budete mít za nějaký čas sentimentální náladu a budete chtít vzpomínat, tak oceníte organizované řazení událostí.

Dejte si záležet. Vždyť CEWE FOTOKNIHA s fotkami z loňského roku vám zůstane už navěky věků. Kdykoli si budete moci sáhnout do knihovny, vytáhnout určitý vašeho života, listovat a vzpomínat.

roční období - kronika rokuSvou kroniku rozdělte například podle čtyř ročních období (jaro, léto, podzim, zima) nebo podle dvanácti měsíců v roce. Taky můžete všechny fotky řadit tak, jak vám přijdou pod ruku, ale vězte, že celkový dojem z knihy tím utrpí.

Videa a tipy, jak tvořit knihu podle čtyř ročních období v roce najdete zde.

Videa a návody, jak sestavit kroniku roku

„Vytváření kroniky roku je naše tradice. Vždycky v lednu na ní společně se ženou pracujeme. Žena více tvoří a já víc koukám a říkám své nápady. Po každé když pak naše kronika roku přijde, tak si ji prohlédneme společně jako rodina a pak si ji ještě několik dní poté předáváme. Nikdy se nemůžu vynadívat na fotografie svých dětí a ženy,“ říká Aleš Reho, zákazník CEWE.

Přidat komentář