Blog CEWE
Katka a Jarda Královi – CEWE FOTOKNIHA

6 míst, kde objednat CEWE FOTOKNIHU

Nevíte si rady s objednáním vaší nové originální tištěné knihy z vlastních fotografií? My vám teď poradíme, kde všude si můžete CEWE FOTOKNIHU objednat a vyzvednout.

CEWE FOTOKNIHA je nejoblíbenějším fotoproduktem – její hodnota s vašimi vlastními fotografiemi je nevyčíslitelná pro každého jejího majitele.

Ať už zvolíte jakékoli prodejní místo, vězte, že kvalita CEWE FOTOKNIHY je všude naprosto stejná –  to vám 100 % garantujeme stejně tak jako možnost využít služby 100 % garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Pojďme si postupně představit všechny prodejce CEWE FOTOKNIHY v České republice.

1. FOTOLAB – největší prodejce fotoslužeb a fototechniky v ČR

FOTOLAB – největší prodejce fotoslužeb a fototechniky v ČR
Přejděte na www.fotolab.cz, stáhněte si náš bezplatný program na sestavení a objednání CEWE FOTOKNIHY nebo využijte možnost vytvoření knihy přímo na webové stránce.

Program FOTOLAB Můj fotosvět je intuitivní, přehledný a bohatý na pozadí, rámečky, kliparty a další možnosti graficky svou knihu vylepšit. Při ruce vám může být i zákaznické centrum, kde vám rádi a ochotně odpoví na vaše otázky ohledně sestavení, objednání či stavu vaší zakázky na čísle 272 071 200. Více informací.

49 prodejen a více než 600 výdejních míst po celé České republice

Svou hotovou CEWE FOTOKNIHU si můžete nechat zaslat na jednu ze 49 prodejen v ČR nebo na jedno ze 600 výdejních míst. Stačí najít to nejbližší vašemu domovu nebo práci a vyzvednout. Seznam všech míst najdete zde.

Pokud si nejste jisti výběrem formátu knihy, typu papíru nebo byste chtěli jen vidět nějaké CEWE FOTOKNIHY na vlastní oči, tak navštivte jednu ze 49 prodejen FOTOLAB v ČR, kde si můžete porovnat a vyzkoušet vše, co vás zajímá. Vždy po ruce vám také budou naši odborní prodejci. Ti vám v případě zájmu mohou za poplatek také knihu sestavit.

2. CEWE – největší prodejce fotoslužeb a fotodárků v Evropě

CEWE - největší prodejce fotoproduktů, CEWE FOTOKNIH, CEWE FOTOOBRAZŮ, CEWE KALENDÁŘŮ

Na webové stránce www.cewe.cz můžete svou CEWE FOTOKNIHU objednat během pár minut přes program CEWE fotosvět, který je přehledný a práce v něm snadná. Pokud byste si přece jen nebyli s něčím jisti, zavolejte na zákaznické centrum na číslo 272 071 397. Více informací.

3. DM drogerie

dm digifoto – sestavení a objednání CEWE FOTOKNIHY
Jste fanoušek dm drogerie? Pokud ano, tak jděte na www.dm-digifoto.cz, kde si můžete svou CEWE FOTOKNIHU sestavit, objednat a následně vyzvednout na jedné z jejich poboček. Stáhněte si program, vytvořte svou originální knihu s fotografiemi, texty a videi – v jednom z posledních kroků objednávky pak zvolte svou oblíbenou drogerii dm. Se všemi vašimi otázkami vám rádi poradí na zákaznickém centru pod číslem 800 100 808. Více informací.

4. ROSSMANN drogerie

Rossmann fotoshop – sestavení a objednání CEWE FOTOKNIHY
Svou CEWE FOTOKNIHU si můžete objednat a vyzvednout také prostřednictvím drogerie Rossman. Jak? Přejděte na www.rossmann-fotoshop.cz, stáhněte program, který je zcela zdarma, sestavte knihu z vlastních fotek, objednejte a před odesláním knihy do výroby zvolte pro vás nejbližší drogerii Rossmann. Své dotazy směřujte na zákaznické centrum na čísle 272 071 381. Více informací.

5. TETA drogerie

Teta foto – sestavení a objednání CEWE FOTOKNIHY
Další možností, kde si můžete objednat a vyzvednout svou novou CEWE FOTOKNIHU je řetězec drogerie Teta. Stačí zajít na stránku www.tetafoto.cz a s pomocí bezplatného programu na objednání knihu sestavit a odeslat do výroby. V kroku výběru výdejního místa pak zvolte svou oblíbenou drogerii Teta. Pakliže si nebudete vědět s něčím rady i tady můžete zavolat na zákaznické centrum na číslo 272 071 399. Více informací.

6. GLOBUS hypermarket

Globus foto – sestavení a objednání CEWE FOTOKNIHY
Posledním řetězcem, u kterého si můžete sestavit, objednat a vyzvednout svou jedinečnou knihu z vlastních fotografií je Globus. Na webu foto.globus.cz si stáhněte program zdarma a pusťte se do toho. Vaše vlastní CEWE FOTOKNIHA může vzniknout během krátké chvíle. Jakékoli otázky směřujte na zákaznické centrum 272 071 395. Více informací. 

Přidat komentář