Blog CEWE

Máte rádi cestování? Přijďte v lednu navštívit náš stánek na cestovní veletrh GO. Dorazí i Jakub Vágner

Jste fanoušci cestování a rádi objevujete krásy Česka i zahraničí ? V tom případě si nenechte ujít mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu GO, který se koná od 16.1.-19.1.2020

Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou největší národní prezentací cestovního ruchu v ČR a uskuteční se v Brně. Přijďte se před vaší letní dovolenou inspirovat, kam vyrazíte za zážitky. A co vás čeká?

Najdete nás ve společné expozici s EXIM Tours, kde nebude chybět výstava našich fotoproduktů. Nenechte si ujít příležitost a přijďte načerpat inspiraci. Rádi vám poradíme, jak jednoduše vytvořit CEWE FOTOKNIHU nebo CEWE FOTOOBRAZ.

CEWE FOTOKNIHABudete si moci prohlédnout vzorové knihy s různými typy papírů. Nebo si vyzkoušet program na snadné vytvoření vaší knihy z dovolené a zeptat se našich ochotných specialistů na všechno, co vás bude zajímat.

Naše CEWE FOTOKIOSKY,  které jsou součástí každé takové akce budou i tentokrát k dispozici k vytištění fotek, třeba z dovolené, z vašeho mobilu a to zdarma.

Setkání se známým cestovatelem Jakubem Vágnerem

V sobotu 18.1.2020 se navíc můžete těšit na exkluzivního hosta Jakuba Vágnera, českého rybáře a držitele několika světových rekordů v lovení ryb. A pokud budete mít chuť, můžete se s ním přímo na místě nechat vyfotit a fotografii si ihned odnést.

Fanoušci dobrodružnějšího stylu cestování určitě ocení i dalšího hosta Tomáše Poláčka, který autostopem objel celý svět.

Výstava oceněných fotografií největší fotografické soutěže

CEWE Photo Award

A protože inspirace není nikdy dost a CEWE v loňském roce pořádalo největší otevřenou fotosoutěž světaCEWE Photo Award, rozhodli jsme se vystavit na veletrhu některé oceněné fotografie na velkém formátu.

Vyhrajte se svými zážitky nové auto

Fotoknihu se zážitky z cest pak můžete přihlásit do soutěže o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU roku 2020 , která běží do 31.8.2020. Vyhrát můžete ceny v hodnotě 1,5 miliónu, tou hlavní výhrou je nové SUV Peugeot 3008.

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

Tak co říkáte, přijdete se podívat?
Pokud ano, budeme se na vás těšit!

Přidat komentář