Blog CEWE

3 inspirativní mámy na Instagramu, které nás baví!

I když jsou děti nesmírně fotogenické, ne vždycky je snadné je pěkně vyfotit – obzvlášť na instagramový profil. Někdy za to může probdělá noc, jindy zase třeba nevrlost z růstu zoubků miminka. Tyhle mámy to ale přesto zvládají skvěle a jsou každodenní inspirací pro tisíce dalších maminek. 

1. @ejvifreedom

Ejvi Freedom

Ejvi je už několik let úspěšnou blogerkou a poslední půlrok také mámou. Její instagramový profil je skvěle vyladěný. Najdete tam hromadu osobních zážitků s jejím synem Edgarem, které jsou skvělou inspirací pro další mámy. Edgárek se stal jejím drahocenným pokladem, a tak ho Ejvi tak trošku chrání před okolním světem tím, že nezveřejňuje na fotkách jeho obličej. I tím je její Instagram specifický. Ejvi nezapomíná ani na své dlouholeté fanynky, které na jejím profilu čerpají módní a beauty tipy.

Ejvi Freedom

2. @lucieferikova

Lucie Ferikova

Tuhle mámu na Instagramu jen tak nepřehlédnete! Má výrazné růžové vlasy, a tak každá její fotka vyniká na displeji telefonu mezi ostatními. Na jejím profilu najdete spoustu rad ohledně kosmetiky nebo vychytávky pro mámu na mateřské a další cenné tipy. Velmi zajímavě zpracované má také stories.

Lucie Ferikova

3. @smoothandcooking

Smooth and Cooking

Blogerka Kačí vás na Instagramu uchvátí především skvostně nafocenými snímky jídel, na které dostanete okamžitě chuť. Nás baví jak samotné recepty, tak její fotky i stories ze života s jejím synem Tobiasem. Pokud máte rádi jídlo, sháníte nové recepty (třeba i příkrmy pro dítě) a ještě se chcete kochat skvělými fotkami, tak určitě zavítejte na její profil.

Smooth and Cooking

Máte také hezké fotky na Instagramu a chtěli byste ty nejlepší z nich archivovat nebo darovat jako dárek? Vytiskněte si je zde.

Přidat komentář